خرید ۱۰ مدل بهترین لوازم ورزشی تناسب اندام تی آر ایکس

بهترین دستگاه ورزشی خانگی 2020

0 148

یکی از وسایل مورد نیاز برای ورزش در خانه خرید دستگاه بدنسازی خانگی یا همان دستگاه تناسب اندام است. ما برای حفظ سلامتی و تناسب اندام خود نیاز به خرید بهترین دستگاه ورزشی در منزل داریم. در این مطلب تیم «مگ روز» به شما کمک می کند تا با کمترین هزینه بهترین وسیله ورزشی خانگی ارزان چند کاره را برای خودتان تهیه کنید.

وسایل مورد نیاز برای ورزش در خانه

در این روزهای کرونای که همه ما در خانه هستند دغدغه همه ما برای حفظ سلامتی است چون با توجه به توصیه پزشکان برای جلوگیری از ابتلاء به این بیماری ماندن در خانه است.

قبلاً برای تناسب اندام به باشگاه می رفتیم اما الان باید باشگاه را به خانه بیاوریم برای این کار نیاز به خرید بهترین وسیله ورزشی خانگی داریم که بتواند عمده از نیاز های ورزشی ما را بر طرف کنید، در ادامه چند وسیله ورزشی خانگی ارزان را معرفی می کنیم.

۱.خرید زیر انداز ورزشی

یکی از وسایل مورد نیاز برای ورزش کردن چه در خانه چه در پارک خرید زیر انداز ورزشی است زیرا برای آنکه بتوانیم ورزش های هوازی انجام بدهیم نیاز به زیر انداز ورزشی داریم چون بیشتر حرکات ورزشی به صورت نشسته است پس برای جلوگیری از است به قفسه سینه نیاز به زیر انداز داریم.

خرید بهترین زیر انداز ورزشی | لوازم تناسب اندارم تی آر ایکس | خرید بهترین دستگاه ورزشی در منزل

لوازم ورزشی تناسب اندام تی آر ایکس

لوازم تناسب اندام تی آر ایکس لوازم ورزشی قابل حمل هستند که شما می توانید یک محیط آرام شروع به ورزش کنید. کلمه تی آر ایکس به معنی انجام حرکات قدرتی برای تقویت عضلات است که نخستین بار توسط یک از افراد نظامی آمریکا اختراع شد، اما امروزه با پیشرفت تکنلوژی و ابداع بهترین لوازم ورزشی تناسب اندام کار بسیار از افراد برای انجام ورزش خانگی را راحت کرده است.

لوازم تناسب اندام تی آر ایکس یکی از بهترین دستگاه ورزشی خانگی ارزان قیمت چند کاره است که شما را از رفت به باشگاه تا حد زیادی بی نیاز می کند. 

نکات مهم در خرید لوازم تناسب اندام تی آر ایکس

۱.بودجه

خرید لوازم تی آر ایکس از ۱۹۰ هزار تومان شروع می شود تا یک میلیون برای هر فرد متناسب با نیاز هر فرد هزینه بر خواهد بود اما با توجه به امکانات لوازم تی آر ایکس قیمت چندان گرانی برای داشتن یک وسیله ورزشی برای تقویت عضلات نخواهد بود.

۲. کفیت لوازم تی آر ایکس

در هنگام خرید لوازم تی آر ایکس بسیار دقت کنید شاید خرید لوازم تی آر ایکس کار بسیار سختی برای هر فرد نباشد ولی هنگام تهیه این لوازم تناسب دقت کنید تا لوازم تی آر ایکس تقلبی را خریداری نکنید زیرا لوزام فیک ممکن است هنگام ورزش کردن به شما آسب برساند پس از فروشگاه معتبر برای خرید لوازم تی آر ایکس اقدام کنید.

۳.انجام ورزش متناسب با سطح شما

مطالب مرتبط

سعی کنید اگر مبتدی هستید برای شروع از حرکات سبک شروع کنید مانند: حرکات قایقی دو دست و یک دست،حرکت سریع با قرار دادن پاها روی دو بند تی آر ایکس، انجام پرس سینه نمونه از حرکات ورزشی با لوازم تی آر ایکس است.

آموزش نصب لوازم تی آر ایکس

آموزش انجام حرکات ورزشی با تی آر ایکس

پرفروشترین لوازم ورزشی تناسب اندام تی ار ایکس

در ادامه ما به معرفی چند معدل از پرفروش‌ترین مدل های لوازم ورزشی تناسب اندام تی ار ایکس همراه با نظرات کسانی که این محصول را تهیه کرده اند.

لوازم تناسب اندام تی آر ایکس مدل smart

راهنمای خرید لوازم تناسب اندام تی آر ایکس

لوازم ورزشی تی آر ایکس مدل smart یکی از پرفروشترین لوازم بندسازی خانگی است این وسیله ورزشی دارای یک عدد فیلم اموزشی برای انجام حرکات ورزشی برای همه افراد از سطح مبتدی تا حرفه ای است.

نظرات خریداران:

 

از کیفیتش راضی هستم ولی بسته‌بندی محصول رو دیدم کیفیفت بدی داره کوله بندی که همراه این محصول گذاشته شده چندان مطلوب نبود . خود وسیله جنس بسیار محکم و خوش قیافه داره. اگر روی بسته بندی بیشتر کار میکردند یک وسیله خوب برای هدیه دادن هم هم بود.

کیفیت استحکامش حتی از بسیاریمحصولات وارداتی بهتر است
کیف شن مشکل داشت بهتره ازش حذف بشه و قیمتش را بصرفه تر کنند
پلاستیک نرم و خوبی جهت مچ استفاده شده
دوخت خوبی داشت
رنگ زرد و مشکی مشابه تصویر هست
همه را در کیسه زرشکی رنگ گذاشتن که بسیار خوب بود
از تولید کننده عزیز برای ساخت این محصول ممنون کار منو راه انداخت میتونم در خانه به راحتی به انجام ورزشی های خانگی بپردازم بدون رفتن به باشگاه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp