ایده های بی نظیر کسب درآمد از تلگرام

0 242

کسب درآمد از تلگرام . امروزه کاربران تلگرام نزدیک به ۴۰  میلیون نفر هستند که شما می‌توانید به تعدادی از این افراد پیام بفرستید.یا که محصولات خود را در داخل تلگرام به آنها عرضه کنید.چون هر ایرانی میانگین ۳ تا ۴ ساعت یا بیشتر وقت خود را در تلگرام می‌گذراند.پس تلگرام یه بازار آنلاین بزرگ برای بدست آوردن درآمد است.

که اعضای تلگرام مشتریان شما هستند.راه‌های زیادی برای بدست آوردن درآمد از طریق تلگرام وجود دارد که بتوانید راحت و بدون دردسر کسب درآمد کنید. البته نیاز به تلاش و کوشش و حوصله دارد.میانگین درآمد از تلگرام از ۱۰۰هزار در ماه شروع می شود تا ۲۰ میلیون یا رقم‌های بسیار زیاد و تمام این افراد که این مقدار درآمد دارند.

در ابتدا شاید مبلغ بسیار ناچیزی درآمد داشته‌اند اما به این باور رسیده‌اند که می‌توان از تلگرام درآمد حاصل کرد.

در دنیای ما آنقدر سرعت دگرگونی‌ها شتاب زیادی به خود گرفته که شاید احمقانه ترین کار چسبیدن به یک کار ثابت و دور گرفتن خودمان از این دگرگونی‌ها باشد. هر روز افراد جدیدی ظهور می کنند که توانست هاند در مدت زمان اندکی به موفقیت های بسیار زیاد مالی دست یابند و موفقیت همه آن ها تنها یک راز دارد. قبول تغییرات و استفاده‌ی مثبت از آنها…

به راستی آیا فکر می‌کردید روزی اینترنت تا این اندازه فراگیر شود؟ موبایل چطور؟ موبایل های هوشمند چی؟ اصلا فکر کردید روزی شبکه های اجتماعی ظهور کند که نبود آنها، نفس کشیدن جامعه ما را تحت تاثیر قرار دهد!؟ واقعیت این است که هیچ کسی فکر آن را نمی‌کرد و هیچ کسی هم نمی‌تواند تغییرات آینده را پیش‌بینی کند. این شما هستید که تصمیم می‌گیرید، آینده ی شما چگونه باشد و چگونه تغییرش دهید.

اما اگر لحظه ای با خود می اندیشید که آینده راه خود را می‌رود و شما هیچ تاثیری روی آن ندارید، شک نکنید که سخت در اشتباه هستید.

تلگرام به درستی شبکه  اجتماعی عجیبی است. به سرعت فراگیر شد و هیچ چگونه هم نمی‌توان جلوی آن را گرفت. نه دولت جلوی آن را می‌تواند بگیرد و نه شبکه‌ی اجتماعی جدیدی ظهور می‌کند تا تلگرام را از میدان به در کند.

اکنون این شما هستید و آینده ای که می توانید آن را به بهترین شکل بسازید. همه چیز مهیا است دوست من تا به تمام آرزوهای مالی خود برسید. پس لحظه ای تا رسیدن به آزادی مالی نه ایست.

کسب درآمد از مدیریت کانال های تبادلی

یکی از روشهای خوب کسب درآمد از تلگرام، فعالیت های مربوط به افزایش عضو می‌باشد. در این حالت شما از طریق روشهایی که در ادامه گفته خواهد شد؛ اقدام به افزایش عضو برای دیگر کانالها می کنید و در ازای این کار، مبلغ مشخصی از مدیران کانالهای مشتری دریافت می‌کنند.

در این حالت از کسب درآمد، افرادی بوده‌اند که درآمد بالای ۳۰ میلیون تومان در یک ماه داشته‌اند همانند مدیران کانال جهش.

شرح کار: شما یک کانال ایجاد می‎‌کنید و آدرس آن را به مدیران کانال های مختلف می فرستید تا عضو کانال تبادلی شما شوند. سپس در ساعات معینی از آنها می‌خواهید تا لینک کانال‌هایشان را برای شرکت در تبادل لیستی در ساعتی مشخص برای شما بفرستند. پس از آنکه مدیران کانالهای مختلف لینکهای خود را همراه با نام کانالشان برای شما فرستادید؛ شما آنها را در یک لیست چیده و لیست را در کانال تبادلی خود قرار می‌دهید.

کانالهای شرکت کننده نیز هر کدام موظف هستند تا لیست را به کانال خود فوروارد نمایند تا با این کار یک لیست واحد در زمانی کوتاه، هزاران بار بازدید شود و همه کانالها به تناسب اسم جذابی که برای خود انتخاب کرده‌اند؛ عضو جذب کنند. این شیوه کلی کار یک کانال تبادلی است که کار آن لیست‌بندی است.

کسب درآمد از مدیریت کانال های تبادلی, کسب درآمد از تلگرام ,
کسب درآمد از مدیریت کانال های تبادلی

 

کسب درآمد از ساخت ربات

همانطور که گفته شد ربات امکان منحصر به فرد دیگری بود که تلگرام توانست برای اولین بار،تجربه آن را برای کاربران خود ایجاد کند. اگرچه که شاید هنوز هم بالای ۸۰ درصد از کاربران تلگرام،دقیقاً نمیدانند رباتها چه هستند و یا چه امکاناتی دارند. بدون شک اگر کاربران اطلاعات دقیق‌تری از رباتها می‌داشتند؛ امکان آن که رباتها فراگیرتر از کانالها بشوند؛ دور از ذهن نبود. دلایل متعددی وجود دارد که چرا رباتها، هنوز آنگونه که باید گسترش پیدا نکرده و جامعه کاربران با آن آشنا نیستند.

کسب درآمد از گرفتن تبلیغ برای کانال تلگرام

روزهای اولی که تلگرام این قابلیت را به کاربران ارائه کرد هیچ کس تصورش را هم نمی کرد که افرادی بتوانند با ایجاد یک کانال و عضوگیری، در کمتر از چند ماه پس از راه اندازی این سرویس، درآمدی بالای ۴۰ میلیون تومان از گرفتن تبلیغات را برای خود رقم بزنند. کسب درآمد از گرفتن تبلیغات را میتوان پیش پا افتاده‌ترین نوع کسب درآمدهای حاصل از تلگرام دانست.

لازم به ذکر است که برای این شیوه از کسب درآمد، هیچ سقف درآمدی را نمی‌توان متصور شد و میزان دقیق درآمد شما، رابطه مستقیم با تعداد اعضای کانال دارد.

برای داشتن کانال پربازدید را های زیادی وجود دارد اولین راه میتوانید کانالی در زمینه سرگزم کردن مردم درست کنید مثلاً کانال دانلود رایگان فیلم و سریال در ابتدا باید ما جدیدترین فیلم های را در تاریخ انتشار در کانال خود آپلود کنید.و همیشه سعی کنید بروز یاشید یا که فیلم های پرمخاطب را داخل کانال خوب منتشر کنید.

برای افزایش ممبر هم می‌توانید در ابتدا کار ممبر بخرید به تعداد ۱۰۰۰عدد و سپس در کانال های که لینک انتشار می دهند سفارش تبلیغات بدهید.برای این کار به سراغ لینکدونی ها پر بازدید و تعداد زیاد مببر دارند بروید.

سایت کسب درآمد از تلگرام کسب درامد از تلگرام بدون داشتن کانال درآمد از تلگرام چقدر است ربات کسب درآمد از تلگرام- کسب درآمد روزانه از تلگرام – چگونه از ربات تلگرام کسب درامد کنیم – کسب درآمد از تلگرام رایگان – ایده برای کانال تلگرام – کسب درآمد از تلگرام بدون سرمایه – کسب درامد از گروه های تلگرام – درآمد از تلگرام چقدر است – گروه تلگرام کسب و کار اینترنتی – کسب درآمد از تلگرام pdf – آموزش رایگان کسب درامد از تلگرام لاین استور
منابع:

tinyurl.com

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp