کسب درآمد از کوتاه کردن لینک در OPizo , کوتاه کننده لینک اپیزو

0 147

کوتاه کننده لینک اپیزو opizo | مگ روز – بهترین سایت ایرانی جهت کسب درآمد واقعی و رایگان از طریق  کوتاه کردن لینک ها

تست شده و کاملاً واقعی

وضعیت سایت : هنوز در حال پرداخت می باشد.

کوتاه کننده لینک اپیزو opizo چیست؟

یکی از برترین سیستم کوتاه کننده لینک ایرانی که این سامانه هر لینک مفیدی که قابل اشتراک باشد برایتان سریع و آسان آن را به لینک های درآمدزا تبدیل می کند.و شما می توانید هر لینک و متن مفید آموزنده و مخاطب پسند را بین دوستانتان یا هر فرد دیگر به اشتراک گذاشته و در ازای بازدید از متن یا لینک کوتاه شده شما سایت اپیزو به شما پول پرداخت می کند.

روش های کسب درآمد از کوتاه کردن لینک اپیزو

انواع روش های کسب درآمد از کوتاه کننده لینک اپیزو:

  • ۱- کسب درآمد آسان از کوتاه کردن هر لینک
  • ۲- کسب درآمد رایگان از کوتاه کردن هر متن مفید
  • ۳- کسب درآمد از طریق زیرمجموعه گیری

روش کسب درآمد از کوتاه کردن لینک

لینک کوتاه کردن چیست؟ هر لینک طولانی جهت نمایش بهتر و خوانای بهتر که کوتاه بشود می گوییم کوتاه کردن لینک، حالا این لینک شما می تواند لینک های بلند سایت شما باشد یا هر لینک دیگری اگر توجه کرده باشید، وقتی پیوند یکتا که همان لینک شما هست، اگر از کلمات فارسی در آن به کار برده باشید. خوب نمایش نمی‌دهد مثلا لینک زیر نگاه کنید به چه شکل نمایش داده شده است.

https://magrooz.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%be%db%8c%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%88-%d9%85%d8%b1%d8%b3%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b3%d8%aa%db%8c/

در این صورت شما می توانید از طریق کوتاه کننده لینک اپیزو، لینک طولانی و زشت خود را به یک لینک کوتاه جمع و جور تبدیل کنید.تا هم مشکل بهم ریختگی این لینک حل بشود، و از طرف دیگر شما می توانید از کوتاه کننده لینک اپیزو کسب درآمد کنید.

نمونه لینک کوتاه شده بوسیله اپیزو

https://xip.li/AysDXJ
روش کوتاه کردن لینک و کسب درآمد از آن، کوتاه کننده لینک اپیزو opizo
روش کوتاه کردن لینک و کسب درآمد از آن، کوتاه کننده لینک اپیزو opizo

روش محاسبه درآمد حاصل از کوتاه کردن لینک برای هر بازدیدکننده ایرانی

در ازای هر ۱ نفر بازدید ۳۶ ریال دریافت می کنید.

که مجموعاً ۱۸۰ ریال برای هر بازدیدکننده‌ای که از لینک شما بازدید می کند.

نحوه محاسبه درآمد حاصل از لینک کوتاه شده برای هر بازدیدکننده خارجی

هر   یک نفر بازدید : ۳۶ ریال

مجموعاً ۱۸۰ ریال برای هر نفر بازدیدکننده خارجی در هر روز

کسب درآمد از کوتاه کردن متن

هر متنی که برای مخاطبین شما ، ارزش مشاهده داشته باشد می تواند برای شما درآمد تولید کند .

با استفاده از ابزار جدید اپیزو فکس Fax.is می توانید هر مطلبی را تبدیل به یک لینک کوتاه کرده و با مخاطبین دوستان و یا دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشته و درآمد کسب کنید .

چه متن هایی را میشه تبدیل به لینک کوتاه کرد ؟

– یک قطعه کد برنامه نویسی

– یک مقاله و یا تحقیق علمی …

– یک خبر مهم و یا تیتر داغ روز که بازدیدکنندگان برای مشاهده آن حاظر به مشاهده تبلیغات باشند

– مجموعه از رمز فایل و یا رمز عبور

– و کلا هر متن یا عبارتی که دریافت آن برای مخاطبین شما ارزشمند باشد

لازم به ذکرست هرگز نباید با مطالب بیهوده و صرفا جهت کسب درآمد مخاطبین خود را وادار به مشاهده اپیزو کرد ، اینکار علاوه بر اینکه خلاف قوانین اپیزوست باعث ریزش مخاطب ، کاهش درآمد و در آخر نارضایتی و عدم بازگشت بازدیدکنندگان درآینده خواهد شد .

نحوه محاسبه درآمد متن کوتاه برای هر بازدید ایرانی و یا خارجی

در بازدیدهایی که به واسطه متن کوتاه ایجاد می شود از هر بازدید میزان ۳۶ ریال درآمد محاسبه می شود . از هر آی پی در روز نیز می توان روزانه ۵ بار کسب درآمد نمود مجموعا ۱۸۰ ریال برای هر نفر بازدیدکننده ایرانی و خارجی در هر روز محاسبه می شود .

بطور مثال اگر شما ۵ متن مختلف را تبدیل به لینک اپیزو کرده و برای ۱۰۰۰ نفر ارسال کنید ۱۸۰۰۰۰ ریال یا ۱۸ هزار تومان کسب درآمد خواهید کرد .

کسب درآمد

کسب درآمد با استفاده از جذب زیرمجموعه

در این روش شما با به اشتراک گذاری لینک و بنر زیرمجموعه گیری اپیزو که در پنل کاربری شما قرار دارد اقدام به جذب زیرمجموعه خواهید کرد و ۵% از درآمد هر زیرمجموعه را بدون کسر از وی دریافت می کنید .

چرا اپیزو ؟
روشهای متنوع در کسب درآمد از لینک و متن

۲ تا ۳ برابر کسب درآمد بیشتر از سایتهای مشابه

۱۸۰ درآمد از هر آی پی در روز

۳۰ تا ۴۰ ریال از هر بازدید ایرانی و یا خارجی

تسویه حساب منظم هفتگی و بدون تاخیر

پنل و امکانات حرفه ای

بات تلگرام برای کوتاه کردن راحت تر لینکها

امکان ویرایش لینک و متن حتی بعد از انتشار

سقف درآمد روزانه اپپزو برای وبمستر صاحب لینک هیچ محدودیتی نداشته و شما می توانید به میزان کل بازدیدکنندگان حقیقی خود درآمد داشته باشید .

مراحل شروع کسب درآمد در اپیزو بصورت زیر می باشد :

۱- عضویت در سایت و تکمیل پروفایل و مشخصات حساب بانکی

۲-ورود به سایت و تبدیل لینک ها و یا متن های مورد نظربه لینک اپیزو

۳-به اشتراک گذاری لینک ایجاد شده با مخاطبین و یا در شبکه های اجتماعی ، سایتهای پربیننده ، کانالهاو گروهها در تلگرام و یا سایر پیامرسان ها و …

۴-اکنون به ازای هر بازدید که از لینک اپیزو ایجاد شده توسط شما شود مبلغی بین ۳۰ تا ۴۰ ریال و مجموعا از هر آی پی در یک روز تا سقف ۱۸۰ ریال به حساب شما اضافه میگردد .

۵- درآمد شما پس از رسیدن به حداقل موجودی ۱۰ هزار تومان بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به ثبت درخواست در روزهای دوشنبه هر هفته ، واریز میگردد .

برای شروع فعالیت در اپیزو عضو شوید

پرسش و پاسخ

۱-من هیچ لینک یا سایتی برای قراردادن لینک و کسب درآمد ندارم چه کنم ؟

پاسخ : شما می توانید مطالب پربیینده ای را انتخاب کنید و در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک ، کانالها و گروههای تلگرام و یا انجمن های عمومی به اشتراک بگذارید و بدون داشتن سایت نیز کسب درآمد داشته باشید .

۲- میزان کسب درآمد از هر بازدید چقدر است ؟

۳- برای کسب درآمد باید چه اطلاعاتی در بخش پروفایل وارد شود ؟

پاسخ : برای دریافت وجه باید در منوی اصلی / تنظیمات / ویرایش اطلاعات کاربری

یعنی در لینک :http://opizo.com/ref:184136

مشخصات حساب بانکی خود را که شامل موارد زیر هست را وارد نمایید :

مطالب مرتبط

نام و نام خانوادگی ، نام بانک ، کد شبای حساب بانکی و شماره کارت بانک

وارد کردن همه موارد بالا بصورت کامل و فارسی الزامیست .

۴-آیا امکان قراردادن لینک اپیزو در سایتهای خارجی و با بازدیدکننده خارجی وجود دارد ؟

پاسخ : بله اپیزو یک سایت چندزبانه بوده و کاربران خارجی نیز براحتی می توانند لینکهای اپیزو را باز کرده و رد تبلیغ کنند .

۵- آیا می توانم خودم لینکهای خودم را باز و رد تبلیغ کنیم و کسب درآمد نمایم ؟

پاسخ : خیر اینکار تقلب محسوب میشه و در صورت مشاهده اکانت شما مسدود و درآمد شما بلوکه خواهد شد . باز کردن لینکهای کوتاه شده باید توسط مخاطبین شما انجام شود و آنها باید رد تبلیغ کنند .

۶- درآمد اپیزو از چیست و چرا برای مشاهده لینک درآمد پرداخت میکند ؟

پاسخ : اپیز در صفحات هر لینک ، تبلیغاتی نمایش میدهد و به ازای این نمایش تبلیغات درآمد کسب میکند و این درآمد را بین خود و کوتاه کننده لینک تقسیم می نماید.

چطور می توانم به اپیزو اعتماد کنم ؟

پاسخ : اپیزو یک سایت قدیمیست اگر کمی در گوگل سرچ کنید متوجه گستردگی حجم استفاده از اپیزو می شوید مطمئنا اگر اپیزو پرداختی نداشت کسی از آن استفاده نمی کرد . علاوه بر آن شما می توانید از سایتهای بزرگی که هماکنون در حال استفاده از اپیزو هستند استعلام کرده و از پرداختی اپیزو مطمئن شوید .

آموزش شروع کسب درآمد از کوتاه کردن لینک OPizo

۱- برای شروع باید در اپیزو از طریق لینک زیر عضو شوی
http://opizo.com/ref:184136
۲- پس از عضویت ، اگر شما هیچ سایت یا کانال تلگرامی ندارید ، باید ابتدا محلی را برای به اشتراک گذاری لینکهای خود بیابید ، شبکه های اجتماعی چون فیس بوک ، کلوب ، چت روم ها ، انجمن های گفتگو و یا برنامه های چت موبایلی و گروه های تلگرامی که امکان ارسال پست توسط همگان در آنها موجود است ، بهترین محل برای اشتراک گذاری لینک و کسب درآمد می باشد .

بطور مثال اگر در یک گروه تلگرام در مورد موضوع خاصی ، عضو هستید می توانید مطالب مرتبطی را در سطح وب یافته و لینک آنهارا به لینک اپیزو تبدیل کرده و لینک اپیزو آن مطلب را در گروه تلگرام فوق ارسال کنید، تا دیگران با مشاهده آن لینک برای شما درآمدزایی کنند .

شما می توانید لینک اخبار روز یا لینک ویدیوهای پربیننده سایتهای ویدیو مثل آپارات و یوتیوب و … را تبدیل به لینک اپیزو کرده و در اینترنت و یا موبایل به اشتراک بگذارید . همینطور می توانید اگر در فیسبوک فعال هستید در گروه های فیسبوک لینک مطالب مرتبطی را برای مشاهده توسط دوستانتان ارسال نمایید . همینطور در انجمن های گفتگو یا در بخش نظرات پستها پربازدید سایتهای خبری می توانید لینک اپیزوی مطلب خود را قرار دهید .

۳- حال اگر شما سایت یا وبلاگ یا کانال تلگرامی دارید اکنون باید لینکهای مطالب سایت خود را توسط اپیزو کوتاه کرده و جایگزین کنید پس از اینکار ، همه بازدیدکنندگان شما لینکهای اپیزو را باز می کنند و پس از رد تبلیغ به لینک اصلی شما هدایت می شوند و به ازای هر بازدید مبلغی به عنوان درآمد برای شما ثبت می شود .

توجه : هرگز خودتان روی لینکهای خودتان کلیک نکرده و رد تبلیغ نکنید ، اینکار اولا درآمدی نخواهد داشت ثانیا خلاف قوانین سایت بوده و موجب مسدود شدن شما میگردد . لینکهای شما باید توسط افراد حقیقی دیگر و کاربران واقعی اینترنتی مشاهده شود . بازدید های ربات یا بازدیدهای شخصی یک نفر از هزاران لینک تقلب محسوب می شود .درآمد اپیزو از کلیک روی تبلیغات بنری موجود در صفحات لینک هست لذا اگر بازدیدکننده واقعی به صفحات مراجعه نکند اپیزو توانایی ادامه فعالیت و پرداخت درآمد کاربران را نخواهد داشت لذا خواهشمندیم سعی کنید از روش صحیح ترافیک و بازدید جذب نمایید و با اینکار از ما حمایت کنید تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم .

۴- کلیه آمار بازدیدهای لینکهای شما در پنل کاربری شما قابل مشاهده است در داشبورد می توانید درآمد خود را به تفکیک روزهای اخیر مشاهده نمایید و دربخش لینکهای من می توانید بازدید هر لینک را به تفکیک ببینید .

۵- اکنون که به درآمد رسیده اید باید اطلاعات حساب بانکی و کدشبا و نام و نام خانودگی خود را بخش ویرایش اطلاعات کاربری در آدرس زیر وارد نمایید تا پس از رسیدن به حداقل موجودی ۱۰ هزار تومان ، درآمد شما در اولین دوشنبه به حساب شما واریز گردد .

http://opizo.com/usercp/user/setting

کلیه واریزها در روزهای دوشنبه هر هفته از طریق واریز به کد شبا انجام میپذیرد ، پس از واریز ایمیلی برای شما ارسال میگردد همینطور از بخش اخبار سایت و کانال @opizooo اطلاع رسانی میشود .

توجه : اگر هیچ آشنایی با وب و اینترنت ندارید و فقط تمایل به کسب درآمد از اپیزو دارید باید بدانید کسب درآمد از اپیزو نیازمند دانش اولیه در حد اشتراک گذاری لینک می باشد و لازم است ابتدا با کمی مطالعه و کمک از دیگران به این حد آگاهی دست یابید تا بتوانید کسب درآمد کنید . البته ارسال لینک اپیزو در گروه های تلگرامی بسیار ساده هست و حتی نیاز به آموزش خاصی نیز ندارد .

استفاده از بات تلگرامی اپیزو به همه کاربران تلگرام توصیه میشود .

آموزش استفاده از کد اسکریپت صفحات هوشمند برای وب سایتها و وبلاگها

اگر صاحب وبسایت یا وبلاگ هستید، [ مخصوصا سایت دانلود ] ، تبدیل لینک ها به صورت تکی حتما برای شما خسته کننده است. برای حل مشکل، OPizo امکانی دارد که شما می توانید با استفاده از آن، لینک های مد نظر خودتان را در کمتر از ۱ دقیقه تبدیل به لینک های درآمدزا کنید و در هر زمانی که تمایلی به ادامه کار نداشتید، با حذف این قابلیت به حالت قبلی سایتتان برگردید.

برای این منظور کافیست در حساب کاربری خودتان وارد بشوید و از منو سمت راست، بر روی لینک “لینک ساز هوشمند” کلیک کنید.

در صفحه باز شده، شما می توانید دامنه هایی که قصد دارید لینک های مربوط به آنها به صورت لینک درآمدزا تبدیل بشوند را وارد کنید. سپس بر روی دکمه “ایجاد و دریافت کد” کلید کنید و طبق دستورالعمل، کد ایجاد شده را در قالب سایت خودتان قرار بدهید.

برای مثال، سایت x.com قصد دارد لینک های دانلود خودش را که ساب دامنه ی dl.x.com قرار دارد و همچنین لینک هایی از سایت uploadboy.com که در سایتش قرار دارد را تبدیل به لینک های درآمدزا بکند.

کافیست در صفحه “لینک ساز هوشمند” و در فیلد مشخص شده ، آدرس dl.x.com را وارد کند و اینتر بزند و سپس آدرس uploadboy.com را وارد کرده و مجددا اینتر بزند و بعد کد را ساخته و در سایت خود قرار دهد.

بعد از قرار دادن کد، تمامی لینک هایی که با dl.x.com یا uploadboy.com شروع می شوند، تبدیل به لینک های درآمدزا خواهند شد.

کد شبا چیست ؟

برای دریافت درآمد در اپیزو باید کدشبای حساب بانکی خود را وارد کنید .

شبا (شناسه بانکی ایران) یک کد ۲۶ کاراکتری میباشد که به هر حساب بانکی اختصاص داده میشود.

این شناسه در معاملات بین بانکی با استفاده از سیستم ساتنا کاربرد دارد.

طبق دستور العمل بانک مرکزی کلیه بانکهای کشور موظف هستند شبای تمامی حساب های مشریان خود را محاسبه و در اختیار آنها قرار دهند.

شما هم میتوانید با مراجعه حضوری به شعبه ، وبسایت اینترنتی و یا خودپردازهای بانک خود ، شبای حساب یا حسابهای خود را دریافت کنید.

کد شبا کدی بصورت زیر می باشد :

IR123456789012345678901234

کد شبا را از کجا دریافت کنیم ؟

وقتی در هر بانکی حساب باز می کنید کدشبا به شما داده میشود .

همینطور کد شبا در دفترچه حساب هر بانک قابل مشاهده است .

کد شبا را از سایت بانک خود و با دادن شماره حساب می توانید دریافت کنید.

اگر اینترنت بانک دارید ، کدشبای شما در صفحه اینترنت بانک شما قابل مشاهده می باشد .

نحوه قرار دادن لینک اپیزو در سایت یا وبلاگهایی که اجازه قراردادن لینکهای درآمدزا را نمیدهند

شما میتوانید ابتدا لینک اپیزو را به goo.gl تبدیل کنید و در سایت مورد نظر قرار دهید.

اثبات برخی از آخرین مبالغ پرداختی هفته اخیر سال ۱۴۰۰

در جهت اعتمادسازی بیشتر لیست برخی از پرداخت های هفته اخیر در اپیزو در زیر نمایش داده می شود این واریزها تنها بخشی از واریزهای هر هفته به کاربران می باشد.در این لینک نیز نظرات برخی از کاربران اپیزو را می توانید مشاهده نمایید.

 

کاربر مبلغ واریز شده تاریخ
mah***************** ۲۶۰,۵۵۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۳am*************** ۱۴۴,۰۲۴ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
asr******************* ۵۰۰,۰۰۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
sab****************** ۱۰۱,۶۸۵ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
ear******************** ۱۱۲,۵۰۳ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
mah****************** ۲,۲۰۵,۰۱۵ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
fig********************* ۱۸۰,۰۰۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
e.t*************** ۵۳۸,۷۸۸ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
Pou**************** ۷۸۱,۹۱۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
cut***************** ۱۹۰,۰۰۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
۷۴a*************** ۴۴۴,۹۶۱ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
rah*************** ۱۰۰,۰۰۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
sae***************** ۱۵۴,۵۵۲ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
par***************** ۱۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
sar******************* ۱۰۸,۹۸۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
zoh*********************** ۱۷۵,۵۰۰ ریال ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

ورود به سایت اپیزو، اپیزو نی نی سایت، دانلود برنامه opizo، اپیزود اپیزو نی نی سایت Opizo نی نی سایت کوتاه کننده لینک و کسب درامد کوتاه کننده لینک بیتلی


Source: opizo.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp