راهنمای خرید هندزفری

0 57

هیچ چیز مثل شنیدن یک موسیقی خوب نمی تواند برای ما آرامش بخش باشید. اما برای خرید بهترین هندزفری و هدفون خوب که بتوانیم به بهترین وجه ممکن صدا را بشنویم باید چه نکات مهمی در خرید بهترین هندزفری و هدوفون رعایت کنیم. پیشرفت تکنولوژی باعث شده ست تا برنده های معروف تولید هندزفری تلاش کنند تا بهترین هندزفری را طراحی کنند تا علاوه بر گوش دادن موسیقی بتوانید استفاده های بیشتری از هدفون بکنید. اما انتخاب بهترین هندزفری و هدفونی که بتواند نیازهای شما با توجه به بازهای مختلف قیمت، با تمام گزینه های موجود می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

تیم مجله مگ روز پس از کاوش در سطح وب و بعد از بررسی امکانات، قیمت ها و نظرات خریداران قبلی بهترین برندهای محبوب هندزفری و هدفون برای شما راهنمای خرید بهترین هندزفری و هدفون ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را تهیه کرده ایم تا در هنگام خرید بهترین هندرفری بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

راهنمای خرید بهترین هندزفری و بهترین هدفون بازار

در ادامه هر آنچه که باید در مورد بهترین هندزفری های داخل گوش و بهترین هدفون های بی سیم  بدانید برای شما مطرح کرده ایم پس تا آخر با ما همراه باشید.

انواع هندزفری و هدفون

راهنمای خرید انواع هندزفری و هدفون
راهنمای خرید انواع هندزفری و هدفون های موجود در بازار

شاید شما هم مثل تمام افرادی که قصد خرید بهترین لوازم دیجیتالی را داشته باشد وقتی برای اولین بار به اینترنت یا فروشگاهی می روید، انتخاب بهترین گزینه  برای خرید، در میان انواع مختلف هندزفری و هدفون موجود برای اولین بار ممکن است کمی طاقت فرسا باشد. برای اینکه یک هدفون خوب بخرید اول باید انتظاراتی که از یک هندزفری دارید را  برای خودتان دسته بندی کنید. ما برای شما نکات مهم در خرید بهترین هندزفری به ترتیب بیان کرده ایم تا انتخاب راحت تری با توجه به پولی که در اختیار دارید داشته باشد.

هندزفری و هدفون های داخل گوش

هندزفری و هدفون های داخل گوش
هندزفری و هدفون های داخل گوش

این مدل از هندزفری ها که به عنوان (ایرفون) نیز شناخته می شود، به طور معمول در دو نوع مختلف یافت می شود، نوع هایی که روی گوش می نشینند در حالی که گوشی به راحتی در گوش قرار می گیرد و آنهایی که به داخل گوش رانده می شوند. صرف نظر از طرحی که انتخاب می کنید، هر دو می توانند مشکلاتی را به همراه داشته باشند. اولین مورد ممکن است باعث ایجاد درد در ناحیه گوش شود، به خصوص اگر مناسب حفره گوش شما نباشد یا اگر فشار زیادی به گوش شما وارد شود.

اگر هدفون، هدست یا هندزفری مناسب گوش شما نباشد و یا نوع آن بسیار بزرگ یا کوچک باشد ممکن است برای حفره گوشتان ناراحت کننده باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند که نوع دوم را بخاطر طراحی کاهنده سر و صدا ترجیح دهند اما در صورت تمایل به استفاده از آنها در هنگام رفت و آمد، هدفون های از بین برنده صدا می توانند خطرناک باشند. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که در حالی که می توانید آنچه را که در صدای با کیفیت بالا گوش می دهید، می شنوید، اما برای حفظ امنیت می توانید برخی از صداها را بدون هندزفری هم گوش بدهید.

هندزفری و هدفون روی گوش

انواع هندزفری و هدفونهای روی گوش
هندزفری و هدفون روی گوش

هدفون هایی که معمولاً به دلیل استفاده از هدبند، هدفون نامیده می شوند و در دو گزینه مختلف وجود دارند که می توانند روی گوش شما فشرده شوند یا هدفون بالای گوش که گوش را محصور می کند. در حالی که ممکن است هندزفری یا هدفون فشارهایی روی سر شما وارد کند. اما هندزفری  هم از نظر وزن بیش از حد سبک تر اند و هم نسبتاً ارزان تر نیز هستند. هدفون بالای گوش می تواند سبک یا سنگین باشد بنابراین ممکن است بخواهید قبل از خرید آن را امتحان کنید تا تعیین کنید وزن متناسب با سر شماست بنابراین در هنگام استفاده باعث خستگی گردن نمی شود.

هندزفری و هدفون های بی سیم

هندزفریها و هدفونهای بی سیم
هندزفری و هدفون های بی سیم

انواع مختلفی از هدفون با گزینه استفاده بی سیم در وجود دارد اما این گزینه میزان تمایل یا استفاده که از هدفون دارید بستگی دارد اگر دوست دارید امکانات بیشتر هدفون شما داشته باشد باید مداری بیشتر برای خرید هدفون هزینه کنید. برای برخیاز افراد، داشتن هدفون بی سیم بهترین گزینه بحساب می آید، خصوصاً برای افرادی که دوست دارند آن را بعنوان وسیله ای قابل حمل استفاده می کنید یا هنگام ورزش کردن تمایل به گوش دادن به موسیقی یا برنامه های دیگر دارید. هر چند هدفون های بی سیم از نظر راحتی و نداشتن سیم یک گزینه مثبت بشمار می آید،اما برخی از هدفون های بی سیم کیفیت صدای کمتری را نسبت به هدفون ها یا هندزفری های با سیم ارائه می دهند.

نکات مهم در خرید بهترین هندزفری و هدفون

راحتی و تناسب

میزان راحتی مناسب در هرچیزی که روی بدن خود بپوشید مهم است. از شلوار جین گرفته تا هدفون و هندزفری، چیزی که به سختی پوشیده می شود معمولاً ناراحت کننده ناخوشایند خواهد بود. با این حال، با گذشت زمان می تواند واقعاً ناراحت کننده برای شما باشد.

برای اینکه تصوری درست از این موضوع داشته باشید که آیا هدفونی که می خواهید بخرید آیا مناسب شما است یا نه یا که یا هدفونی که می خواهید بخرید احساس راحتی می کنید یا نه ؟  اگر فرصتی دارید، حدود ۲۰ دقیقه وقت بگذارید و هندزفری یا هدفون را امتحان کنید تا مشخص شود که آیا مناسب سر شما است یا نه.

وزن هدفون، یکی از موارد بسیار مهم در رابطه با راحتی سر شما باشد. اگرچه وزن کلی هدفون ممکن است آنقدرها نباشد، اما وقتی روی سر شما هستند، این وزن می تواند بر راحتی آنها تأثیر بگذارد. هدبند همچنین می تواند با راحتی بالشتک و قابل تنظیم بودن برای اطمینان از تناسب مناسب، بر میزان راحتی آن تأثیر بگذارد.

قابل حمل بودن

هم هدفون های با سیم و بی سیم معمولاً قابلیت حمل دارند. و از نظر طراحی فیزیکی هر دو هدفون با سیم و هدفون های بی سیم، به ویژه آنهایی که بی سیم هستند برای قابلیت حمل و نقل طراحی شده اند. چه در باشگاه باشید و چه در خانه باشید بسیاری از هندزفری ها و هدفون های برای سبک زندگی فعال هر کسی ساخته شده اند. اطمینان حاصل کنید که مواردی که انتخاب می کنید نه تنها نیازهای صوتی شما را برآورده می کند بلکه نیازهای سبک زندگی شما را نیز برآورده می کند.

ماندگاری
اگر دوست دارید علاوه بر کاری که با headphone انجام می دهید، یک سبک زندگی کاملاً فعال داشته باشید، دوام هدفون headphone شما می تواند قبل از تصمیم گیری در خرید best headphone و earphone مورد توجه قرار گیرد. در حالی که بسیاری از headsets ها و هدفون ها از کیف محافظ برای محافظت از آنها  استفاده  می کنند. اگر این handsfree های پیشرفته هستند، بررسی کنید که آیا می توانید قطعات قابل تعویض را خریداری کنید. زیرا جایگزینی قطعات best headphone خود به جای خرید یک هدست جدید، می تواند هزینه بسیار کمتری داشته باشد.

هندزفری سیمی یا بی سیم
اینکه شما باید هندزفری سیمی یا بی سیم را انتخاب کنید، کاملاً یک انتخاب شخصی است. این می تواند برای هر یک از گزینه ها منافع و منفی باشد. هدفون های سیمی می توانند کیفیت صدای بهتری نسبت به برخی مارک های هدفون بی سیم ارائه دهند اما سیم به راحتی گره می خورد. در حالی که با بی سیم با چنین مشکلی روبرو نخواهید شد، و همچنین هزینه بسیاری از هدفون های بی سیم می تواند برای برخی بسیار زیاد باشد.

قیمت

در حالی که انواع برندهای محبوب و معروف وجود دارم و هر کدام برندها دارای کیفیت و امکاناتی هستند که شما می توانید اقدام به  خرید هندزفری شیائومی، خرید هندزفری اپل، خرید هندزفری های سونی و خرید هندزفری سامسونگ بکنید که این مورد به میزان بوده که دارید و امکاناتی که از یک هدفون یا هندزفری دارید بستگی دارد.

بهترین هندزفری و هدفون زیر ۱۰۰ تومان در سال ۲۰۲۱

تا کنون، ما اطلاعات زیادی را در اختیار شما قرار داده ایم تا هنگام خرید بهترین هندرفری در نظر بگیرید و می فهمیم که با همه این اطلاعات، می تواند موارد مهم دیگر را نیز در نظر بگیریم.  یکی از این موارد همانطور که در بالا هم اشاره کردیم قیمت هندزفری یا هدفون است. در اینجا ما تعدادی هندزفری و بهترین هدفون زیر ۱۰۰ تومان را به شما معرفی می کنیم تا اگر قصد خرید بهترین هدفون زیر ۱۰۰هزار را داشته باشید بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

هندزفری بلوتوث زیر ۱۰۰ تومان مدل SP01

بهترین هندزفری بلوتوث زیر 100 تومان مدل SP01
بهترین هندزفری بلوتوث زیر ۱۰۰ تومان مدل SP01

خلاصه مشخصات هندزفری

نوع اتصال هندزفری بی‌سیم
نوع گوشی هدفون دو گوشی
مناسب برای مکالمه، ورزش، کاربری عمومی
نوع رابط کاربری بلوتوث
ویژگی‌های خاص کلید مدیریت میزان صدا

سوالات متداول در مورد خرید هندزفری و هدفون

بهترین هندزفری و هدفون چی خوبه بخرم؟

با داشتن انواع مختلفی از هدفون، وقتی تصمیم گرفتید که کدام هندفری یا هدفون را متناسب با سبک زندگی روزمره خود انتخاب کنید. می خواهید مطمئن شوید که آِیا این هندزفری که میخریم  از معیارهای خاصی برخوردار هستند یا نه، بنابراین باید محصولی را انتخاب کنیم که اولاً با موارد مد نظر ما مغایرت داشته باشد و دوماً عملکرد مناسب و سالها دوام داشته باشد.

بهترین مارک هدفون با قیمت مناسب

همانطور که در نکات مهم در خرید بهترین هدفون اشاره کردیم انواع بهترین مارک هدفون با قیمت مناسب وجود دارد که این مورد بستگی به بودجه که برای خرید بهترین مارک هدفون با قیمت مناسب در نظر گرفته اید بستگی دارد.

قیمت هدفون دخترانه فانتزی؟

همانطور که هنگام خرید لباس به رنگ ها توجه می کنید که آیا باهم ست هستند یا نه اگر می خواهید هدفون فانتزی دخترانه بخرید باید رنگ هدفون توجه داشته باشید ولی این مورد را نیز در نظر بگیرید که هدفون باکیفیت خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.