آموزش رایگان کسب درآمد از روبیکا + ابزارهای تولید محتوا برای روبیکا

7 1,370

حتماً شما هم کلمه کسب درآمد را جستجو کردید و به کلمه کسب درآمد از روبیکا رسیدید، شاید مقالات و ویدئوهای زیادی را مشاهده کردید؛ ولی هنوز آموزش خوبی برای کسب درآمد از این اپلیکیشن پیدا نکردید.

آیا می‌دانستید هزاران نفر از طریق این آموزش هرروز در حال کسب درآمد از روبیکا هستند، حتماً می‌پرسید چطور از روبیکا کسب درآمد کنیم. ما در این مقاله می‌خواهیم به شما کمک کنیم تا با این آموزش‌ها در مدت‌زمان کوتاهی به درآمد برسید.

مطالب مرتبط
بعد اینکه تلگرام فیلتر شد شرکت سازنده  اپلیکیشن روبیکا تصمیم گرفت به اپ قدرتمند را عرضه کند تا نیاز کاربران فراهم سازد، و حتماً تبلیغات بسیار زیاد تلویزیون را مشاهده کردید که پیشنهاد استفاده اپلیکیشن روبیکا را به شما می‌دهند. به احتمال زیاد شاید خود تلویزیون هم یکی از سهامدارن این نرم افزار باشد، یا بابت این همه تبلیغ از روبیکا هزینه تبلیغات می گیرد.

سرویس‌های روبیکا

 1. مالی و پرداخت

 • کارت بهکارت
 • پرداخت قبول
 • خرید شارژ
 • خرید بسته اینترنتی
 • مشاهده موجودی

۲.سبک زندگی دیجیتال

 • پیامرسان
 • روبینو
 • روبیکیو
 • پخش زنده
 • بازارچه
 • کانال‌های پرطرفدار

۳.بیمه

 • بیمه تأمین اجتماعی
 • بیمه بدنه
 • شخص ثالث
 • تعویض دفترچه بیمه

۴.سفر و گردشگری

 • خرید بلیت پروازهای داخلی
 • بلیت اتوس بین شهری
 • بلیت قطار
 • خدمات تاکسی شهری

۵.آموزش و کتاب

 • ویدئوهای آموزشی
 • کتابیکا
 • مدارس هوشمند
 • معلم‌یاب

۶.سرگرمی

 • فیلم و سریال
 • موزیک
 • بازی
 • کودک
 • ورزش
 • پیش بینی

آموزش کسب درآمد از rubika

شما برای اینکه بتوانید از روبیکا کسب درآمد کنید در ابتدا اگر اپلیکیشن روبیکا شما ورژن قدیمی است همین‌الان آن را به آخرین ورژن به‌روزرسانی کنید تا پلن کسب درآمددر بخش تنظیمات برای شما نمایش داده شود.

برای به‌روزرسانی می‌توانید با شماره‌گیری کد #۷۸۰* از طریق تلفن همراهتان آخرین نسخه را از طریق پیام دریافت کنید؛ یا به سایت رسمی روبیکا به نشانی https://ln.rubika.ir/ رفته و آخرین ورژن متناسب با سیستم‌عامل گوشی همراه خود دریافت کنید.

روش‌های کسب درآمد از روبیکا

 1. کسب درآمد به روش مستقیم
 2. کسب درآمد به روش غیرمستقیم

روش کسب درآمد به روش مستقیم

در این روش شما با ساخت محتوا ارزشمند یا سرگرم‌کننده می‌توانید مخاطبان زیادی جذب کنید هر چه محتواهای که تولید می‌کنید پرطرفدارتر باشد، قطعاً درآمد بالایی کسب می‌کنید.

کسب درآمد به روش غیرمستقیم

برای کسب درآمد از روش غیرمستقیم می‌توانید با ورود به بخش سینا که در قسمت تنظیمات روبیکاهستد بروید، پس از ورود به پیام‌رسان سینا منتقل می‌شوید؛ بعد به قسمت بازی‌ها رفته از قسمت بازی کن، جایزه ببر لیست بازی‌ها برای شما نمایش داده می‌شود. شما از طریق ۲ بازی فیلم‌خوره و میلیونر که همانند برنامه میلیونر باش که داخل تلویزیون بخش می‌شود باید به سولاتی پاسخ بدهید تا رتبه شما در مدت زمانکی تعیینشده بین ۵۰ نفر اول باید تا هدیه خود را دریافت کنید.
rubik؛ پاسخ به سوالات متداول
۱.چگونه کسب درآمد کنیم؟
با اپلود محتواهای جذاب، آموزشی در ازای میزان بازدید یا دانلود آن برای شما درآمد به بخش کسب درامد افزوده می شود.
۲.درآمد بیشتر از کدام بخش است؟ پیام رسان یا روبینو
درآمد از طریق هر دو قسمت برای شما اعمال می شود، که میزان درآمد شما به محتوایی که در صفحه کاربری یا محتوایی که در پیام‌رسان خود خود آپلود کردید بستگی دارد.
۳.چگونه درآمد برای من واریز می شود؟
شما در مرحله اول باید به میزان ۱۰۰هزار تومان درآمد داشته باشید تا برای شما واریز صورت بگیرد، ولی از تاریخ ۲۰ فروردین به بعد تا تکمیل داشبود کسب درآمد؛ میزان برداشت شما به ۱۰هزار کاهش پیدا می کنید یعنی وقتی به درآمد ۱۰هزار رسیدید می‌توانید در خواست برداشت بدهید.
۴.درآمد برای چه کسانی واریز می شود؟
پس از انکه شما در خواست واریز دادید، پشتیبان روبیکا محتواهای شما را بررسی در صورت متناسب بودن با شئونات اخلاقی مبلغ به طور کامل به حساب شما واریز می شود.
۵.آیا محتوای فرووارد شده هم جزء کسب درامد است؟
بله، وجه شخصی که محتوا را ساخته و آپلود کرده است تعلق می‌گیرد، پس سعی کنید محتوا جذاب و کاربر پستند بسازید تا میزان فوروارد و دانلود در نتیجه درآمد شما بالاتر خواهد شد.

قوانین و مقررات کسب درامد از روبیکاچیست؟

پس ازآن که مبلغ درآمد شما به حد نصاب رسید شما با درخواست انتقال درآمد به حساب شخصی خود کادر پشتیبانی روبیکا کانال کسب درآمد یا پیام‌رسان روبیکا شما بررسی می‌کنند، اگر محتوا کانال یا صفحه روبینو شما با قوانین جهوری اسلامی تضادی نداشته باشد.شما درآمد کسب شده را دریافت خواهید کرد. 

محتوا بسازم برای کسب درآمد؟

اول اینکه محتوا چیست؟ محتوا هر فایلی که بتواند نیاز یک فرد را برطرف سازد می گویم محتوا، حالا این نیاز می تواند جنبه سرگرم کننده  یا آموزشی داشته باشد.

کسب درامد از مهارتتان

اگر شما مهارتی دارید از مهارت خود می توانید به دو روش کسب درآمد کنید: مثل بنده در زمینه حسابداری مهارت دارم میخواهیم از این طریق کسب درامد کنم. برای اینکار فایل های آموزشی در زمینه حسابداری یا آموزش دروس حسابدای تهیه میکنم و در صفحه خود فایل های که شامل عکس یا ویدئو است بارگزاری میکنم.

البته سعی کنید اگر میخواد درآمد دوبل داشته باشید مقدار کوتاه توضیح بدهید و بگید اگر مایل به دریافت کامل اموزش هستید با تعیین مبلغی معیین فایل آموزشی را در اختیار آنها قرار بدهید. در اینصورت شما دوبل کسب درامد می کنید هم از طریق بازدید و دانلود محتوا شما هم از طریق در خواست کامل فایل آموزشی که در اخیار آن ها قرار می دهید.

کسب درامد از مهارتتان، آموزش کسب درآمد از روبیکا
کسب درامد از مهارتتان، آموزش کسب درآمد از روبیکا

من هیچ مهارتی ندارم چیکار کنم؟

[box type=”note” align=”alignright” class=”” width=””]حتماً می پرسید من هیچ مهارتی ندارم ، من به شما می‌گویم همه ما مهارت داریم ولی خوب نگاه نمیکنیم چه مهارتی داریم؛ مهارت ها انواع مختلفی دارد.

مثلاً شما در زمینه بازی و معرفی بازی خوب آشنا هستید پس همین الان گوشی خود را بردارید بازی ها پرطرفدار و محبوب از طریق یک ویدئو معرفی کنید یا نحوی بازی و ترفتدهای بازی را آموزش بدهید.

یا خانه دار هستید و مهارت های خانه داری مثل آشپزی را خوب یاد دارید شما می توانید با تهیه انواع ویدئو های اموزش آشپزی که محبوبت خوبی دارد کسب درآمد کنید.

دوستان هر چیزی که قابل دیدن باشد شما میتوانید کسب درآمد کنید از کارای روزمره خود فیلم بگیرد مثلاً بازی های در در این روزهای کرونای در خانه انجام می دهید.[/box]

نمونه اکانت روبیکا

نمونه کانال روبیکا

معرفی ابزار های لازم
۱.InShot Video Editor
اپلیکیشن اینشات InShot Video Editor یکی از نرم افزار های فوق‌العاده خوب جهت ساخت ویدئوها از طریق موبایل است شما به‌وسیله این نرمافزار خیلی راحت می‌توانید ویدئوها، عکس نوشته، بنر طراحی کنید و در صفحه یا پیام‌رسان روبیکا خود برگزاری کنید و به درآمد برسید.
امکانات نرم افزار اینشات
 1. تغییرات گوناگون در عکس و فیلم
 2. تغییر زنگ
 3. تغییر پس زمینه
 4. دانلود فونت های زیبا
 5. انواع افکت های متحرک
 6. تغییر موسیقی فیلم
 7. قراردادن استیکر متحرم در فیلم

دانلود نرم افزار اینشات

نحو کار با اپلیکیشنInShot Video Editor

معرفی نرم افزار KineMaster
نرم افزارکین مستر یکی از بهترین نرم افزار های ایدیت فیلم است،از ویژگی های این نرم افزار می توانید به این موارد اشاره کرد:
 1. ترکیب عکس و موسیقی و تبدیل به ویدئو زیبا
 2. ساخت انواع فیلم ها ب کیفیت اچ دی
 3. ویرایش ویدئو و امکان تغییر در روشنایی و رنگ
 4. اضافه کردن جلو های بی نظیر برای زیبا شدن فیلم شما
 5. پشتیبانی از انواع عکس های با فرمت های PNG و JPG

ویدئو های نحو کسب درآمد از rubika

کسب درامد از طریق بازی

سخن پایانی
[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]همانطور که در مقاله گفته شده یکی دیگر از راههای کسب درآمد از طریق اینترنت، کسب درآمد از روبیکا است، زیرا روبیکا هم مانند شبکه های اجتماعی دیگر دارای مخاطب های زیادی است. نمیتواند گفت با اینستاگرام برابری دارد ولی خوب مانند اینستاگرام قسمت ها جذاب و سرگرم کنند دارد.در پایان ضمن تشکر از شما بابت خواندن این آموزش اگر مقاله برای شما آموزنده بود، ان را به اشتراک بگذارید تا بقیه دوستانتان از این مقاله استفاده کنند؛ و همچنین اگر پیشنهاد یا انتقاد یا تبجربه مفیدی دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. با تشگر[/box]
7 نظرات
 1. […] شما هم کلمه کسب درآمد را جستجو کردید و به کلمه کسب درآمد از روبیکا رسیدید شاید مقالات و ویدئوهای زیادی را مشاهده کردید […]

 2. […] شما هم کلمه کسب درآمد را جستجو کردید و به کلمه کسب درآمد از روبیکا رسیدید شاید مقالات و ویدئوهای زیادی را مشاهده کردید […]

 3. […] شما هم کلمه کسب درآمد را جستجو کردید و به کلمه کسب درآمد از روبیکا رسیدید شاید مقالات و ویدئوهای زیادی را مشاهده کردید […]

 4. مریم می گوید

  عالی بود

  1. حمید دلستان می گوید

   سپاسگذارم

 5. جوارشکیان می گوید

  از این همه گستردگی موضوعات لذت بردم.
  با آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما

  1. حمید دلستان می گوید

   سپاسگذارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp