پرفروش‌ترین مارک اتو بخارهای بازار در سال ۱۴۰۰

0 58

آیا قصد خرید بهترین اتو بخارهای بازار را دارید یا می‌خواهید بفهمید بهترین مارک اتو بخار چیست؟ یا که اتوبخار بهتره یا اتو پرس این موارد از سوالات و اهداف مهم خریدار هنگام خرید بهترین اتو بخار است. در این محتوا «مجله مگ روز» به شما کمک خواهد تا ابتدا نکات مهم در مورد خرید بهترین مارک اتو بخارهای بازار را اشنا شوید و سپس به معرفی محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مارک اتو بخارهای بازار همراه با مشخصات کامل و نقاط ضعف و قدرت آن ها آگاه خواهید شد.

محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین مارک اتو بخارهای بازار

اتو بخار بوش مدل TDI953022V

مشخصات محصول

 • سیستم قطع خودکار:بله
 • سیستم ضدچکه:بله
 • بخاردهی عمودی:بله
 • سیستم ضد رسوب:بله
 • جنس کفه:سرامیک

اتو بخار فیلیپس مدل GC5037

مشخصات محصول

اتو بخار «فیلیپس» مدل «GC5037» اتو بخاری محبوب و خوش‌ساخت و یک اتوبخار هوشمند از این شرکت است. فیلیپس با به‌کارگیری فناوری Optimal Temp این اتو را نسبت به رقبای دیگر خود یک سروگردن ارتقا داده است. تکنولوژی دمای مطلوب ترکیبی از بخار و حرارت را متناسب با جنس لباس شما ارائه می­‌کند و دیگر نیازی به تنظیمات دستی دما و بخار نیست. این تکنولوژی ترکیبی از فناوری کنترل هوشمند برای تعیین درجه حرارت مناسب و تکنولوژی چرخش حرارت برای ایجاد تعادل بین میزان بخار و درجه حرارت است. با وجود این فناوری می توانید لباس های خود را بدون رعایت ترتیب خاصی بر اساس جنس پارچه اتو کنید. اتوبخار GC5037 با موتور قدرتمند ۳۰۰۰ وات در زمانی کوتاه کفی را داغ و آماده‌ی استفاده می‌کند. این دستگاه توانایی بخاردهی پیوسته به میزان ۷۰ گرم ‌بر دقیقه را دارد و در حالت بخاردهی لحظه‌ای به ۲۶۰ گرم بر دقیقه می‌رسد. با فشردن دکمه‌ی مخصوص بخاردهی لحظه‌ای، بخار با قدرت و شدت زیادی خارج می‌شود و به‌این‌ترتیب هر چروکی از بین می‌رود. این محصول با کفی یکپارچه‌ی تیتانیوم اکسید، استاندارد جدیدی به ارمغان آورده است. کفی اتو به راحتی روی لباس شما سر می‌خورد و کاملا ضدخش است. نوع طراحی ظاهری و سوراخ‌های دقیق کفی به گونه‌ای است که بخار و حرارت را به صورت متعادل پخش می‌کند و به آسانی چین و چروک را از بین می‌برد. این دستگاه دارای مخزن آب با ظرفیت ۳۵۰ میلی‌لیتر است که از طریق دریچه قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است. همچنین از طریق دکمه‌ی مخصوصی که روی دسته اتو قرار گرفته است، امکان اسپری‌کردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروک‌های عمیق‌تر کمک می‌کند.

اتو بخار بوش مدل TDA702421E

مشخصات محصول

اتوبخار «بوش» مدل «TDA702421 » دستگاهی زیبا و کارآمد از تولیدکننده‌ای معتبر است. بدنه‌ی پلاستیکی و سبک این دستگاه با رنگ زیبایی طراحی ‌شده تا حس خوشایندی را در کاربر ایجاد کند. ترکیب رنگ روشن، جلوه‌ی خاصی به این دستگاه بخشیده؛ البته انتظار مصرف‌کننده از اتو، عملکرد بهینه‌ی آن است که قطعا سازندگان اتوبخار بوش مدل TDA702421 مدنظر داشته‌اند. این اتو توان بالایی دارد تا بتواند سریعا آماده‌به‌کار شود، میزان قابل‌توجهی بخار تولید کرده و آن را به‌صورت مداوم یا با فشار به‌صورت لحظه‌ای خارج کند. آب موردنیاز دستگاه در مخزن آن ذخیره می‌شود و امکان پرکردن مخزن از قسمت جلویی اتو فراهم شده است. در جلوی اتو، خروجی اسپری‌کننده‌ی آب را در نظر گرفته‌اند تا در صورت نیاز، پارچه و البسه آب‌پاشی شده و سپس اتو شوند. کفی دستگاه از فناوری CeraniumGlissée بهره می‌برد که ویژه‌ی سازنده‌ی آن است. تنظیم قدرت و عملکرد دستگاه توسط پیچ تنظیم در قسمت میانی اتو انجام می‌گیرد. سیم برق، طول بلندی دارد تا به‌راحتی و بدون نیاز به رابط‌های طولانی به پریز متصل شود. محل اتصال کابل برق به بدنه هم طوری طراحی ‌شده که در جهات مختلف بچرخد و قطع نشود. امکان بخاردهی عمودی هم در این مدل وجود دارد تا در موارد خاص مثل اتوکشی لباس‌های سنگین و حجیم یا پرده استفاده شود. طراحی ارگونومیک این اتو، تکیه‌گاه انگشت شست و دکمه‌های بزرگ برای بیشترین راحتی حین اتوکشی در نظر گرفته شده‌اند. سیم بلند دستگاه باعث راحتی کار و کاهش محدودیت برای نزدیکی به پریز برق است. بوش تولیدکننده‌ی لوازم‌خانگی برقی، در سراسر جهان شناخته‌شده است و محصولات باکیفیت و خلاقانه‌ای را وارد بازار جهانی می‌کند.

اتو بخار بوش مدل TDA503001P

مشخصات محصول

اتوبخار بوش مدل TDA503001P دستگاهی زیبا و کارآمد از تولیدکننده‌ای معتبر است که وارد بازار شده است. بدنه پلاستیکی و سبک این دستگاه با رنگ زیبایی طراحی‌شده تا حس خوشایندی در کاربر ایجاد کند. ترکیب رنگ قرمز و سیاه، ترکیبی تیره و روشن ایجاد کرده که هارمونی خاصی به این دستگاه می‌بخشد. البته انتظار مصرف‌کننده از اتو عملکرد بهینه آن است که قطعا در نظر سازندگان اتوبخار بوش مدل TDA503001P قرار داشته است. این اتو توان بالایی دارد تا بتواند سریعا آماده‌به‌کار شود و میزان قابل‌توجهی بخار تولید کند تا به‌صورت مداوم یا با فشار به‌صورت لحظه‌ای آن را خارج کند. آب موردنیاز دستگاه در مخزن آن ذخیره می‌شود که از قسمت جلویی اتو امکان پر کردن مخزن فراهم شده است. در جلوی اتو خروجی اسپری کننده آب نیز در نظر گرفته شده است تا در صورت نیاز پارچه و البسه آب‌پاشی شده و سپس اتو شوند. کفی دستگاه از فناوری CeraniumGlissée بهره می‌برد که ویژه سازنده آن هست. این کفی حرکت اتو را روی پارچه‌ها آسان می‌کند و مانع برق افتادن پارچه‌ها می‌شود. تنظیم قدرت و عملکرد دستگاه توسط پیچ تنظیم در قسمت میانی اتو انجام می‌شود. سیم برق طول مناسبی دارد تا به‌راحتی و بدون نیاز به رابط‌های طولانی به پریز متصل گردد. محل اتصال کابل برق به بدنه هم طوری طراحی‌شده تا به جهان مختلف بچرخد و قطع نگردد. امکان بخاردهی عمودی هم در این مدل وجود دارد تا در موارد خاص مثل اتوکشی لباس‌های سنگین و حجیم یا پرده مورداستفاده قرار گیرد. بوش تولیدکننده لوازم‌خانگی برقی در سراسر جهان شناخته‌شده است و محصولات باکیفیت و خلاقانه‌ای را وارد بازار جهانی کرده است.

نقاط قوت
 • سیستم ضدچکه:بله
 • بخاردهی عمودی:بله
 • سیستم ضد رسوب:بله
 • جنس کفه:سرامیک
نقاط ضعف
 • سیستم قطع خودکار:خیر

اتوبخار فیلیپس مدل GC3929/60

مشخصات محصول

اتوبخار «فیلیپس» مدل «GC3929/60» از دستگاه‌های خوش‌ساخت و کارآمد ساخت این شرکت است. تکنولوژی OptimalTemp در این اتوبخار به کار رفته است و دیگر از ولوم تنظیم دما که در اکثر اتوها با آن مواجه می‌شویم، خبری نیست. اتوبخار GC3929/60 با این سیستم پیشرفته به صورت خودکار، دمای مناسب برای هر پارچه را تشخیص می‌دهد و هنگام کار با آن، دیگر هیچ‌گونه نگرانی بابت سوختن و برق‌افتادن وجود ندارد؛ همچنین این ویژگی کار با این دستگاه را نسبت به مدل‌های معمولی که نیاز به تغییر تنظیمات برای هر لباس خاص دارند، بسیار راحت‌تر کرده است. این محصول با برخورداری از کفی استیم گلاید پلاس باکیفیت و مقاوم دربرابر خط‌وخش، حرکتی بسیار روان روی سطح پارچه دارد. مخزن آب بزرگ این اتوبخار با گنجایش ۳۰۰ میلی‌لیتر از طریق دریچه‌ی قرارگرفته در قسمت بالای دسته، قابل‌پرکردن است. این اتو قابلیت اسپری نیز دارد که منفذ کوچکی برای آن در نظر گرفته شده است. با فشردن دکمه‌‌ی مخصوص اسپری، آب با فشار و به میزان کم روی سطح پارچه پخش می‌شود و رفع چین‌وچروک لباس‌ها را با بازدهی بیشتری ممکن می‌کند. اتوبخار GC3929/60 از سیستم داخلی جهت رفع رسوبات آب برخوردار است و همین موضوع باعث شده بتوانید با خیال راحت از آب شهری برای کار با این اتو استفاده کنید. موتور دستگاه با توان ۲۶۰۰ وات در مدتی کوتاه پس از اتصال به برق، دستگاه را آماده به کار می‌کند. وجود سیستم قطع خودکار و سیستم ضدچکه از دیگر خصوصیات قابل‌توجه این اتوبخار هستند.

نقاط قوت
 • سیستم قطع خودکار:بله
 • سیستم ضدچکه:بله
 • بخاردهی عمودی:بله
 • سیستم ضد رسوب:بله
نقاط ضعف
 • مخزن رسوب ندارد

ویژگی های مهم برای انتخاب بهترین اتو بخارهای بازار

ویژگی های مهم برای انتخاب بهترین اتو بخارهای بازار

وزن اتو بخار

وزن اتو بخار یکی از ویژگی های مهم در خرید بهترین اتو بخار است زیرا این امر همزمان با ارگونومی دسته برای اطمینان از خسته نشدن بازوها و مچ دست ها همراه است و به ویژه در صورت داشتن وزن زیاد  باعث کوفتگی و خستگی زیاد دست هایتان می شود.

ویژگی های ایمنی

خاموش شدن خودکار ویژگی مهم و اصلی بهترین اتو بخارهای بازار است که باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد زیرا به این معنی است که اگر برای مدت معینی بدون استفاده بماند باعث کاهش عمر اتو‌بخار شما می شود که ممکن است از بین برود اگر به‌طور اتوماتیک خاموش شود بسیار عالی است.

بی سیم

این بدان معناست که می توانید به جای اینکه به نزدیکترین پریز وصل شوید، در هر جایی اتو بزنید. اما هشدار داده شود که آنها می توانند سریعتر خنک شوند، به این معنی که ممکن است مجبور شوید آن را بیشتر از آنچه دوست دارید در پایه خود قرار دهید.

ظرفیت مخزن آب

هیچ کس نمی خواهد هر چند دقیقه یکبار از شیر بدود و از آن بدود ، هرچه بزرگتر بهتر است ، به خصوص اگر زیاد اتو بزنید. دامنه معمول حدود ۰.۲-۰.۴ لیتر است. همچنین ممکن است بخواهید مطمئن شوید که یک اندازه مناسب برای پر کردن مجدد وجود دارد و می توانید سطح آب را به وضوح ببینید.

فناوری ضد مقیاس

اکثر اتوها ادعا می کنند که این را دارند ، اما ما فقط برخی از مواد واقعی را در جلوگیری و جمع آوری مقیاس آهک یافتیم بنابراین می توانید در مناطق سخت تر از آب اتو کنید.

فشار بخار مداوم

هرچه میزان بخار خروجی بیشتر باشد ، اتوکشی سریعتر از بین می رود. هر چیزی بیش از ۵۰ گرم در دقیقه باید باعث افتخار شما باشد.

سوالات متداول در مورد بهترین اتو بخارهای بازار مخزن دار

اتو پرس بهتره یا اتو مخزن دار؟

اتوهای بخار مخزن دار معمولاً ارزان تر از اتو پرس ها هستند و فضای کمتری نیز اشغال می کنند. افراد خوب باید به راحتی از عهده تمام نیازهای اساسی اتو کشیدن شما برآیند و برخی از بهترین اتو بخارهای بازار به اندازه کافی پیشرفته هستند که نیاز مهم یعنی اتو کردن لباس را فراهم کنند.

اتوهای پرس که مولد بخاراند معمولاً گران ترند و بسیار بزرگتر و حجیم تر هستند. دلیل این امر این است که آنها بخار مداوم را بیرون می کشند که می تواند آنها را سریعتر ، بدون دردسر و پایان حرفه ای تر را به همراه داشته باشد.

برخی از مدل ها دارای ویژگی های اضافی هستند – به عنوان مثال اگر بخواهید پرده های بخار که طول بیشتری دارند یا لباس های آویز را به صورت عمودی تمیز اتو کنید بهترین گزینه اتو پرس است.

اتو مخزن دار چه مارکی خوبه؟

یکی از مهم ترین سوالات در خرید بهترین اتو بخارهای بازار که اغلب ذهن ما درگیر میکند این است که بهترین مارک اتو بخار مخزن دار کدام است. در پاسخ به این سوال می توانم بگوییم برندهای محبوب و پرفروش زیادی وجود که نیاز مهم ما یعنی اتو کردن لباس ها را بر طرف کنند. اتو بخار پارس خزر، اتوبخار فیلیپس، اتو بایترون، اتو بخار بوش نمونه ای از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین اتو بخارهای بازار هستند.

اتو مخزن دار بهتره یا معمولی

اتو مخزن دار بهتره یا معمولی برای پاسخ به این سوال باید بگوییم اگر فردی هستند در خانواده ما افراد زیادی لباس دارند که شما باید انها اتو کنید اتو مخزن دار بهتره زیا حجم اب بیشتری می گیرد و مجبور نیستید چند مخزن اتو را اب کنید. ولی اگر جمعیت خانواده شما کم توصیه می کنم اتوهای معمول بخرید زیرا نیاز شما برطرف خواهند کرد.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp