مرور رده

همکار من

برنامه تلویزیونی همکار من یکی از برنامه های خوب جهت حمایت از کسب و کار های خانگی است، مجموعه تلویزیونی همکار براساس گفته مقام رهبری قصد حمایت از کسب و کار های خانگی و کار آفرینان هست. در برنامه تلویزیونی همکار من شما شاید خانوادهای هستید که هر کدام داستان های موفقیت ها و شکست های خود را برای شما مطرح می کنند. پس برای اگر میخواهید کارآفرینی خوبی باشید تا کسب و کار خانگی یا کسب و کارتان رونق پیدا کند. با ما همراه باشید.

مجری برنامه تلویزیونی همکار من

مجری برنامه تلویزیونی همکار من سرکار خانم مژده خنجری است، شاید ما خانم مجری در برنامه بروز شناخته باشیم. ایشان متولد بیست و سوم مرداد 1372 در تهران است.البته دوران کودکی سرکار خانم مژده خنجری در فرانسه سپری شد.

چون ایشان به زبان فرانسوی مسلط بود در ابتدا بعنوان مترجم برای شبکه سحر تست دادند و بعد بررسی استعداد مجریگری ایشان بعنوان مجری انتخاب شدند. پس از آن به برنامه بروز که در زمینه it فعالیت داشت وارد شدند ایشان در این برنامه به معرفی بهترین نرم افزار ها، بهترین سایت ها می پرداخت.

و سپس وارد برنامه جدید همکار من که به تازگی در ماه مبارک رمضان بخش می شود وارد شدند. برنامه تلویزیونی همکار من قصد معرفی انواع کسب و کار ها و ایده های ناب کارآفرینی را دارد شاید با این کار گام مهمی در ایجاد اشتغال در کشور ما بپردازد.

میهمان اول برنامه تلویزیونی همکار من

خلاصه قسمت اول برنامه تلویزیونی همکار من، شغلشون تعمییر تجهیزات پزشکی بود اما یک روز این ایده به فکرشون رسید ما که اطلاعات کافی از تجهیزات پزشکی داریم چرا پس خود ما اقدام به ساخت یک دستگاه مفید نکنیم. خانوادگی با این ایده کار آفرینی همت…