مرور رده

تولید محتوا

آموزش رایگان تولید محتوا : بعد از آنکه سایت یا وبلاگ خود را راه اندازی کردیم باید بدانیم از کجا آموزش رایگان تولید محتوا را یاد بگیرم؟ از کدوم سایت‌ها برای آموزش تولیدمحتوا استفاده کنیم؟

توجه داشته باشد مجله اینترنتی مگ روز برای شما مرحله به مرحله تولیدمحتوای چه متنی و دیجیتالی را بطور کاملاً  رایگان به شما آموزش می دهد و همچنین بهترین سایت که در زمینه آموزش تولیدمحتوا فعالیت می‌کنند را به شما معرفی می‌کنیم.

توجه داشته باشید دوستان خوبم برای اینکه محصولات یا خدمات خود را به دیگران معرفی کنید با تولید محتوا قوه ای داشته باشید. باید چه محتوای تولید کنید تا از رقبا خود سبقت بگیرید. 

مشاهده محصولات آموزشی با کیفیت

مراحل و اصول تولیدمحتوای متنی و دیجیتالی

  • ایده مناسب
  • عنوان جذاب
  • meta description یا همان متای توضیحات در وردپرس بطور کاملا بهینه شده
  • کانتت
  • url مناسب

برای اینکه محتوا جذاب و ایندکس سریع در گوگل داشته باشیم باید هر 4 مورد ذکر شده باهم و اصولی  رعائیت شوند تا در گوگل جایگاهی خوبی بگیرید.زیرا گوگل تنها سایت یا وبلاگ های را دوست دارد که محتوا جدید، بروز تولید کند.اگر هر روز محتوا تولید کنید گوگل ربات های خود را برای بررسی سایت شما میفرستد و اگر محتوا تولید نکنید هنگامی گوگل از سایت شما بازدید کرد هیچ محتوای ندارید نا امید خواهد شد و کمتر ربات های خود را برای بررسی سایت شما میفرستد.

نحوه ی نوشتن محتوای متنی مرجع

مثال :

10 سایت برتر آموزش تولید محتوا در سال 98

به ترتیب سایت های برتر را باهم مقاسیه کنید.بر روی هر کدام از اسم وب سایت ها لینک فالو قرار دهید و سپس مقداری توضیح درباره هر سایت یک لیست مقاسیه‌ای درباره معایب و مزایای وب سایت بنویسید.