بهترین شیردوش برقی و دستی برای مادران

0 202

بهترین شیردوش برقی و دستی برای مادران

ازآنجاکه شیر هر مادر منحصربه‌فرد بوده و مطابق با نیازهای نوزادش تولید می‌گردد تا حال جایگزینی برای آن یافت نشده و تمام تلاش بر این است که نوزادان در هر مکان و تحت هر شرایطی از شیر مادر خود استفاده کنند.به همین دلیل تمام مادران خوش‌فکر حتی قبل از تولد نوزاد خود حتماً به فکر خرید بهترین شیر دوش برقی و دستی بوده تا بتوانند به عالی‌ترین روش نوزادشان را تغذیه نمایند.

بهترین شیردوش برقی و دستی دارای ویژگی‌هایی است که آن را در میان دیگر محصولات شاخص کرده و به‌تمامی نیازهای مادران و نوزادان آن‌ها به بهترین شکل ممکن پاسخ می‌دهد.بر این اساس ما کوشیدیم علاوه بر معرفی نمونه‌هایی از این ابزار کارآمد راهنمای خرید بهترین شیردوش برقی و دستی را نیز در اختیارتان قرار دهیم تا با تهیه این ابزار دیگر نگران غیبت خود در زمان‌های نبودتان نباشید و بتوانید کودکتان را با شیر دوشیده خود تغذیه کنید.

سؤالات مربوط به بهترین شیردوش برقی ؟

[toggle title=”چند نوع شیر دوش داریم؟” state=”close”]1.شیردوش دستی:

این نوع شیر دوش‌های معمولاً فاقد مکانیسم خودکار هستند و باید شما بطور دستی عمل مکش شیر را انجام دهید، این مدل بعلت قابلیت حمل طرفداری بیشتری دارد.

۲.شیر‌دوش برقی:

شیردوش‌های برقی چون از قدرت مکش بسیار بیشتری نسبت به پمپ های دستی برخوردار هستند، محبوبیت بیشتری نسبت به دستی دارد چون بدون زحمت به‌طور خودکار عمل دوشیدن شیر انجام می‌دهد. این مدل معمولاً از ویژگی های الکترونیکی مانند صفحه نمایش های LCD ، تایمر ، حالت های مختلف بیان و گاهی اوقات حتی یک چراغ شب استفاده می شود.[/toggle] [toggle title=”بهترین مدل شیر دوش کدام است” state=”close”]

شیردوش‌های انواع مختلف در مکانسیم‌های خودکار و غیر خودکار وجود دارد اما همه این موارد بستگی به بودجه شما دارد، ارزانترین شیردوش، شیر دوش‌های دستی هستند و مقداری گران‌تر شیر دوش‌های برقی ولی در هر صورت برندهای زیادی هستند که در زمینه لوازم سیسمونی فعالیت می کنند. نمونه‌ای از شرکت‌های می‌توانید به شیرهای دوش برقی ودستی مدلا، وکتور، اونت،چیکو، وکتو و شیرهای دوش برقی و دستی اسپکترا را نام برد.[/toggle] [toggle title=”ارزان‌ترین شیر دوش برقی و دستی” state=”close”]

یکی از معیارها و دغدغه خرید بسیاری از استفاده کنندگان خرید ارزان محصولات است، اما مواردی برای انتخاب شیر دوش در نظر بگیر اگر توان خرید شیر دوش‌های برقی را ندارد می‌توانید از شیر دوش‌های دستی استفاده کنید اما این شیر دوش‌ها ممکن از کیفیت پایین و امکانات کمتری برخوردار باشند. ولی شیر دوش‌های برقی می‌توانید شما بنشیند و خود دستگاه به‌طورخودکار شیر را بدوشد و از مکش دستی راحت خواهید شد.[/toggle]

راهنمای خرید شیردوش برقی

شیردوش‌ها به سه دسته بیمارستانی، روزانه و گاه‌به‌گاه تقسیم می‌شوند و مسلماً هر یک با کارایی متفاوت و روشی خاص به دوشیدن شیر می‌پردازند. این شما هستید که اگر تمایل دارید بهترین شیردوش برقی و دستی را تهیه نمایید، نکاتی را در حین خرید رعایت کنید تا نتیجه مطلوب را دریافت نمایید. با برخی از این نکات در ادامه بیشتر آشنا شوید.

[toggle title=”هزینه” state=”close”]

شما می‌توانید براساس میزان بودجه‌‎ای که دارید شیردوش تهیه کنید، اما اگر شیر دوش ارزان بخرید برای یه مدت کار می کند اما پس از آن ممکن است بخوبی کار نکند. پس در خرید مقدار حساس باشید.[/toggle] [toggle title=”حجم شیر” state=”close”]

یکی از موارد مهم در انتخاب شیر دوش داشتن درجه بندی روی شیشه شیر همراه شیر دوش است، اگر درجه بندی نداشته باشد ممکن است در ابتدا مقدار زیادی شیر برای کودک بدوشید ولی این مقدار بیشتر از حد تغذیه فرزندتان باشد.

اگر درجه بندی داشته باشد شما هنگامی به کودک خود شیر می‌دهید می‌فهمید چه میزان حجم شیر فرزندتان را سیر می‌کند تا در در مرحله دوباره دوشیدن شیر بوسیله دستگاه شیردوش به همان اندازه شیر بدوشید.[/toggle] [toggle title=”قابلیت استریل” state=”close”]

چون شیر دوش‌های برقی و دستی از پازل‌های کنار هم ساخته شده شده‌اند اگر یه مورد آلودگی داشته باشد وارد شیر کودک شما می‌شود و سبب بیماری نوراد شما خواهد شد. پس اساسی‌ترین مورد در انتخاب شیردوس توجه به قابلیت استریل کردن شیر دوش است.[/toggle] [toggle title=”تنظیمات مکش:” state=”close”]

قابلیت تنظیم زمان و قدرت مکش یک ویژگی عالی در نمونه‌هایی است که به‌عنوان بهترین شیر دوش برقی و دستی امروزه روانه بازار شده‌اند و این امکان را به مادران می‌دهند، ریتم طبیعی شیر خوردن نوزاد را با آن‌ها تجربه کرده و سطحی از مکش که برای خود مناسب است را تنظیم نمایند.

با این روش دیگر می‌توان به‌راحتی مدت‌زمانی که می‌خواهید عمل دوشیدن انجام شود را مشخص نمایید. حتی بعضی از مدل‌های دستی نیز دارای پمپ‌های خلأ قابل تنظیم هستند که آرامش خیال را برای مادران فراهم می‌کنند.[/toggle] [toggle title=”ضمانت نامه” state=”close”]

ضمانت‌نامه علاوه بر اینکه خاطر شمارا برای استفاده طولانی‌مدت در مورد این وسیله آسوده می‌کند، به شما این اطمینان را نیز می‌دهد که ابزاری کاملاً استاندارد و بهداشتی را تهیه‌کرده که به‌هیچ‌وجه سلامت شما و فرزند دلبندتان را تهدید نمی‌کند. پس حین انتخاب بهترین شیر دوش برقی و دستی ضمانت‌نامه آن را نیز بررسی نمایید.[/toggle]

[toggle title=”آداپتور یا باتری” state=”close”]

مجهز بودن شیردوش به آداپتور محدودیت استفاده از شیردوش را گرفته و آزادی عمل بیشتری را حین استفاده از این ابزار پرکاربرد به شما می‌دهد.[/toggle]

[toggle title=”شیردوش دوگانه” state=”close”]

شیردوش‌های دوگانه به علت فشار هم‌زمان هر دو پستان، کاهش مدت طولانی شیردوشی، سرعت‌بالا، تولید شیر مناسب‌تر، افزایش سطح پرولاکتین، تأمین شیر باکیفیت در طولانی‌مدت، استفاده راحت‌تر را فراهم کرده و می‌توانند نیازهای شما را در تمام طول دوره طولانی شیردهی تضمین نمایند. به‌هرحال اگر به دنبال انتخاب بهترین شیردوش برقی و دستی برای مادران هستید شیردوش‌های دوگانه گزینه‌های ایدئال‌تری محسوب می‌شوند.[/toggle]

[toggle title=”وزن شیر دوش” state=”close”]

وزن نیز از ملاک‌های مهم در انتخاب بهترین شیردوش برقی و دستی به شمار می‌آید که حین خرید باید حتماً به آن توجه نمایید تا در هنگام جابه‌جایی‌های همیشگی، در کنار دیگر وسایل ضروری نوزاد با دردسر مواجه نشوید. [/toggle]

حال که با راهنمای خرید شیردوش برقی و دستی آشنا شدید به ذکر نمونه‌هایی از آن‌ها می‌پردازیم تا خرید را برای شما آسان‌تر نماییم.

شیردوش برقی چه مارکی خوبه

نمی‌توان انکار کرد که امروزه وجود انواع برندها، تنوع زیادی را برای مشتریان مهیا نموده‌اند، اما یافتن نمونه‌ای که تمامی نکات استاندارد را در خود رعایت نموده باشد را نیز کمی سخت کرده‌اند.

شیر دوش برقی و دستی وکتو

 

شیردوش برقی وکتو «vekto» یکی از شیردوش‌های منحصربه‌فرد است که به علت استفاده در سه حالت مختلف برقی، دستی و باتری بسیار پرطرفدار بوده و مادران به آن علاقه زیادی نشان می‌دهد.

طرز استفاده از شیردوش برقی وکتو

 

خرید شیردوش برقی و دستی مدل Vekto |بهترین شیردوش برقی و دستی

صفحه نمایشگر LCD، مکش اتوماتیک دستگاه توسط تراشه کامپیوتری، آرام و بی‌صدا، دارای دفترچه راهنمای فارسی، یک سال گارانتی، یک عدد چراغ‌قوه حرفه‌ای Stron با نور LED دیگر حرفی برای کیفیت عالی این محصول باقی نگذاشته است.

درنهایت توضیح کاملی که در مورد تمام مراحل آماده کردن دستگاه و دوشیدن شیر در دفترچه آن ذکرشده، تمام مادران را قادر ساخته تا بدون کوچک‌ترین دغدغه از آن استفاده نمایند.

شیردوش برقی از کجا بخرم:

 

مشاهده و خرید این شیر دوش برقی ودستی در دیجی کالا

شیردوش دستی اف تی ای کو مدل Lovely

شیردوش نیمه اتوماتیک (اف تی ای کو) با اجزایی شامل پمپ، شلنگ، شیشه شیر ۱۲۰ میل، رابط، سر شیشه و یک عدد درب شیشه، مناسب تمام مادرانی است که به دلایل مختلف چون زخم شدگی نوک سینه، مشکلاتی برای شیردهی به‌صورت طبیعی، ناتوانی نوزاد، قادر به شیر دادن به کودک خود نیستند.

شیردوش دستی اف تی ای کو مدل Lovely | بهترین شیردوش برقی و دستی برای نوزادان

تقویت جریان شیر مادر، کاملاً هماهنگ بافرم سینه، دوشیدن شیر به‌صورت روان و بدون هواکشی، داشتن یک پد سیلیکونی در قسمت مکنده شیردوش، طراحی منحصربه‌فرد، از مزایای این شیردوش است. باکمی دقت درمی‌یابید در میان انواع مختلف این محصول که به‌عنوان بهترین شیردوش برقی و دستی معرفی‌شده‌اند، شیردوش نیمه اتوماتیک (اف تی ای کو) می‌درخشد.

مشاهده و خرید این شیر دوش دستی در دیجی کالا

شیردوش دستی کد AB4

برای مادران به دلیل کوچک بودن، آسیب‌دیدگی، جراحت، تختی یا انحراف سینه‌شان با تغذیۀ مستقیم کودکشان مشکل‌دارند، استفاده از شیردوش‌های دستی که قیمت مناسب‌تر و البته کارایی خوبی نیز دارند، بهترین گزینه است و می‌تواند بهترین کمک به این گروه از مادران محسوب شود.

شیردوش دستی کد AB4 |بهترین شیردوش برقی و دستی کد AB4

از دیگر مزایای ارزان ترین شیردوش دستی می‌توان به این موارد اشاره نمود:

[tie_list type=”starlist”]
  • دارای مخزن ساخته‌شده از پلی‌پروپیلن
  • دارای پمپ از جنس سیلیکون
  • فاقد BPA و هرگونه ماده‌ی مضر
  • تحریک غدد پستان جهت افزایش بهینۀ میزان شیر مادر[/tie_list]

مشاهده قیمت و خرید شیردوش دستی کد AB4

شیر دوش برقی MBO A508

شیردوش برقی ام بی او مدل 508a |بهترین شیردوش برقی و دستی

شیر دوش برقی مدل MBO A508 دارای وزن سبک، یک پمپ برای دوشیدن شیر از یک سینه، صفحه نمایشگر LCD به‌منظور نمایش میزان باتری و فشار مکش و زمان برای کاربر،۵ کلید بر روی بدنه دستگاه به ترتیب برای خاموش و روشن کردن دستگاه، افزایش و کاهش شدت مکش، کلید مخصوص حالت تحریک و کلید مکش می‌باشد.

خرید شیر دوش برقی مدل MBO A508 در دیجی کالا

 

شیر دوش برقی امسیگ مدل BP24-Plus

شیردوش برقی امسیگ مدل BP24-Plus| بهترین شیردوش برقی و دستی برای مادران

تنظیم قدرت ماساژ و تحریک سینه برای تراوش شیر بیشتر، با روش مکش شبیه نوزاد، استفاده راحت، جای محدود، زمان عملکرد کوتاه، امکان جمع‌آوری شیر برای کودک نارس، دارای لایه سیلیکونی با اندازه‌ی مناسب برای نوک پستان، از ویژگی‌های بارز این شیردوش است که توانسته این محصول را تا این حد کارآمد و همه‌پسند قرار دهد.

بررسی و خرید شیر دوش برقی در دیجی کالا

شیر دوش برقی کانفیدنس مدل جی ال پی

 شیر دوش برقی GLP کانفیدنس یکی از بهترین شیر دوش‌های دو زمانه است، که مادران می‌توانند در صورت قطعی برق بدون نگرانی بوسیله باطری های که قابلیت شارژ شدن را دارد شیر دوش برقی کانفیدنس مدل GLP را روش و استفاده کنند.

شیردوش برقی کانفیدنس مدل جی ال پی | بهترین شیردوش برقی و دستی برای نوزاد

شیردوش برقی کانفیدنس قابلیت دوشیدن همزان هر دو سینه را به مادران می دهد، از ویژگی های خوب این شیر دوش برقی وجود دفترچه راهنمای فارسی است که کاربری این شیر دوش را برای مامان ها آسان می‌کند. تعبیه نمایشگر دیجیتالی در یک باکس جداگانه وجود دکمه های لمسی این امکان را به مادران می‌دهد تا قدرت مکش دستگاه را تنظیم کنند.

خرید شیردوش برقی کانفیدنسLPG در دیجی کالا

شیر دوش برقی وی بی بی مدل Bps Free

شیر دوش برقی وی بی بی مدل Bps Free | راهنمای خرید بهترین شیردوش برقی و دستی

بسیاری از مادران بعلت های گوناگون همچون کارمندی یا صاف بودن نوک سینه‌ها نمی‌توان نوزاد خود را تغذیه کنند، برای حل این مشکل می‌توانند از شیردوش Bps Free وی بی بی استفاده کنند. شیردوش Bps Free وی بی بی در حالت اتوماتیک بطور چرخشی ابتدا شیر مادر را مکش می‌کند و در ادامه آزاد می‌کند، و ادامه در حالت نیمه خودکار مکش را بصورت خودکار انجام می‌دهد و در پایان باید بصورت دستی آزادسازی را انجام بدید.

مشاهده توضیحات بیشتر و خرید شیردوش Bps Free وی بی بی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp