راهنمای خرید ۱۲ مدل بهترین اتو پرسی خانگی

0 85

خرید اتو پرس خانگی برای تمام بانوان کدبانو مورد نیاز است، حالا آنکه در هنگام خرید بهترین اتو پرسی خانگی سوالاتی در ذهن ما بوجود آید. مثلاً بهترین اتو پرس خوب خانگی چه مارکی است، آیا اتو پرس بخریم یا از اتو پرس مخرن دار استفاده کنیم، اگر تصمیم داشتیم اتو پرسی بخریم چه کاربرد و معایبی اتو پرس دارد.

امروزه فروش لوازم خانگی آنقدر روبه رشد است که هر ماهه شرکت های مطرح برای کسب درآمد بیشتر و رفع نیاز مشتریان خود محصولات جدیدتری وارد بازار رقابت می کنند.

یکی از بهترین لوازم خانگی اتو پرسی خانگی است و هریک از شرکت ها بهترین مارک اتو پرس خود را با توجه نیاز های مختلف استفاده کنندگان تولید می کنند.

مطالب مرتبط
۱ از ۳

همانطور که اطلاع دارید در زمان های گذشته داشتن بهترین لباس شیک بدون چین چروک خواسته همه افراد بود|، با پیشرفت تکنلوژی در جوامع رو به پیشرفت انواع اتو های ساخته شد.

اولین اتوهای لباس از جنس فلز بود که انقدر سنگین بود نقش بهترین دمبل برای خانم های خانه دار اجرا می کرد بعدها انواع اتو بخار مخرن دار بوجود امدن کار اتو کردن لباس ها برای خانم ها راحت کرد.

داستان سربازی من برای اتو لباس هایم؟
کسانکی که سربازی رفته اند می دانند یکی از اساسی‌ترین کارهای که یک سرباز باید انجام بدهد انجام اموری نظم و انظباط وبهداشت فردی است. یکی از این موارد داشتن لباس آنکادر شده بدون چروک است و در دوران آموزشی سربازی اتو برای لباس وجود ندارد و باید هر فرد خودش به فکر لباس های خودش باشد. ما برای اینکه لباس آنکادری داشته باشیم، لباس خودمون رو وقتی از آموزش ها تمام می شدیم که معمولاً دیگه غروب بود می شستیم ولی نمی گذاشتیم کامل خشک بشود حالت نم که داشت بر می داشتیم می آوردیم زیر تشک خشک که مثل آجر بود می گذاشتیم و روش می خوابیدم تا صاف بدون چروک شود. وقتی سحر برای نماز صرف صبحانه بلند می شدیم لباس ها بقدری صاف شده بود که انگار به به صورت پر چین چروک بهترین کرم ضد چین چروک شده باشیم. من همیشه این کار رو می کردم هم لباس ها و هم تحتم خیلی آندکار بود از فرمانده تشویی که معمولاً مرخصی ساعتی بود می گرفتم.

سؤالات متداول

اتو پرس چیست و چگونه کار می کند؟

یک نوع دستگاه برقی برای صاف کردن چین و چروک های لباس هاست که بیشتر در بهترین خشکیشوی ها بعلت حجم بالای لباس و همچنین در خانه مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه بخار وجود سطح زیاد بخار و ویژگی ها عملکرد اتوماتیک و امنیت بالا آن معمولاً از این اتو ها بشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

بهترین اتو پرس خانگی چه مارکی خوبه که بخریم؟

بهترین اتو پرس خانگی با توجه به نیازی استفاده کنندگان دارای انواع مختلف در برنده‌های معروف است. که برای خرید بهترین اتو پرس خانگی باید امکانات و خدماتی که فروشنده می دهد بسیار توجه کنید.

نمونه از این اتو پرسی عبارتند از : اتو پرس ژانومه، اتو پرس بایترون، اتو پرس هاردستون، اتو پرس بوش و انواع مختلف در برند های خوب وجود دارد که می توانند نیاز ما را بر آورده کنند.

آیا اتو پرس خانگی بهتره با مخرن دار؟

اتو مخرن دار معمولاً بخاطر قیمت مناسب و قابل حمل بودن مقرون به صرفه تر است، اما اگر امکانات خوب بهترین اتو پرسی خانگی را در نظر بگیرم با مقدار دام بیشتر اتو پرس خانگی بهتر است.

همانطور که می دانید اتو مخرن دار باید وقت زیادی را صرف اتو کردن لباس ها بپردازید در حالی که بهترین اتو پرسی خانگی با توجه به طراحی و عملکرد خود می تواند با یک بار فشار صاف اف بدون چین و چروکی داشته باشید.

راهنمای خرید بهترین اتو پرس خانگی

خرید بهترین اتو پرسی برای افراد می تواند تصمیم سختی باشد، بخصوصاً بدلیل اینکه وجود برندهای  معرف اتو پرسی در انواع  و اقسام در حال تولید هستن و نقد و بررسی بهترین اتو پرسی بسیار وقت گیر و زمانبر خواهد بود.

ما در این مقاله تمام تلاشمان را می کنیم تا پرفروش‌ترین مارک اتو پرسی بعد از نقد و بررسی مشخصات و نظرات استفاده کنندگان هر یک از بهترین اتو بخار پرسی یک راهنمای خرید بهترین اتو پرس را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

اما قبل خرید بهترین اتو پرسی باید به نکات مهم قبل از خرید اتو پرس آشنا شویم  پس با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را در زمینه خرید بهترین اتو پرس بازار بالا ببرید.

اندازه و مساحت سطح اتو پرسی

اندازه و مساحت سطح اتو پرسی |راهنمای خرید بهترین اتو پرس خانگی موجود در بازار

یکی از نکات مهم قبل از خرید اتو پرس اندازه و مساحت سطح کار با اتو پرسی است، زیرا هر چه اندازه این سطح بزرگتر باشد فضای بیشتری برای قرار دادن تمام سطح لباس در اختیار شما قرار می دهد تا با فشار لباس صاف و بدون چین چروکی داشته باشید. البته این مورد را باید در نظر بگیر سطح اتو پرسی ممکن است از استیل نچسب ساخته شده باشد یا از جنس ها دیگر اما شما باید بطور منظم از این دستگاه ها مراقبت بیشتری کنید تا هم عمر بیشتر برای شما داشته باشد و هم از عملکرد آن کاسته نشود.

کنترل و تنظیمات دما

کنترل و تنظیمات دما | بهترین اتو پرس خانگی موجود در بازار

همانطور که می دانید یکی از نیاز شما کنترل تنظیمات دما اتو پرسی است که در حالت معمول باید سه درجه دما داشته باشد کم، متوسط، زیاد که برای تنظیم درجه دما اتو پرسی باید نوع پارچی که استفاده می کنید توجه کنید. وجود درجه تنظیم اتوماتیک در دستگاه اتو پرس تا حدی زیادی استرس شما را در هنگام استفاده کاهش می دهد زیرا اگر این عملکرد در دستگاه وجود داشته باشد وقتی به درجه برسید که دستگاه اتو پرس حس کند در حال سوختن لباس است و بطور خودکار دما کاهش پیدا کند یکی از بهترین ویژگی این دستگاه خواهد بود.

وجود نمایشگر تایمر اتو پرس

تامیر |بهترین اتو پرس خانگی | بهترین اتو پرس خانگی موجود در بازار

برخی از اتو های پرسی دارای نمایشگر و پلن تایمر یا همان زنگ خطر هستند تا هنگامی که شما در حال اتو لباس های خود هستید از سوختن لباس خود بوسیله این زنگ خطر جلوگیری کنید این قابلیت معمولاً در بیشتر اتو پرسی های مطرح تعبیه شده است تا وقتی دستگاه حس کند لباس در حال سوختن هست بطور خودکار خاموش شود.

وجود ضمانتنامه پس از فروش

توجه کنید یکی دیگر از نکات مهم قبل از خرید اتو پرس باید توجه داشته باشید ضمانتنامه پس از فروش محصول است اگر این ضمانت نامه وجود داشته باشد بدین معنی است سازنده از دستگاه تولید شده خود مطمئن و همچنین در صورت مشکل نیاز استفاده کنندگان خود را بر سازد که این امر می تواند جزء اصول مشتری داری باشد.

بهترین مارک اتو پرس موجود در بازار

همانطور در مطالب قبل نکات مهم قبل از خرید اتو پرس را بیان کردیم، در ادامه قصد داریم لیست بهترین مارک اتو پرس موجود در بازار را با مشخصات و نظرات و قیمت یکی یکی باهم دیگر مورد نقد و بررسی قرار بدهیم تا شما در تصمیمتان در خرید بهترین مارک اتو پرس موجود در بازار دچار سر در گمی نشوید.

اتو پرسی ژانومه مدل ۳۳۰۰

خرید اتو پرسی خانگی ژانومه مدل 3300 | بهترین اتو پرس خانگی موجود در بازار

خرید اتو پرسی ژانومه مدل ۳۳۰۰

شرکت ژانومه یکی از بهترین برند های تولید کننده انواع لوازم خانگی همچون چرخ خیاطی و اتو پرس با کیفیت است، شرکت تولید اتو پرس ژانومه از کادری مجرب و با قدمت بیش از پنجاه سال در حال ساخت انواع اتو پرس ژانومه در نمونه مختلف برای رفع نیاز مصرف کنندگان خود است.

از ویژگی های بارز اتو پرس ژانومه ۳۳۰۰ تعبیه  نمایشگر دیجیتال برای نمایش میزان درجه حرارت و همچنین اندازه این اتو در ابعاد ۶۴۰x320x700 میلی‌متر و با وزن معادل ۱۳ کیلو گرم است، نوع کارای پرسی و جنس صفحه کفی ۲۶ سانتی اتو پرسی ژانومه از آلومینیوم دایکست ساخته شده است.

از سیستم های مهم بکار برده شده در اتو پرس ژانومه می توانیم به موراد زیر اشاره کنیم:

 • سیستم تنظیم بخار
 • سیستم خاموش خودکار
 • وجود مخرن گنجایش آب
 • سیستم ضدچکه آب
 • سیستم ضد رسوب پرس

این اتو می تواند ۳۰۰ میلی لیتر آب را در خود ذخیره کند تا با این آب به صورت پیوسته و لحظه معادل ۱۲۰ تا  ۲۴۰ گرم در دقیقه بخار دهی کند.

وجود کابل ۱ تا ۲ متری همراه اتو پرس با قدرت ولتاژ ۱۶۰۰ وات می تواند ۲۲۰ ولت برق را در خود جریان دهد، همچنین این دستگاه دارای یک عدد سی دی آموزشی برای طرز استفاده از اتو پرسی همراه خود دارد تا کار با این دستگاه را برای شما آسان کند.

نظرات کاربران:

الهام قنبری :

عالیه ،من برای جهیزیه ام گرفتم و راضی ام از کیفیتش ، به موقع هم بدستم رسید.

ahmad bahrami : خیلی عالیه حرف نداره،فقط یمقدار قیمتش بالاس،و بخارش خیلی کنده

امیر جانعلی پور درجه حرارتی بالا و باکیفیت درکمتر از ۲دقیقه میتوانید لباستان را اتو کنید

نقاط قوت: اتو عالی میکنه

نقاط ضعف :ندارد

اتو پرسی بایترون مدل BSI-95XL

بهترین اتو پرس خانگی موجود در بازار | اتو پرسی بایترون مدل BSI-95XL

یکی دیگر از بهترین مارک اتو پرس موجود در بازار، اتو پرسی بایترون BSI-95XL است که اتو پرسی بایترون BSI-95XL دارای گارانتی ۲۴ ماهه از شرکت خوب بایترون می باشد.

ویژگی و مشخات اتو پرسی بایترون BSI-95XL

 

 • وجود سیستم قطع خودکار در اتو
 • وجود سیستم ضدچکه اتو پرس
 • عدم وجود بخاردهی بصورت عمودی
 • قابلیت سیستم ضد رسوب در دستگاه
 • عدم وجود مخزن رسوب

اتو پرسی بایترون BSI-95XL از کفی نچس ساخته شده است تا حد زیادی از سوختن لباس هایتان جلوگیری کند، همچنین اتو پرسی بایترون BSI-95XL دارای یک عدد مخزن ۳۰۰ میلی لیتر برای بخار دهی بطور پیوسته و لحظه ای معادل ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰گرم در دقیقه با میزان فشار ۴ بار بخار روی لباس شما را دارد.

از دیگر قابلیت ها و اقلام همراه این دستگاه می توانیم به وجود فیلم آموزشی برای طرز استفاده از اتو پرسی، داشتن پیمانه آب برای ریختن آب در مخزن و جود بالشتک ابری و نمایشگر تنظیم دلخواه درجه حرارت و در پایان روکش پارچه ای نسوز و ضد آب آن اشاره کنیم.

نظرات استفاده کنندگان

نظرات استفاده کنندگان | بهترین اتو پرس خانگی موجود در بازار

اتو پرسی ژانومه مدل ML400ایجاد بخار از دو طرف

تو پرسی ژانومه مدل ml400 | راهنمای خرید بهترین اتو پرس خانگی

همانطور در محصولی قبلی هم اشاره کردیم یکی از بهترین مارک اتو پرس موجود در بازار اتو پرس ژانومه است، در زمینه تولیدات لوازم خانگی مانند اتو پرسی خانگی می باشید.

از بهترین محصول اتو پرسی ژانومه، می توانیم به اتو پرسی ژانومه مدل ml400 اشاره کنیم و ادامه به معرفی امکانات این دستگاه بخار می پردازیم.

خصوصیات اتو پرسی ژانومه مدل ml400

 

 • قابلیت سیستم ضدچکه
 • ایجاد بخار عمودی
 • قابلیت سیستم ضد رسوب در اتو
 • قابلیت تنظیم دلخواه بخاردهی
 • سیستم خاموشی خودکار اتو
 • وجود منبع آب
 • جنس کف آلومینیوم دایکست

اتو پرسی ژانومه ml400 در ابعاد ۶۴۰x320x700 میلی‌متر دارای وزن ۱۳ کیلو گرم دارد این دستگاه بخاردهی معادل ۱۲۰ گرم در دقیقه به طور پیوسطه و ۲۴۰ گرم در دقیقه در لحظه دارد.

از دیگر ویژگی های خوب این دستگاه دارای قابلیت بخار از دوطرف همزمان و قابلیت بخار از بالا و یا پایین به تنهایی دارند و همچنین سیستم هوشمند تصفیه آب و تشخیص دهنده مواد معدنی آب که آب مناسب برای اتو کردن لباس تان استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.