آموزش کسب درآمد از اینترنت ۱۰۰% رایگاندسته‌بندی نشده

ایده های بی نظیر کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از تلگرام . امروزه کاربران تلگرام نزدیک به 40  میلیون نفر هستند که شما می‌توانید به تعدادی از این افراد پیام بفرستید.یا که محصولات خود را در داخل تلگرام به آنها عرضه کنید.چون هر ایرانی میانگین 3 تا 4 ساعت یا بیشتر وقت خود را در تلگرام می‌گذراند.پس تلگرام یه بازار آنلاین بزرگ برای بدست آوردن درآمد است.

که اعضای تلگرام مشتریان شما هستند.راه‌های زیادی برای بدست آوردن درآمد از طریق تلگرام وجود دارد که بتوانید راحت و بدون دردسر کسب درآمد کنید. البته نیاز به تلاش و کوشش و حوصله دارد.میانگین درآمد از تلگرام از 100هزار در ماه شروع میشه تا 20 میلیون یا رقم‌های بسیار زیاد و تمام این افراد که این مقدار درآمد دارند.

در ابتدا شاید مبلغ بسیار ناچیزی درآمد داشته‌اند اما به این باور رسیده‌اند که می‌توان از تلگرام درآمد حاصل کرد.

در دنیای ما آنقدر سرعت دگرگونی ها شتاب زیادی به خود گرفته که شاید احمقانه ترین کار چسبیدن به یک کار ثابت و دور گرفتن خودمان از این دگرگونی ها باشد. هر روز افراد جدیدی ظهور می کنند که توانست هاند در مدت زمان اندکی به موفقیت های بسیار زیاد مالی دست یابند و موفقیت همه آن ها تنها یک راز دارد. قبول تغییرات و استفاده ی مثبت از آنها…

به راستی آیا فکر میکردید روزی اینترنت تا این اندازه فراگیر شود؟ موبایل چطور؟ موبایل های هوشمند چی؟ اصلا فکر کردید روزی شبکه های اجتماعی ظهور کند که نبود آنها، نفس کشیدن جامعه ما را تحت تاثیر قرار دهد!؟ واقعیت این است که هیچ کسی فکر آن را نمی‌کرد و هیچ کسی هم نمی‌تواند تغییرات آینده را پیشبینی کند. این شما هستید که تصمیم میگیرید، آینده ی شما چگونه باشد و چگونه تغییرش دهید.

اما اگر لحظه ای با خود می اندیشید که آینده راه خود را می‌رود و شما هیچ تاثیری روی آن ندارید، شک نکنید که سخت در اشتباه هستید.

تلگرام به درستی شبک هی اجتماعی عجیبی است. به سرعت فراگیر شد و هی چگونه هم نمی‌توان جلوی آن را گرفت. نه دولت جلوی آن را میتواند بگیرد و نه شبکه ی اجتماعی جدیدی ظهور می‌کندتا تلگرام را از میدان به در کند.

اکنون این شما هستید و آینده ای که می توانید آن را به بهترین شکل بسازید. همه چیز مهیا است دوست من تا به تمام آرزوهای مالی خود برسید. پس لحظه ای تا رسیدن به آزادی مالی نه ایست.

کسب درآمد از مدیریت کانال های تبادلی

یکی از روشهای خوب کسب درآمدهای تلگرامی، فعالیت های مربوط به افزایش عضو می‌باشد. در این حالت شما از طریق روشهایی که در ادامه گفته خواهد شد؛ اقدام به افزایش عضو برای دیگر کانالها می کنید و در ازای این کار، مبلغ مشخصی از مدیران کانالهای مشتری دریافت میکنند.

در این حالت از کسب درآمد، افرادی بوده اند که درآمد بالای 30 میلیون تومان در یک ماه داشته‌اند همانند مدیران کانال جهش.

شرح کار: شما یک کانال ایجاد می‎‌کنید و آدرس آن را به مدیران کانال های مختلف می فرستید تا عضو کانال تبادلی شما شوند. سپس در ساعات معینی از آن ها می‌خواهید تا لینک کانال هایشان را برای شرکت در تبادل لیستی در ساعتی مشخص برای شما بفرستند. پس از آنکه مدیران کانالهای مختلف لینکهای خود را همراه با نام کانالشان برای شما فرستادید؛ شما آنها را در یک لیست چیده و لیست را در کانال تبادلی خود قرار میدهید.

کانالهای شرکت کننده نیز هر کدام موظف هستند تا لیست را به کانال خود فوروارد نمایند تا با این کار یک لیست واحد در زمانی کوتاه، هزاران بار بازدید شود و همه کانالها به تناسب اسم جذابی که برای خود انتخاب کردهاند؛ عضو جذب کنند. این شیوه کلی کار یک کانال تبادلی است که کار آن لیست‌بندی است.

کسب درآمد از مدیریت کانال های تبادلی, کسب درآمد از تلگرام ,
کسب درآمد از مدیریت کانال های تبادلی

 

کسب درآمد از ساخت ربات

همانطور که گفته شد ربات امکان منحصر به فرد دیگری بود که تلگرام توانست برای اولین بار،تجربه آن را برای کاربران خود ایجاد کند. اگرچه که شاید هنوز هم بالای 80 درصد از کاربران تلگرام،دقیقاً نمیدانند رباتها چه هستند و یا چه امکاناتی دارند. بدون شک اگر کاربران اطلاعات دقیق‌تری از رباتها می‌داشتند؛ امکان آن که رباتها فراگیرتر از کانالها بشوند؛ دور از ذهن نبود. دلایل متعددی وجود دارد که چرا رباتها، هنوز آنگونه که باید گسترش پیدا نکرده و جامعه کاربران با آن آشنا نیستند.

کسب درآمد از گرفتن تبلیغ برای کانال تلگرام

روزهای اولی که تلگرام این قابلیت را به کاربران ارائه کرد هیچ کس تصورش را هم نمی کرد که افرادی بتوانند با ایجاد یک کانال و عضوگیری، در کمتر از چند ماه پس از راه اندازی این سرویس، درآمدی بالای 40 میلیون تومان از گرفتن تبلیغات را برای خود رقم بزنند. کسب درآمد از گرفتن تبلیغات را میتوان پیش پا افتاده‌ترین نوع کسب درآمدهای حاصل از تلگرام دانست.

لازم به ذکر است که برای این شیوه از کسب درآمد، هیچ سقف درآمدی را نمی‌توان متصور شد و میزان دقیق درآمد شما، رابطه مستقیم با تعداد اعضای کانال دارد.

0%

امتیاز کاربران: 4.73 ( 4 رای)
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن