راهنمای‌خریدکش‌ورزشی حرفه ای

بهترین مدل کش ورزشی بدنسازی

4 482

راهنمای‌خریدکش‌ورزشی حرفه ای خانگی برای انجام تمرینات قدرتی در خانه یکی از ارزان ترین تجهیزات ورزشی برای بدنسازی است. از این‌رو شاید انتخاب کش‌های‌ورزشی بدنسازی کار آسانی به‌نظر برسد، اما برای تهیه کش‌ورزشی چند کاره همراه یا خانگی باید اطلاعات دقیقی از این وسیله ورزشی داشته باشید تا هزینه‌ای که بابت خریدکش‌ورزشی پرداخت می کنید هدر نرود.

در این مطلب« مگ روز» برای شما راهنمای‌خریدکش‌ورزشی را پس از نقد و بررسی انواع کش های ورزشی حرفه‌ای آماده کرده است تا در این راهنمای‌خریدکش‌ورزشی بهترین انتخاب را داشته باشید. در راهنمای‌خریدکش‌ورزشی شما ابتدا نکات پیش خریدکش‌ورزشی سپس مراحل انتخاب کش‌ورزشی خوب و در نهایت معرفی بهترین یا پرفروش ترین مدل های کش‌های‌ورزشی به شما دوستان خوبم معرفی می شود.

کش‌ورزشی

کش‌ورزشی برای اولین بار در سال ۱۸۹۶ توسط یه مرد سوئیسی که دستگاه تمرینی کششی برای انجام تمرینات قدرتی را ابداع کرد که این دستگاه در ابتدا بعنوان کش که ژیمناستیکارها مورد استفاده قرار می گرفت تا با گذشت زمان و پیشرفت های اختراعات این وسیله ورزشی محبوبیت زیادی بین بدنسازان دست پیدا کرد.

فواید کش‌ورزشی

کش‌های‌ورزشی ویژگی های گوناگونی دارد که ما مهمترین آن را برای شما نام بردیم. علاوه بر آن این وسیله ورزشی بهترین گزینه برای جایگزین کردن آن بجای استفاده از دمبل ها و هالیترهاست، از دیگر ویژگی خوب کش های ورزشی انجام حرکات بیشتر بوسیله دست ها و پاهایتان است. شاید با دمبل چند حرکت بزنید زود خسته بشوید ولی با این وسیله ورزشی شما می توانید بیشتر عضلات خود را منقبض کنید و در نتیجه باعث تقویت عضلاتتان خواهد شد.

نکات مهم پیش از خریدکش‌ورزشی

 1. خریدکش‌ورزشی متناسب بودجه
 2. خرید از فروشگاه معتبر
 3. داشتن گارانتی و اصالت کالا
 4. خرید کش با کیفیت و بادوام
 5. انتخاب کش بر اساس سطح ورزشی
 6. حفظ و نگهداری در برابر آسب های احتمالی
 7. نحو درست استفاده از کش

خریدکش‌ورزشی دقت زیادی مطلبد اول از همه میزان هزینه ای که می خواهید برای خریدکش‌ورزشی بپردازید اهمیت بالای دارید چون انواع کش هاش ورزشی در استفاده های گوناگون هستند. پس وقتی می‌خواهید کش ورزشی را تهیه کنید مقدار بودجه خودتان رو بسنجید و سپس اگر فرد مبتدی هستند از کش های پیلاتس که برای افراد توانبخشی است استفاده کنید و یا از کش های ورزشی را تهیه کنید قابلیت چند کاره داشته باشند تا در سطح های متوسط و حرفه ای برای شما مفید باشند.

همچنین خرید از فروشگاه معتیر اصلی ترین بخش خرید بحساب می آید اگر از فروشگاهی کش‌ورزشی بخرید که نه گارانتی داشته باشید و نه ضمانت اصالت کالا پول خود را هدر خواهید داد و در آخر حمتاً از کشه های ورزشی خود به خوبی مراقبت کنید زیرا این کش ورزشی از برابر شما در مقابل بیماری ها مراقبت می کنید.

انواع کش های ورزشی

مطالب مرتبط
  • کش‌های‌ورزشی پیلاتس (Pilates bands)
  • کش‌های‌ورزشی دسته دار لوله‌ای (Tube sports straps with handle)
  • کش‌های‌ورزشی حرفه ای بدنسازی با قابلیت اتصال شونده به در منزل
  • کش های‌ورزشی مدل چهار جهته
  • کش‌ورزشی مدل لوپ بدنسازی
  • کش‌ورزشی پاور باند

کش‌های‌ورزشی دارای انواع تنوع، رنگ، اندازه و مدل هستند که هر کدام از آنها برای کاربرد خاص یا چند کاره هستند. از بعضی از آن ها برای افزایش توانبخشی برای سالمندان عزیز استفاده می شود. کش‌های‌ورزشی برای افراد خاص محدود نمی شود بلکه تمام افراد از جمله افراد عادی، بدسازان، کشتی گیران، ورزنه بردارها، فوتبالیست ها هم از این وسیله ارزن قیمت استفاده می کنند تا عضلات با تنه و پایین تنه، مچ پا و دست خود را تقویت کنند.

معرفی راهنمای‌خریدکش‌ورزشی پاور باند + لیست قیمت

اگر دوست دارید خانه کلی حرکت ورزشی بدون نیاز به دمبل انجام بدهید، یک از بهترین وسایل ورزشی کش‌ورزشی‌پاورباند است، از کش‌ورزشی‌پاورباند برای انجام تمرین های قدرتی همچنین افزایش عضلات پا و بازو استفاده می شود. از دیگر استفاده‌ها می توانیم به قابلیت حمل آسان، افزایش انعطاف پذیری بدن و انجام حرکات ماسل آپ یا همان حرکات بارفیکسی است نام ببریم.

راهنمای‌خریدکش‌ورزشی ‌پاورباند ترابند مدل ۰۰۱

راهنمای خرید کش ورزشی پاور باند ترابند کد 001 عرض 3 سانتی متر
کش‌ورزشی‌پاورباند مدل ۰۰۱ در اندازه ۲ متر و با با وزن ۲۷۰ گرم است. از ویژگی ها خوب کش پاور باند ترابند وجود مواد به کاربرده شده برای جلو گیری از انواع حساسیت های پوستی همچنین دارای تحمل بالا در وزن ها بالا است. از این کش‌ورزشی برای رشته های کلیستنیکس و کراس فیت استفاده می شود.

نظرات استفاده کنندگان کش پاور باند
خانم مرضیه ضیائی

من این کش رو برای انجام بار فیکس خرید دارای کیفت خوب و قدرت مقاومت بالای دارد از خرید این کش راضی هستم.

پیمان دردانی حقیقی

کش خوبی است از این کش برای افراد سطح متوسط استفاده می شود من پیشنهاد می کنم یک کش ضعیف تری رو هم انتخاب کنید ابتدا با اون کش تمرین کنید تا عضلات شما آماده فشار های بیشتری شود سپس این کش عالی برای انجام فشاری بیشتر به عضلات.

تمرین با کش‌ورزشی‌پاورباند

در ویدئو های زیر چند حرکت خوب بوسیله کش‌ورزشی پاور باند آموزش داده می شود. که این آموزش های برای عضلات جلو بازو و پشت بازو بسیار عالی هستند.

راهنمای‌خریدکش‌ورزشی پیلاتس + لیست قیمت

کش‌های‌ورزشی‌پیلاتس جز محبوب‌ترین کش های ورزشی بین افرادی که به تناسب اندام خود اهمیت می دهند برخوردار است، زیرا این کش‌ورزشی در خانه و در باشگاه‌ها  و هم برای توانبخشی در مراکز توانبخشی مورد استفاده قرار می گیرد. زیرا با این کش‌ورزشی می توانید حرکات بیشتری انجام دهید در نتیجه عضلات شما وادار به تحرک بیشتر می کند که این عامل سبب رشد و تقویت عضلات شما می شود.

کش پیلاتس وی کی اسپورت

کش پیلاتس وی کی اسپورت در ابعاد ۲ متر و از جنس لاستیک با دام بالا ساخته شده است، که برابر انواع فشار های ورزشی وارد بر آن تحمل کند. استفاده از این کش‌ورزشی محدود به هیچ مکان یا زمانی نیست شما می توانید این کش را با خود حمل کنید و در فرصتی مناسب به انجام حرکات قدرتی بپردازید.

راهنمای خرید کش‌ ورزشی پیلاتس + لیست قیمت

نظرات در مورد کش پیلاتس وی کی اسپورت
عاطفه ابوالحسنی از خریدم خیلی راضی هستم من دو زنگ سبز و آبی رو سفارش دادم به زود به دستم رسید کلی ورزش باهاش انجام دادم که معلوم میشه دوام خوبی دارم خیلی این کش دوست دارم. شیوا بابک چون این محصول دو طرفش دست گیره نداره و مجبوریم داخل دست بگیرم بعد از چند مدت حالت مچاله شدن به خودش می گیره.

قیمت کش پیلاتس :۵۱,۸۰۰ تومان

اموزش ورزش با کش پیلاتس برای شکم و پهلو

در این فیلم شما اموزش ورزش با کش پیلاتس که برای شکم و پهلو مناسب است یاد خواهید گرفت که چگونه در خانه حرکات ورزشی با این کش انجام بدهید

[arve url=”https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/7AoZf/vt/frame” title=”اموزش ورزش با کش پیلاتس برای شکم و پهلو” description=”در این فیلم شما اموزش ورزش با کش پیلاتس که برای شکم و پهلو مناسب است یاد خواهید گرفت که چگونه در خانه حرکات ورزشی با این کش انجام بدهید” upload_date=”شهریور ۱۶, ۱۳۹۹” duration=”06:17″ autoplay=”no” /]

راهنمای‌خریدکش‌ورزشی‌ تن‌زیب

کش‌ورزشیتن‌زیب جزء آن دسته از کش های ورزشی محبوب است که دارای طرفدارای زیادی بعلت قیمت مناسب،وجود دسته در طرف کش، دوام بالا و شرکت معتبر تن زیپ است. با کش ورزشی تن زیب شما به راحتی از عضلات چند تیکه بر خوردار خواهید شد به شرطی اصولی با آن تمرین کنید.

‌راهنمای‌خریدکش‌ورزشی مدل ۹۰۱۶۱

راهنمای خرید کش ورزشی تن زیب مدل 90161

‌کش‌ورزشی‌تن‌زیب مدل ۹۰۱۶۱ یکی از بهترین تجهیزات ورزشی است که دارای دو دسته پدالی شکل با دوارم، همچنین وجود کش قوی با قابلیت تغییر و شما می توانید با کش ورزشی تن زیب ورزش های مختلفی انجام بدهید که هم عضلات دست و پا را بسیار قوی می کنید نحو استفاده کش‌ورزشی‌تن‌زیب مدل ۹۰۱۶۱ بسیار راحت است. بدین گونه که شما ابتدا پاهای خود را روی پدالهای که در کش ورزشی تن زیپ موجود است گذاشته سپس دسته ها گرفته و به طرف بالا بکشید.

قیمت کش ورزشی خانگی تن زیپ : ۷۵,۶۰۰ تومان

4 نظرات
 1. محدثه می گوید

  سلام به تیم خوب مگ روز مطالب خوبی بود ممنون از آموزش خرید کش ورزشی عالی بود

  1. حمید دلستان می گوید

   ممنون امیدوارم آموزنده بوده باشه برای شما

 2. محمد رضا می گوید

  سلام ممنون از مقاله خوبتون لطفاً ویدیو های آموزشی بیشتری بذازید

  1. حمید دلستان می گوید

   سلام ممنون از پیشنهاد خوبتون حتماً در آپدیت های جدید گذاشته میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp