راهنمای خرید بهترین فلش مموری ۲۰۲۰

0 2,881

راهنمای خرید بهترین فلش مموری ؛ یکی از پرفروش‌ترین لوازم جانبی می توانیم نام ببریم خرید فلش مموری است، زیرا این وسیله یکی از بهترین وسایل ذخیره سازی اطلاعات است. و شما می توانید اطلاعات خود را در آن ذخیره کنید، و با خود حمل کنید.

ما در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین و پرفروش‌ترین فلش مموری های پر سرعت را برای خرید بشناسید تا قبل از خرید فلش مموری بهترین مارک را انتخاب کنید.
فهرست محتوا نمایش

گرانترین و ارزان ترین فلش مموری ۲۰۲۱

فلش مموری سایبرپل مدل CP-SK3-M480 ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت

مشخصات محصول

رابط:
USB 3.0
ظرفیت:
۵۱۲ گیگابایت
مقاومت در برابر آب:
بله
مقاومت در برابر ضربه:
بله
مقاومت در برابر شوک و لرزش:
بله

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اطلاعاتی که به همراه دارید سری و شخصی است می‌توانید از فلش رمزگذاری شده استفاده کنید. فلش مموری یکی از بهترین لوازم برای افرادی است که قصد جابه‌جایی و ذخیره اطلاعات را دارند. فلش‌ها بر خلاف هارد اکسترنال ابعاد کوچک‌تری دارند ولی ظرفیتی که برای این سری از محصولات در نظر گرفته‌ شده کم نظیر است. فلش مموری سایبرپل سری CP-SK3 در ظرفیت های ۸ الی ۵۰۰ گیگابایت به بازار عرضه‌ شده است. این میزان برای افرادی که هر میزان اطلاعات را جابه‌جا می‌کند کافی است. مهم‌ترین ویژگی‌ این مدل که باعث شده تا این فلش با سایر محصولات تفاوت پیدا کند، صفحه‌کلید آن است. با استفاده از این صفحه‌کلید می‌توانید برای ۵ کاربر فلش بصورت جداگانه رمز انتخاب کنید. این امکان باعث شده تا هر شخص رمز مختص به خود را داشته باشد و در صورت گم‌شدن فلش، کسی به اطلاعاتتان دسترسی نداشته باشد. این مدل ۳ نشانگر LED داشته که از طریق آن می‌توانید از وضعیت فلش مطلع شوید.

فلش مموری سایبرپل مدل CP-SK3-M240 ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت

مشخصات محصول

 • رابط:USB 3.0
 • ظرفیت:۲۵۶ گیگابایت
 • مقاومت در برابر آب:بله
 • مقاومت در برابر ضربه:بله
 • مقاومت در برابر شوک و لرزش:بله

فلش مموری آدام المنتس مدل iKlips C ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتفلش مموری آدام المنتس مدل iKlips C ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

مشخصات محصول

 • رابط:USB Type-C
 • ظرفیت:۱۲۸ گیگابایت
 • مقاومت در برابر آب:خیر
 • مقاومت در برابر ضربه:خیر
 • مقاومت در برابر شوک و لرزش:خیر
 • ضد خش:خیر

فلش مموری سایبرپل مدل CP-SK3-M120 ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

مشخصات محصول

 • رابط:USB 3.0، USB 2.0
 • ظرفیت:۱۲۸ گیگابایت
 • مقاومت در برابر آب:بله
 • مقاومت در برابر ضربه:بله
 • مقاومت در برابر شوک و لرزش:بله

فلش مموری سن دیسک مدل Ultra Flair CZ73 ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت

مشخصات محصول

 • رابط:USB 3.0
 • ظرفیت:۵۱۲ گیگابایت
 • مقاومت در برابر آب:خیر
 • مقاومت در برابر ضربه:بله
 • مقاومت در برابر شوک و لرزش:بله
 • ضد خش:بله

فلش مموری سن دیسک مدل iXpand Mini ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت

مشخصات محصول

رابط:
Lightning، USB 3.0
ظرفیت:
۱۲۸ گیگابایت
مقاومت در برابر آب:
خیر
مقاومت در برابر ضربه:
خیر
مقاومت در برابر شوک و لرزش:
خیر
ضد خش:
خیر

۴ نکته برای انتخاب بهترین فلش مموری

درایوهای فلش USB هنگام تهیه رایانه های شخصی یک قطعه مهم و اساسی هستند ، بنابراین مهم است که بدانید هنگام خرید بهترین فلش مموری  ۲۰۲۰ چه چیزی را باید جستجو و انتخاب کنید. با داشتن اطلاعات بیشتر و بیشتر در مشاغل روزمره ، ذخیره این داده ها یک فاکتور بسیار مهم برای مد نظر اشخاص سازمان ها است.

و در حالی که ذخیره سازی ابری یک راه حل ابتکاری و مفید است ، نمی توانید اهمیت فلش مموری  را رد کنید. زیرا هم کوچک و جمع و جور است ، شاید یک درایو فلش USB کوچک  ساده به نظر برسد ، اما بیشتر از توانایی و پشتیبان گیری از سیستم عامل‌ها و ذخیره اطلاعات برای ما فراهم می‌سازد.

با این حال، فلش درایوهای مختلف زیادی وجود دارد که می توان کمی دانستن اینکه کدام یک برای نیازهای شما مناسب است، کمی disorient کننده باشد. بنابراین، بیایید به چهار نکته در انتخاب بهترین فلش مموری USB نگاهی بیندازیم.

سوالات متدوال در مورد بهترین فلش مموری‌ها ۲۰۲۰

میزان فضای ذخیره سازی مورد نیاز

درایوهای فلش USB در اندازه های مختلفی از ۱ گیگابایت تا ۲۵۶ گیگابایتی غول پیکر (یعنی ۲۵۶۰۰۰ مگابات) وجود دارد ، بنابراین به وضوح گزینه ای برای نیازهای همه وجود دارد.
با این حال ، هزینه ها باعث افزایش بیشتر فضای ذخیره سازی مورد نیاز شما نیز می شوند ، بنابراین مهم است که در هزینه های تلف شده هزینه نکنید
به عنوان مثال ، تهیه نسخه پشتیبان از ویندوز ۱۰ حدود ۸ – ۱۰ گیگابایت نیاز دارد ، اما اگر به تعداد زیادی فایل ویدیویی نیاز دارید ، می توانید ۱۰۰ گیگابایت را به راحتی ذخیره کنید. بنابراین ، داده های خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که چقدر فضای لازم دارید.

USB 2.0 یا USB 3.0

نزدیک به یک دهه ، فناوری USB 2.0 جدیدترین گزینه برای همه نیازهای USB ما بود. با این حال ، فناوری USB 3.0 اکنون برای چندین سال – در کنار USB 2.0 – موجود است و نرخ انتقال سریعتر را ارائه می دهد .
USB 2.0 می تواند ۶۰ مگابایت بر ثانیه منتقل کند اما USB 3.0 با سرعت ۶۴۰ مگابایت در ثانیه انتقال می یابد . با این وجود ، ممکن است هر قطعه سخت افزاری در سازمان شما تنظیم شود تا از سخت افزار USB 3.0 استفاده کند. در حالی که سخت افزار USB 3.0 در درگاه های USB 2.0 کار می کند ، سرعت یکسان نخواهد بود. و این بدان معنی است که شما برای هیچ چیز هزینه اضافی پرداخت می کنید.

درایوهای فلش USB می توانند و از کار می افتند

درایوهای فلش USB مانند سایر سخت افزارها دارای طول عمر محدود هستند. اما تخمین زده می شود که یک درایو فلش معمولی USB بین ۲۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ بار قبل از شکست نوشته شود و این باید چندین سال استفاده را برای شما فراهم کند.

با این وجود ، چندین عامل وجود دارد که می تواند باعث خرابی درایوهای فلش شود ، از جمله خرابی قطعه الکتریکی و خرابی در بیرون کشیدن / سوار شدن دستگاه در حالی که دستگاه در حین برقراری ارتباط با رایانه شخصی حذف شده است. در نتیجه ، مهم است که درایوهای فلش را خریداری کنید که توسط سازندگان معتبر و با بهترین قطعات ساخته شده اند.

Flash Drive شما چقدر امنیت دارد؟

داده های ذخیره شده در فلش USB می توانند بسیار حساس باشند ، بنابراین امنیت عامل دیگری است که باید به شدت مورد توجه قرار گیرد. برای دسترسی به فلش درایو ، تمام کاری که شخص باید انجام دهد این است که آن را به یک درگاه USB وصل کند و آنها به فایلی که در آنجا قرار دارد دسترسی فوری دارند.

در حالی که امکان محافظت از رمز عبور از هر پرونده جداگانه امکان پذیر است ، گزینه بهتر محافظت از کل دستگاه است و درایوهای فلش USB اکنون در دسترس هستند که یک شماره پین ​​برای دسترسی به آن باید در دستگاه واقعی وارد شود. اگر امنیت داده های خود را ارزیابی کنید ، هنگام انتخاب فلش درایو USB جدید ، این امر ضروری است.

فلش ممری چیست(Flash Drive)؟ و چگونه کار می‌کند

حافظه فلش یک تراشه حافظه غیر فرار است که برای ذخیره سازی و انتقال اطلاعات بین رایانه شخصی (PC) و دستگاه های دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. این قابلیت را دارد که به صورت الکترونیکی دوباره برنامه ریزی و پاک شود. اغلب در درایوهای فلش USB ، دستگاه پخش MP3 ، دوربین های دیجیتال و درایوهای حالت جامد یافت می شود.

فلش مموری چی بخرم؟

فلش مموری های زیاد در بازار و سطح اینترنت وجود دارد که هر کدام بر اساس کیفیت دسته بندی می شوند. بعضی از فلش مموری ها حافظه زیاد و سرعت بیشتری دارند در نتیجه جز گرانترین فلش مموری ها هستند.

نکات مهم در خرید فلش مموری

 1. جنس بدنه
 2. میزان حافظه
 3. سرعت
 4. مارک فلش
 5. مرجع خرید
 6. گارانتی محصول
 7. نوع روابط کاربری یعنی اینکه فقط برای ذخیره سازی و استفاده برای لب تاپ ها و pcها باشد یا قابل تبدیل به otgشده برای استفاده برای گوشی ها همراه هم باشد.

لیست پرفروش ترین فلش مموری ها

ما در این مقاله لیست بهترین فلش مموری ها را بر اساس فروش، نظرات مثبت، و میزان بازدید به شما معرفی می کنیم.

فلش مموری سن دیسک مدل Ultra Dual Drive M3.0 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

فلش مموری سن دیسک مدل Ultra Dual Drive M3.0 ظرفیت 32 گیگابایت

فلش مموری Ultra Dual Drive M3.0 با ظرفیت ۳۲ یکی از بهترین فلش مموری های محصولات شرکت سن دیسک است، که این فلش مموری قابلیت خواندن اطلاعات با سرعت ۱۵۰ مگابایت بر ثانیه و انتقال اطلاعات در حالت USB 3.0 تا ۵ گیگابیت بر ثانیه دارد.

مزایا فلش مموری Ultra Dual Drive

 • طراحی زیبا
 • کیفیت ساخت خوب
 • سرعت انتقال مناسب به خاطر تکنولوژی USB 3.0
 • قابلیت استفاده از پورت Micro USB برای حالت OTG
و گارانتی ۳۶ ماهه فیدار نامدار سورین این محصول اشاره کنیم.

معایب فلش مموری Ultra Dual Drive

 • عدم مقاومت در برابر آب
 • عدم مقاومت در برابر ضربه
 • عدم مقاومت در برابر شوک و لرزش
 • ضد خش نبودن این محصول

مشخصات فنی

ابعاد
۱۱.۷ × ۲۵.۴ × ۳۰.۲ میلی‌متر
وزن
۵.۲ گرم
جنس بدنه
پلاستیک
رابط
microUSB , USB 3.0
سرعت استاندارد انتقال اطلاعات
در USB 3.0 تا ۵ گیگابیت بر ثانیه
سرعت خواندن اطلاعات
تا ۱۵۰ مگابایت بر ثانیه
سازگار با سیستم عامل‌های
Windows Vista, 7, 8, 10, Mac OS X v10.6 and higher


امتیاز کاربران به: فلش مموری سن دیسک بهترین فلش مموری

این محصول را می‌توانیم یکی از پرفروش ترین فلش مموری دیجی کالا با گرانتی ۳۶ ماهه نام ببریم.

فلش مموری سن دیسک مدل Cruzer Blade CZ50 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

فلش مموری سن دیسک مدل Cruzer Blade CZ50 ظرفیت ۳۲ گیگابایت
فلش مموری سن دیسک مدل Cruzer Blade CZ50 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

فلش مموری سن دیسک مدل کروزر بلید CZ50 با ظرفیت ذخیره سازی ۳۲ گیگابات یکی از پرفروش ترین فلش مموری های سایت دیجی کالاست که این فلش مموری از بدنه مات تشکیل شده که هنگام لمس بدنه جای اثر انگشت رو بدنه آن باقی نمی‌ماند.

و همچنین این فلش مموری دارای قابلیت رمز پذیری بوسیله نرم افزار است، تا امنیت فایل های ذخیره شده شما را بالا ببرد. حداکثر سرعت استاندارد انتقال اطلاعات ذخیره شده در این فلش مموری ۴۸۰ مگابیت بر ثانیه است، و از رابط USB 2.0 بهره گرفته است.

خرید این محصول از دیجی کالا

فلش مموری ایکس-انرژی مدل GOLDEN GEM ظرفیت ۶۴ گیگابایت

فلش مموری ایکس-انرژی مدل GOLDEN GEM ظرفیت ۶۴ گیگابایت

فلش مموری ایکس انرژی یکی از بهترین فلش مموری با رابط USB 2.0 که داده‌های ذخیره شده را با سرعت بالای انتقال می‌دهد، از خصوصیات خوب این محصول طراحی زیبا طلایی رنگ و و جنس فلزی با قابلیت مقاومت دربرابر شوک و ضربه است.

قیمت
 ۱۲۶,۴۸۰ تومان
ظرفیت ذخیره سازی ۶۴ گیگابات
مقاوم در برابر شوک، آب،شوک و لرزش بله
نوع رابط USB 2.0
سیستم عامل‌های سازگار Windows Xp/Visata/7/8/8.1/10

 

خرید فلش مموری ایکس انرژی GOLDEN GEM

فلش مموری پرلیت یو اس بی طرح قفل قلبی کد W-49-3 ظرفیت ۶۴ گیگابایت

فلش مموری پرلیت یو اس بی طرح قفل قلبی کد W-49-3 ظرفیت ۶۴ گیگابایت
اگر جزء افرادی هستید که بدنبال طراحی شیک هستید، باید به شما تبریک بگوییم این فلش مموری از طراحی بسیار زیبا در عین حال پرکاربرد طراحی شده است.
فلش مموری پرلیت قلبی از روابط USB 3.0 با خصوصیات از جنس فلزی و اتمی مقاومت در برابر شک، آب و ضربه ساخته شده است، رابط کاربری نسل سه این محصول باعث انتقال اطلاعات با سرعت بسیار خوبی شده است، که دغدغه همه ما همین بالا بودن سرعت می‌باشد.
طراحی زیبا این فلش مموری این امکان را به شخص می‌دهد تا بعنوان یک گردنبند شیک با لباس های خود ست کند و در عین لاکچری بود تمام اطلاعات مورد نیاز خود را ذخیره سازی و در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کند.

فلش مموری او تی جی OTG سیلیکون پاور مدل X31 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

راهنمای خرید بهترین فلش مموری 2020 - فلش مموری OTG سیلیکون پاور مدل X31 ظرفیت 32 گیگابایت (شروع قیمت از 53 هزار تومان) - مگ روز
قیمت فلش مموری OTG سیلیکون پاور مدل X31
۱۶۵,۰۰۰  تومان
ظرفیت ذخیره سازی فلش ۳۲ گیگابایت
روابط کاری
روابط :»»»»microUSB , USB 2.0 , USB 3.0
انواع ویژگی‌ها
مقاومت در برابر شوک و لرزش،دارای گواهی نامه RoHS, KCC..
سرعت استاندارد انتقال اطلاعات
۴۸۰ مگابیت بر ثانیه

فلش مموری OTG سیلیکون پاور مدل Mobile C31 ظرفیت ۶۴ گیگابایت

خرید بهترین فلش مموری فلش مموری OTG سیلیکون پاور مدل Mobile C31 ظرفیت 64 گیگابایت

یکی از بهترین فلش مموری شرکت سیلیکون پاور که هم قابلیت استفاده بوسیله موبایل دارد و هم یک رابط برای استفاده در لب تاپ دیگر وسیله‌ها است. اگر شما هم از کابل او تی جی حسته شدید و همیشه دردسر کنده یا خراب شدن کابل را دارید پیشنهاد ما خرید بهترین فلش مموری سیلیکون پاور مدل c31 است.

 

از ویژگی های خوب این محصول رابط کابری USB 3.0، USB 2.0، microUSB و ضد آب و مقاومت در برابر شوک و لرزش می توانیم اشاره کنیم، و روابط کابری USB 3.0، microUSB این امکان را بوجود آورد است تا شما بعد کپی فایل ‌های ذخیره شده در فلش بتوانید آنها در گوشی موبایل خود مشاهده کنید. اما علاوه بر ویژگی‌های خوب معایبی هم دارد که می‌توانیم به ضعف در برابر ضربه، خش اشاره کنیم.

 

خرید فلش مموری OTG سیلیکون پاور مدل Mobile C31

فلش مموری ای دیتا مدل DashDrive UV150 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

خرید فلش مموری ای دیتا مدل DashDrive UV150 ظرفیت 32 گیگابایت

فلش مموری ای دیتا مدل DashDrive UV150 با استفاده از روابط کاری USB 3.0، USB 2.0 امکان انتقال داده‌ها را با سرعت بیشتری در اختیار مصرف کننده می‌گذارد. انتقال داده در حالت USB 3.0 با سرعت ۹۰ مگابیت بر ثانیه امکان پذیر خواهد بود.

فلش مموری AData در دو رنگ قرمز و مشکی طراحی شده است، که سطح پوششی زیبای همانند جواهری جلو می‌کند. همچنین در پوش آن امکانی را بوجود آورده است، تا پس از جداسازی قابلیت اتصال به پشت آن را داشته باشد تا از گم شدن در پوش جلوگیری کند.

جدا از  طرح زیبا این ابزار جانبی یکی از بهترین ابزارهای ذخیره سازی فایل‌های صوتی و تصویری و اسناد دانست. از معایب آن می توانیم به عدم مقاومت در برابر آب، خش، ضربه نام برد پس باید از فلش مموری خود به خوبی مراقبت کنید.

خریدفلش مموری ای دیتا مدل DashDrive UV150 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

فلش مموری ای دیتا مدل C906 ظرفیت ۳۲ گیگابایت

فلش مموری ای دیتا مدل C906 ظرفیت 32 گیگابایت Adata C906 USB 2.0 Flash Memory - 32GB
فلش مموری Adata C906 در عین طراحی ساده در دور رنگ سفید و مشکی از کاربردهای زیادی برخوردار است، مثلاً فضای ذخیره سازی ۳۲ گیگاباتی این امکان را بوجود آورده است، تا انواع فایل‌های خود را آن ذخیره کنید.
همچنین دیگر ویژگی خوب فلش مموری Adata C906 سرعت در دریافت و انتقال داده با ۱۸ و ۱۰ مگابایت بر ثانیه است، چون این فلش مموری از پورت USB 2.0 استفاده می‌کند سرعت انتقال آن نسبت به پورت USB 3.0 کمتر خواهد بود البته باز هم به نوع سیستم هم در انتقال و دریافت فایل‌ها بستگی خواهد داشت.
از معایب فلش مموری Adata C906 عدم مقاومت در برابر آب، ضربه، خش و شک دانست، ولی جای نگرانی نیست پوشش این فلش به قدر خواهد بود تا خراب نشود ولی نیاز مراقبت دارد. در پایان اگر به دنبال خرید فلش مموری کارآمد با ظرفیت ذخیره سازی خوب هستید، فلش مموری Adata C906  جزء گزینه‌ها مناسب برای خرید فلش مموری است.

انواع فلش مموری فانتزی

نحوی ساخت فلش مموری OTG

بهترین فلش مموری برای ضبط ماشین

قبل خرید فلش مموری برای ضبط ماشین شما باید چند نکته مه برای خرید فلش مموری را در نظر بگیرد.

 1. خرید فلش وی کوچک و جمع جو برای در امان نگه داشتن از شکستگی و سرقت دوستان 😆
 2. خرید فلش مموری با گرانتی
 3. تعیین بودجه مورد نظر
 4. تعیین ظرفیت مورد نیاز برای پر کردن فایل در فلش‌مموری
 5. خرید فلش مموری پر سرعت
 6. خرید بهترین مارک فلش مموری

بهترین فرمت فلش مموری برای ضبط ماشین

برای اینکه بفهمیم بهترین فرمت فلش مموری برای ضبط ماشین  چیست یا اینکه چرا آهنگ های فلش در ضبط ماشین پخش نمی شود به اطلاعات زیر دقت کنید شاید بتوانیم پاسخ این سوالات شما بدهیم. دوستان توجه کنید چون ضبط های ماشین مارک های متفاوت هستند اغلب از تمام فرمت های فلش مموری پشتیبانی نمی‌کند یا اگر شما موزیک های زیادی دارید که هر کدام داخل پوشه مخصوص خود آن قرار داده اید این عامل هم باعث می شود ضبط ماشین این فایل‌ها را شناسایی نکند. یکی دیگر از دلایل عدم پشتیبانی ضبط ماشین از فلش ویروسی شدن فلش است سعی کنید فلش خود هر چند وقت یک ویروس کشتی بکنید و آخرین عامل عدم شناسایی ضبط ماشین از فلش مموری تعیین فرمت درست برای پشتیبانی فلش است.

کوچکترین فلش مموری موجود در بازار

در ادامه ما چند فلش مموری کوچک و جمع جور برای ضبط ماشین معرفی می کنیم تا شما بهترین انتخاب ا داشته باشید.

فلش مموری OTG ای دیتا مدل UC370

ADATA UC370 OTG Flash Memory 32GB

فلش مموری OTG ای دیتا مدل UC370 ظرفیت 32 گیگابایت

فلش مموری ADATA UC370 یکی از بهترین مارک فلش مموری می تواند باشید زیرا فلش مموری ADATA UC370 از دو رابط کاربری که قابلیت استفاده هم بوسیله موبایل را برای شما فراهم می کند و هم می‌توانید اطلاعات را بوسیله رابط کاربری نسل سه این محصول به سرعت انتقال بدهید.

مشخصات فنی فلش ADATA UC370

ظرفیت حافظه ۳۲ گیگابایت
نوع رابط کاربری USB 3.1، USB Type-C
قابلیت مقاومت در برابر آب،شک،ضربه دارد
جای کلیدی دارد
جنس بدنه فلزی
سازگاری با سیستم عامل ها محبوب سازی گاری با تمام سیستم عامل های و اندروید ۴.۱ به بالا

فلش مموری سن دیسک مدل Ultra Dual Drive USB Type-C ظرفیت ۶۴ گیگابایت

فلش مموری سن دیسک مدل Ultra Dual Drive USB Type-C ظرفیت 64 گیگابایت
فلش مموری سن دیسک مدل Ultra Dual Drive USB Type-C ظرفیت ۶۴ گیگابایت

وجود فلش مموری که هم قابلیت استفاده بوسیله ای موبایل و هم بتوان از آن در لب تاپ استفاده کرد یکی از نیاز های هر خریدار فلش مموری است.

مشخصات فنی فلش Ultra Dual Drive USB Type-C

ظرفیت حافظه ۶۴ گیگابایت
نوع رابط کاربری USB 3.1، USB Type-C
قابلیت مقاومت در برابر آب،شک،ضربه خیر
جای کلیدی دارد
جنس بدنه
فلز و پلاستیک
سازگاری با سیستم عامل ها محبوب
Windows vista, 7, 8, 10 and macOS X V10.6, Android
سایر قابلیت‌ها
قابلیت اتصال به تلفن‌همراه و تبلت دارای درگاه USB Type-C

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp