بهترین فیلم و سریالسینما و تلویزیون

مشاهده بهترین فیلم های اکشن ۲۰۲۰ در قرنطینه

 بهترین فیلم های اکشن ،در این روزهای که بیماری کرونا همه جا را فرا گرفته  تنها راه ماندن در خانه است، زیرا ممکن در صورت رفتن به بیرون بدون دلیل سلامتی خود و اعضای خانواده را به خطر بیاندازید. در این مقاله قصد داریم برای سرگرم شدن شما دوستان گرامی در فضای خسته کننده قرنطینه لیست بهترین فیلم و سریال های خارجی را برای شما معرفی کنیم.

همه از فیلم های تخیلی و اکشن خوشمان می آید،نمونه ای این فیلم های می توانیم به فیلم های ابر قهرمانی اشاره کنیم، هر چند این فیلم های بر اساس داستان واقعی نیستند و از جنبه سرگرمی نگاه کنیم. فیلم های و سریال خوبی برای گذراندن اوقات فراغت هستند.

دانلود فیلم Bloodshot 2020

فیلم #بلادشات با هنر نمایی vin-diesel یکی از بهترین فیلم های اکشن می توانیم نام  ببریم، شاید وین دزیل یا مارک سینکلر وینسنت را با بازی در فیلم سریع و خشن همه ما بشناسیم.

خلاصه داستان فیلم بلادشات:

در این فیلم فردی نام ری گریسون در یک ادم ربای همسر خود را از دست می دهد و بعد از قاتل همسر خود می خواهد که او را بکشد و گرنه هر جا باشد او را پیدا کرده و بدون هیچ شانسی او را می کشد، سپس قاتل ری گریسون را  می کشد. اما وقتی ری از خواب بر می خیزد می‌بیند اتفاقاتی برای او افتاده است، او دارای قدرت ابرقهرمانی است، به گونه ای که در بدن او میلیونها موجوداتی هستند که بدون او را بازسازی می کنند،اما این پایان کار نیست افرادی این تکتلوژی یا فناوری داخل بدن او گذاشته اند تا به اهداف خود برسند.

دانلود فیلم بلادشات

ترلیر فیلم فیلم بلادشات

دانلود فیلم پرندگان شکارچیBirds of Prey 2020

فیلم اکشن پرندگان شکارچی با بازی هارلی کوئین، هارلی کوئین بازیگر فیلم جوخه انتحاری است، هارلی پس از این که از جوکر جدا شد تصمیم گرفت به تیم ابرقهرمانی جدیدی به پیوندد. در این فیلم هارلی و دوستانش قصد نجات فردی را دارند، اما در این راه با موانع ای رو برو می شود.

دانلود فیلم پرندگان شکارچیBirds of Prey 2020 بهترین فیلم های اکشن
دانلود فیلم اکشن پرندگان شکارچیBirds of Prey 2020، دانلود بهترین فیلم های اکشن

 

لینک دانلود فیلم پرندگان شکارچی

فیلم Venom 2

سریال Venom 2 با کارگردانی Andy Serkis هر چند در قسمت اول این سریال نتواست سوپراز خوبی برای دوستاران فیلم های اکشن باشد. اما سونی در تلاش است تا در قسمت دوم ونوم شگفتانه جدیدی برای مخاطبان خود داشته باشد. اگر Venom 2 محتوای جذابی داشته باشد، شاید بتواند جایگاه فیلم مرد عنکبوتی را بگیرید، بر اساس تحقیقات انجام شده این فیلم در تاریخ ۱۱ مهر ۱۳۹۹ اکران خواهد شد.

دانلود تریلر ونوم۲ | Trailer Venom 2

فیلم سریع و خشن Fast and Furious 9

سریال سریع و خشن یکی از بهترین فیلم و سریال های اکشن با کارگردانی راب کوهن است، راب کهن  پس از قسمت اول این سریال که رکورد مخاطبان را اذان خود کرد. تصمیم گرفت قمست های دیگر را نیز بسازد.تاریخ اکران این فیلم پس از تعویق های که افتاد نهایت اعلام شد در تاریخ  ۲ خردادماه ۱۳۹۹ اکران خواهد شد.

تنها قسمت ناراحت کننده این فیلم حذف پل واکر به  علت در گشت در سانحه بود پل واکر در نقش برایان اوکانر بود که در چند قسمت اولیه بسیار عالی بازی کرد هر چند با جایگزین شدن بازیگران چون جیسون استاتهام ولی همچنان جای خالی این بازیگر خوب احساس می شود.

تریلر فیلم سریع و خشن ۹ Fast Furious 9 2020

فیلم جهش یافته های جدید ۲۰۲۰

در فیلم اکشن The New Mutants 2020 تعدادی نوجوان که دارای قدرت های ابر قهرمانی هستند و دنبال کشف این قدرت ها هستند تا از جان خودشان مواظبت کنند.
میسی ویلیامز در نقش ستاره انه سینکلر / ولفسبان ، یکی از چندین جهشگر نوجوان بازی می کند که در حالی که در یک مرکز مخفی مخفی می شوند ، قدرت خود را کشف می کنند.

تریلر فیلم جهش یافته های جدید ۲۰۲۰

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن