راهنمای خرید چادر مشکی و آشنایی با انواع مدل های چادر مشکی:

0 37

خرید چادر زنانه

خرید چادر زنانه از اصلی ترین و زیباترین مولفه های حجاب می باشد. بسیاری از بانوان ایرانی از چادر استفاده می کنند حتی افرادی که بصورت روزمره از ان استفاده نمی کنند حتما در کمد لباسی خود یک یا دو دست چادر دارند. عموما چادر های سفید گلدار و یا ساده برای نماز خواندن استفاده می گردد و چادر های مشکی برای بیرون از خانه استفاده می شود.

در گذشته تنها نوع ساده چادر مورد استفاده قرار می گرفت ولی امروزه علاوه بر نیاز و نوع مصرف استفاده در محل کار یا مراسم مذهبی و یا استفاده روزمره خانم ها انتخاب های متفاوتی دارند و می توانند بر اساس نوع نیاز وظاهر و اندام خود(چاقی یا لاغر بودن ) انتخابی مناسب داشته باشند. به همین منظور تصمیم گرفتیم مقاله ای در مورد انواع مدل چادر های مشکی برایتان شرح دهیم تا موقع خرید چادر مشکی به راحتی مدل مناسب خودرا انتخاب کنید.

پرفروش ترین چادر های زنانه و دخترانه

حجاب فاطمی

چادر بیروتی حریرالاسود کره ای برند حجاب فاطمی

مشخصات محصول

چادر بیروتی از انواع چادر با سبک عربی می باشد , این چادر از مدلهای خاص کشور های کویت و بحرین می باشد ؛ چادر بیروتی ترکیبی از چادر جده (عبا) با چادر لبنانی می باشد ؛ امتیازات ویژه چادر بیروتی را میتوان به شرح زیر بیان داشت : اول این مورد که جلوی چادر بر روی هم قرار گرفته و از یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه مخفی بسته میشود. دومین مورد دارا بودن کاپ بر روی سر که حالت یک هد در روی پیشانی می باشد و باعث می شود چادر خیلی راحت در روی سر قرار گرفته و به هیچ وجه موها نمایان نشود. و همچنین دارا بودن نقاب که با دو دکمه به خود چادر متصل است که در صورت تمایل به جای مقنعه و یا در حالت پوشیه بسته شود و حجاب فوق العاده ای را فراهم می آورد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به هیچ وجه دیده نمی شود.

این چادر از پارچه حریر اسود تولید و تقدیم میگردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه میشود .
پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه ی حجاب فاطمی از شرکت yyt با مارک شمس المدینه می باشد تار و پود این پارچه با تراکم ۴۵۰ می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد . با توجه به قرار داد مجموعه حجاب فاطمی با شرکت yyt کره این پارچه صرفا جهت تولیدات ما استفاده شده و در بازار موجود نمی باشد.

جدول سایز بندی در تصاویر موجود است :
چند نکته در مورد انتخاب سایز :
اصولا سایز بندی بر طبق جدول سایز بندی مناسب هست ولی به دونکته باید توجه داشته باشید

۱ – جدول سایز بر اساس استفاده از کفش های اسپرت طراحی شده درصورتی که شما با کفش پاشنه دار بخواهید استفاده کنید یک سایز بزرگتر برای شما مناسب خواهد بود

۲. – وقتی چادر بر روی سر شما قرار میگیرد در جای درستی باشد ؛ معمولا بعضی از خانم ها چادر را بر روی سر قسمت عقب قرار میدهند و این باعث میشود پشت چادر بلند تر و جلو کوتاه تر باشد و از نظر این افراد گرد بودن پائین چادر مناسب نیست و یا بر عکس بعضی از خانم ها برای پوشش بهتر چادر را بر روی پیشانی قرار میدهند و یا از کلیپس و گیره مو استفاده میکنند ؛ بدیهی است که این امر باعث میشود پشت چادر کوتاه به نظر برسد
برای این دو منظور توصیه میشود یک سایز بزرگتر گرفته و پائین چادر مطابق با نوع استفاده شما اصلاح شود

لطفا قبل از سفارش از موجود بودن کالا در انبار توسط گفتگو با مسئول غرفه حجاب فاطمی در با سلام مطمئن شوید ( با توجه به تولید انبوه محصولات اکثرا مدلها و سایز ها در انبار فروشگاه های زنجیره ای حجاب فاطمی موجود هست ) اما گاهی اوقات بدلیل حجم بالای سفارشات امکان این که سفارش شما چند روز بیشتر از روال معمول جهت ارسال زمان ببرد بهتر است حتما با غرقه دار گفتگو بفرمائید. تا ما به شما بدقولی نکنیم . ممنونیم

انواع چادر مشکی زنانه و دخترانه

خرید انواع چادر مشکی زنانه و دخترانه

• چادر ساده یا چادر سنتی

چادر ساده و یا سنتی چادر محبوب و پرطرفدار ایرانی هست که اکثر بانوان از این چادر استفاده می کنند و حتی عده ای هم که بصورت روزمره استفاده ندارند حتما یکی از ان در کمد لبااسی خود دارند..این چادر از قدیم در ایران مرسوم بوده است و تا الان همچنان از ان استفاده می شود.این چادر به راحتی بر روی سر می استد اما بسته به نوع پارچه ان هم دارد . بعضی هام از کش برای ایستادن ان بر روی سر استفاده می کنند.این چادر اندام شما را بزرگتر نشان نمی دهد و متناسب با ۴ فصل سال می باشد.برای حمل کیف بسیار راحت است اما برای استفاده کوله پشتی راحت نمی باشد .این چادر به راحتی روی سر می نشیند و انتخاب بانوان برای استفاده روزمره محل کار و حتی مجالس می باشد. می توان گفت که بسیاری از بانوان تراز اول که در سمتهای بالا ی شغلی هستند این چادر را بسیار مناسب می دانند و در ان احساس راحتی دارند. این چادر روباز است و استین ندارد.

• چادر دانشجویی

چادر دانشجویی بسیار پرفروش و پرطرفدار می باشد البته این می تواند به سبب شباهت ان به مدل چادر سنتی می باشد . به سبب دسته هایی که در ان ایجاد شده شما می توانید به راحتی دست کودک خود را بگیرید و یا کیف و وسایلتان را حمل کنید.این چادر بصورت جلو باز می باشد اما شما می توانید از زیپ یا دکمه استفاده کنیدو ان را ببندید این چادر بسیار شیک و مرتب است طوری که شما می توانید در مهمانی ها هم از ان استفاده کنید .این چادر شاید نسبت به مدل لبنانی و ملی کارایی کمتری داشته باشد اما خوبی ان نسبت به سبک بودن و راحت بودنش غیر قابل انکار است.

چادر دانشجویی دخترانه

این چادر پرطرفداربا توجه به ویژگی های خاص و منحصربفردش برای استفاده مادران و افراد شاغل بخاطر محدود بودن حرکت دست ها مناسب نیست و به همین سبب هم چادر دانشجویی نام گرفته چون برای حمل کیف و کتاب بسیار راحت است . این چادر شیک و مرتب که ظاهر شما را نیز اراسته نشان می دهد می تواند گزینه خوبی برای مهمانی باشد و می توان گفت این چادرکم شباهت با نمونه چادر سنتی نیست . اگر دانشجو هستید و دنبال یک چادر شیک و راحت می گردید می توانید این چادر را در سایز مورد نظر از سایت باسلام و غرفه حجاب مهگل به راحتی خریداری کنید.

• چادر عربی اصیل :

طرح اصلی این چادر که بسیار پرطرفدار و امروزی است متعلق به کشور عراق بوده است. نام دیگر این چادر چادر جده می باشد.برای افرادی که دوست دارند چادر مشکی ان ها راحت و ازاد باشد این چادر به شدت پیشنهاد می شود چون در این چادر خبری از زیپ دکمه وکش نیست .برخی از کش استفاده می کنند اما این چادر چون به راحتی بر روی سر قرار می گیرد بدون کش نیز قابل استفاده است. البته این چادر با عبا متفاوت است و موقع خرید باید دقت کنید زیرا قسمت دوخت شانه در عبا و چادر متفاوت است.

چادر جده زنانه 

این چادر بسیار شیک و خاص و راحت است و مناسب برای استفاده روزمره در مکان های عمومی نظیر بازار می باشد این چادر به راحتی روی سر شما می نشیند .فقط کافیست به سایت زیر مراجعه کنید و این چادر را با قیمتی مناسب از کالای حجاب خریداری کنید.

مدل جده پاپیونی

این چادر همان مدل چادر جده اما با این تفاوت است که استین های بسیار زیبا و با مدل پاپیونی و یا سنبادی دارد . چادر جده پاپیونی مدلی زبیا خاص و از کارهای منحصر به فرد کالای حجاب مهگل می باشد که شما می توانید به راحتی ان را در سایت باسلام خریداری کنید.

• چادر لبنانی دخترانه

این چادر برگرفته از چادر عربی می باشد و در کشور لبنان مورد استفاده قرار می گیرد.به افراد لاغر اندام پیشنهاد می کنیم از این چادر استفاده کنند زیرا نسبت به چادر عربی و بحرینی عرض کمتری دارد.چون مچ این چادر ها از ۱۸ تا ۲۵ سانت است برای افرادی که دوست دارند چادر راحتی داشته باشند توصیه می گردد.در این چادر از زیپ و دکمه مخفی نیز برای راحتی بیشتر استفاده می شود.این چادر کش و نقاب روی سر نیز وجود دارد.

قیمت و خرید چادر لبنانی

این چادر وقتی به تن شود شما را یاد مانتوهای کلوش یا مدل خفاشی می اندازد.این چادر استین ندارد اما جاهایی مخصوص استین برای ان وجود داردو مچی به اندازه تقریبا ۱۰ سانتی متر این چادر اصلا جلو باز نیست و توسط یک زیپ مخفی بسته می شود . افرادی که لاغراندام هستند نمی توانند این چادر را گزینه مناسبی برای خود بدانند چون ظاهرشان را عرض تر نشان می دهد ولی درکل گزینه مناسبی برای تمامی خانم ها می باشد.شما می توانید چادر لبنانی حجاب مهگل را با پارچه و سایزی مناسب در وبسایت باسلام پیدا کنید.

 

• چادر بحرینی زنانه

این چادر با مدل مانتو های کلوش شباهت دارد و بخاطر اینکه نظیر چادر عربی اصیل است راحتی را به همراه دارد.مچ ان ۱۰ سانتی متر است و حکم استینی راحت را برای شما دارد. این چادر بخاطر داشتن نقاب در سر ان جلوه ای زیبا دارد. به شما پیشنهاد می کنیم از نوع جلو باز ان بخاطر راحتی و سنگین نبودن ان استفاده کنید.

قیمت و خرید چادر بحرینی

مدل چادربحرینی کالای حجاب مهگل بی شباهت به چادر لبنانی نیست با این تفاوت که بصورت مورب بسته می شود به این صورت که طرف راست به مچ دست چپ و طرف چپ به مچ دست راست و اصلا هم باز نمی باشد و کاملا پوشیده است.علاوه براینها این چادربحرینی حجاب مهگل دارای پوشینه و نوعی نقاب می باشد که سرتا پای شما کاملا پوشیده می شود.همچنین شما می توانید این چادر را با بهترین نع پارچه و در سایز و قد دلخواهتان در لینک زیر که مربوط به غرفه کالا حجاب مهگل می باشد خریداری کنید.

• چادر ملی دخترانه

اولین چادر مدل جدید و محبوبی بود که وارد بازار شد. این چادر در ابتدا مخالفانی داشت که می گفتند این چادر بدن نماست اما این چادر موافقین زیادی هم داشت و دلیلش ازادی دست هایشان هنگام پوشیدن چادر بود . این چادر برگرفته از چادر ساده سنتی ایرانی می باشد . بیشتر برای افراد لاغر اندام توصیه می شود چون امکان دارد به دلیل مدل ان و تا حدودی اندامی بودنش احساس راحتی برای افراد با سایز بالا را نداشته باشد. این چادر راحت ترین مدل موجود در بازار است و جلوی ان به وسیله زیپ و دکمه مخفی بسته می شود.

مطالب مرتبط

• چادر جلابیب یا جلباب

اولین چادری که به ثبت ملی رسید این چادر بود که همانند چادر ملی استین داشت اما تنگ نبود. این چادر اپشن های مختلفی برای راحتی دارد حتی بیشتر از چادر ملی . بطور مثال استینش زیپ دارد و حتی شما می توانید ان را بدون روسری سر کنید و مقنعه هم سر کنید چون سر ان شبه مقنعه می باشد . از کاربرد های دیگر ان میتوان به زیپ مخفی جهت قراردادن وسایل ضروری نظیر موبایل و کیف پول اشاره کردحتی زیپی مخفی برای شیر هی به نوزاد درون ان وجود دارد که بشدت برای مادران توصیه می گردد. این چادر اندامی نیست و باید ان را از سر بپوشید یکی از نقاط ضعف این چادر این است که از جلو دوخته شده است. اگر از چادر استفاده می کنید و به پیاده روی و ورزش نیز عادت دارید این چادر به شما پیشنهاد می گردد.

• چادر کلاه دار پانچو زنانه

اگر نمی توانید سنگینی چادر های عربی و سنتی را تحمل کنید این چادر به شما پیشنهاد می شود. چون این چادر استین های گشادی دارد نام پانچو را بر روی ان گذاشته اند و در کل شبیه به یک مانتوی بلند و گشاد می باشد.

• چادر شالدار دخترانه

چادر شالدار بسیار به مانتو شباهت دارد و اندامی تر ازچادر ملی می باشد.این چادر از جلو زیپ دارد و یک شال بلند به چادر متصل می باشد که زیپش را مخفی می کند. هم مدل شال بلند و هم کوتاه ان موجود می باشد. عده ای معتقدتند این چادر برای افراد بچه دار مناسب می باشد.

• چادر کمری یا قجری زنانه

این مدل چادری بسیار قدیمی و سنتی در ایران می باشد که قسمت بالایی ان شبیه به چادر سنتی ایرانی می باشدو قسمت پایین شبیه به دامن است و با بستن بند هایی به دور کمر پایین تنه را می پوشاند . در قسمت بالایی ان دولبه ازاد وجود دارد تا شما به راحتی دستانتان را حرکت دهید. این چادر امکان روگیری هم دارد البته این بیشتر در زمان های قدیم کاربرد محسوب می شد. اگر می خواهید این مدل چادر مشکی را خریداری کنید حتما از روسری و مقنعه بلند استفاده کنید.

• چادر کمری حسنا دخترانه

مدل بروز چادر کمری چادر کمری حسنا می باشد . این چادر پیشنهاد ما برای افراد درشت اندام می باشد به واسطه عرض زیاد می تواند برای این افراد مناسب باشد. این چادر به نسبت سبک و ازاد است چون این چادر دور کمر بسته می شود مقدار زیادی از وزن ان را می کاهد. از تفاوت های ان با چادر کمری قجری می توان به دستک های بلندتر چادر حسنی اشاره کرد و می توان گفت این چادر نمونه بروز شده چادر قجری می باشد.

قیمت و خرید چادر کمری( قجری و حسنا)

کالای حجاب مه گل چادرکمری کالای حجاب مهگل در انواع سایز از کوچک تا بزرگ نیاز شما رو به یک چادر قجری براورده کرده . این چادر در انواع پارچه مرغوب موجودمی باشدو شما به راحتی می توانید از لینک زیر ان را خریداری نمایید . فقط توجه کنید که هنگام استفاده از این چادر به روسری یا شال ویا مقنعه بلند احتیاج دارید چون جلوی این چادر تا کمر باز می باشد.

 

• چادر اماراتی زنانه

از انواع چادر های عربی وما بین چادر لبنانی و عربی است و مناسب کشور های حاشیه خلیج فارس می باشد اما تفاوت ان با دیگر چادر های عربی بخاطر داشتن استین های ۴۰ سانتی متری اش می باشد و همینطور اندامی تر نیز هست. این چادر رو باز است و شما به سلیقه خود می توانید از دکمه و یا زیپ برای ان استفاده کنید.
جنس چادر در هنگام خرید بسیار مهم می باشد. برای مراسم های مذهبی و رسمی از چادر های سنگین و طرحدار و زیبا استفاده کنید برای استفاده روزمره از چادرهای سبک استفاده کنید تا در طول روز احساس خستگی کنید.

انواع پارچه های چادر های زنانه

انواع پارچه های چادری که درحال حاضر در بازار وجوددارد به شرح زیر است:

 

کرپ حریر اسود:

اگر دنبال پارچه ای مقاوم سبک و در عین حال ضخیم می باشید ما این پارچه را به شما پیشنهاد می کنیم .پارچه کرپ حریر اسود ساخت کشور کره است و تراکم ان ۴۵۰ می باشد و انتخابی مناسب برای مصرف روزانه شما است.

کن کن:

پارچه کن کن بسیار مناسب برای چادرهای مجلسی می باشد به سبب انکه بسیار لطیف و سبک می باشد اما احتمال نخ کش شدن نیز در ان زیاد است.این پارچه جزو دسته نیمه براق و زیبایی ان بی نظیر است.

کرپ کن کن:

دیگر پارچه زیباونیمه براق پارچه کرپ کن کن است .این پارچه با تراکم بالا می باشد و جنسی نظیرکرپ دارد و می تواند ظاهر زیبایی به شما بدهد و همینطور احساس راحتی بیشتری در این پارچه می کنید.

طرح دار:

این پارچه شما انواع طرح و نقش های زیبا می باشد و شما می توانید متناسب با سلیقه خود انواع طرح گلدار اشکال هندسی و ابر و بادی را انتخاب نمایید این پارچه نیز مناسب مجالس می باشد .

کریستال:

پارچه ای بسیار سبک در عین حال اصلا بدن نما نمی باشد تراکم بالایی داردو به واسطه دوبار رنگ رزی بسیار مشکی رنگ است. کیفیت ان بی نظیر است و اصلا هم براق نیست.شما می توانید این پارچه را برای مجالس نیز استفاده کنید و همانطور که از اسم این پارچه پیدا است ظاهری خاص و زیبا برای شما به همراه دارد.

در این مقاله به شرح انواع مدل چادرها و کاربرد های انها اشاره کردیم و پیشنهاداتی برای افراد درشت اندام ولاغر اندام دادیم تا به راحتی مورد مناسب خود را انتخاب نمایند. سعی کنید برای خرید چادر مشکی به اب وهوای منطقه ای که در ان زندگی می کنید نیز دقت کنید. بهترین چادر مشکی زنانه چادری است که هم راحت باشد و هم ظاهر زیبایی داشته و هم مناسب فردی باشد که ان را می پوشد . پس با دقت در خرید چادر چادری را بهترین برایتان است را انتخاب کنید. می توانید برای اطلاع از قیمت چادر مشکی و مدل مورد نظر خود به سایت باسلام وغرفه کالا حجاب مهگل مراجعه کنید.

برجسب ها

خرید چادر مجلسی + قیمت چادر مشکی در مشهد + قیمت چادر دانشجویی + خرید چادر آماده + انواع چادر مشکی + خرید چادر بیروتی + چادر مشکی مجلسی پارچه چادر مشکی دیجی کالا + مرکز خرید چادر مشکی در تهران + چادر مشکی مجلسی + قیمت پارچه چادر مشکی +خرید چادر دانشجویی ارزان + پارچه چادر مشکی دیجی کالا + قیمت چادر ملی + مرکز خرید چادر در بهارستان + فروش چادر مشکی مجلسی + چادر فروشی شاه عبدالعظیم + مرکز خرید چادر مشکی در قم + مرکز خرید چادر مشکی در شرق تهران + فروشگاه چادر مشکی + خرید چادر دانشجویی ارزان + مدل لباس اسپرت دخترانه با چادر + مدل مانتو زیر چادر + مانتو چادری جدید + چادر دانشجویی کریستال + قیمت چادر دانشجویی نگین دار + خرید چادر دانشجویی ارزان + قیمت چادر دانشجویی کرپ + مدل چادر دانشجویی مچ دار کن کن + مدل چادر دانشجویی مچ دار کار شده + چادر دانشجویی صدفی + چادر دانشجویی مچ دار دیجی کالا + چادر جشن تکلیف

منابع:

مجله مگ روز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp