راهنمای خرید بهترین اپیلاتور بانوان

راهنمای خرید بهترین مارک اپیلیدی سال ۲۰۲۰

2 149

اگر قصد خرید بهترین اپیلاتور بانوان سال ۲۰۲۰ را دارید، باید نکات مهم قبل خرید بهترین اپیلیدی سال ۲۰۲۰ را بدانید. زیرا انواع اپیلیدی بدن مانند اپیلیدی دیسکی، اپیلیدی های موچینی ، اپیلاتورهای مرطوب، اپیلاتورهای خشک و اپیلاتورهای مرطوب و خشک وجود دارد.
تیم مجله مگ روز در راهنمای جامع خرید بهترین اپیلاتور به شما کمک خواهد کرد تا بعد تجزیه و تحلیل درست اپیلیدی ها در نهایت بهترین اپیلاتور را با توجه شرایط منحصر به فرد خود انتخاب کنید.

فهرست محتوا

بهترین اپیلاتور بانوان ۲۰۲۱

اصلاح موی بدن بانوان، برای خانم ها زیبا می تواند کار بسیار دردناکی باشید. دلیل این امر این است که هر تکنیکی که برای از بین بردن آنها استفاده می کنید، ولی دوباره به هر شکلی ظاهر می شود حتی ممکن است در بسیاری از موارد یک عارضه جانبی نسز داشته باشد.
اصلاح منظم تنها راه حل عملی برای جلوگیری از هرگونه عوارض جانبی است. تراشیدن نیز یک کار بسیار دردناک است. اگر ابزار مناسبی برای خلاص شدن از شر موهای زائد در اختیار داشته باشید، قطعاً دوست خواهید داشت که مرتباً این کار را انجام دهید.

نکات مهم در بهترین اپیلاتور بانوان سال ۱۴۰۰

نکات مهم در بهترین مارک اپیلیدی سال ۲۰۲۰
نکات مهم در بهترین مارک اپیلیدی سال ۲۰۲۰

دستگاه موچین یا دستگاه اپیلیدی برای از بین بردن موهای ناخواسته مانند صورت ، پاها ، زیر بغل ، بدن ، بیینی و سایر قسمتهای ظریف بدن مفید است. همانطور که کاربران می دانند نوآوری های جدید مانند لیزر درمانی، واکس زدن در زیر بغل می تواند برای از بین بردن موهای زائد کار دردناکی باشد.

امروزه تعدادی زیادی از دستگاه اپیلاتور در بازار وجود دارد. که هر کدام از اپیلاتورهای مختلف برای اهداف مختلف استفاده می شود و اگر بخواهید بهترین مارک اپیلیدی را خریداری کنید باید ویژگی های موجود در اپیلاتورها را بدانید.

۵ ویژگی مهم یک دستگاه اپیلیدی

۱. قدرت از بین بردن موهای زائد
شما می توانید میزان قدرت مو زدایی موبر را با توجه به تعداد موچین (دیسک هوا ، بشقاب یا فنر) موجود تشخیص دهید. هر چقدر موچین بیشتر باشد، احتمالاً در هر چرخه مو بیشتری را می تواند بکند.

اگرچه اپیلاسیون هرگز به سرعت اپیلاسیون نخواهد بود (که همه موها را در یک پاره از بین می برد) اما این یک تجربه تمیزتر است و بدون شک داشتن یک دستگاه اپیلاسیون قدرتمند کل روند را سریعتر انجام می دهد.

در حال حاضر قدرتمندترین اپیلاتور موجود در بازار دارای هفتاد و دو موچین بزرگ است که با توجه به اینکه حتی چهل موچین نیز قدرتمند تلقی می شود، نسبتاً شدید است. توصیه ما ، هنگام جستجوی برای خرید بهترین اپیلاتور خوب، به کمتر از ۲۰ موچین بسنده نکنید!

۲. درج کلاهک

یک خرده فروش مناسب و معقول احتمالاً دستگاه متناسب با بدنه دستگاه با بیش از یک نوع کلاهک می فروشد. کلاهک قسمت بالایی اپیلاتور است که موچین فلزی در آن قرار می گیرد. و معمولاً انواع مختلف درپوش را می توان به یک دستگاه پایه متصل کرد.

بعضی از کلاهک ها بهتر است مخصوصاً در موهای زائد صورت قرار بگیرند و کلاهک های دیگر مخصوصاً ز بین بردن موهای مناطق بزرگ مانند پاها ساخته شده اند. تهیه یک اپیلاتور با چندین درپوش به شما این امکان می دهد کارهای بیشتری با دستگاه خود انجام دهید.

گزینه دیگر خرید اپیلاتور جداگانه برای نواحی جداگانه بدن است. این ممکن است در نهایت بیش از یک اپیلاتور گران قیمت با چند سر داشته باشد، بنابراین ما توصیه می کنیم در عوض به یک اپیلاتور انتهایی بالاتر با چند کلاهک بروید.

۳. استفاده اپیلاتور های مرطوب یا خشک

بهترین اپیلاتور بانوان می توانند به یکی از سه شکل موجود باشند، یا فقط برای استفاده خشک، یا فقط برای مرطوب، یا برای استفاده مرطوب و خشک. واضح است که گزینه سوم همه کاره ترین است اما به طور خودکار آن را به بهترین گزینه تبدیل نمی کند.

زنی که از اپیلاتور در دوش استفاده می کند.

از آنجا که اپیلاتورهای ضد آب در هنگام استفاده نمی توانند وصل شوند، معمولاً قبل از جلسه باید شارژ شوند. این نیاز به آینده نگری دارد و جنبه ای از راحتی خود به خودی را می گیرد که اپیلاتورهای خشک را که می توان در هر زمان استفاده کرد فراهم می کنند.

اینکه آیا شما اپیلاتور مرطوب یا خشک را ترجیح می دهید کاملاً مورد علاقه شخصی است. لازم به ذکر است که بسیاری از خانمها استفاده از اپیلاتورها را هنگام دوش ترجیح می دهند زیرا آب جاری باعث تسکین پوست می شود و دردهای ناشی از فرآیند اپیلاسیون را به حداقل می رساند.

۴. معضل بی سیم یا بی سیم

همانطور که در بالا ذکر شد اکثر اپیلاتورهایی که برای استفاده در آب طراحی شده اند بی سیم کار می کنند. هرچند اغلب اینها قبل از استفاده با یک سیم شارژ می شوند. برخی از طرح های اپیلاتور باتری هایی را خالی می کنند که به راحتی توسط اپراتورهای خود قابل تعویض هستند.

به طور متوسط ​​کاربران می توانند از یک ساعت شارژ حدود چهل دقیقه زندگی انتظار داشته باشند. واضح است که اپیلاتورهای مدرن تر دارای باتری های پیشرفته تر و قابلیت شارژدهی هستند و آنها را به گزینه ای مطمئن تر و سریع تر از رقبای قدیمی تر تبدیل می کند.

۵. سطح درد
بسته به سطح تحمل درد شخصی خود ، این ممکن است یک عامل فوق العاده مهم برای شما باشد. پنهان نیست که اپیلاسیون دردناک است ، اما ممکن است برای برخی از شما این راز باشد که برخی از دستگاه های اپیلاسیون بیشتر یا کمتر از دیگران دردناک خواهند بود.

اگرچه این افسانه ای است که بیشتر موچین به معنی دردناک تر بودن آن است ، اما اینکه دو تنظیم سرعت باعث کمک شود افسانه نیست . اگر می توانید تنظیم سرعت کمتری را در دستگاه خود انتخاب کنید ، این قطعاً به تحمل قسمتهای ظریف تر کمک می کند.

مورد دیگری که می تواند به درد شما کمک کند، انتخاب اپیلاتور مرطوب است که می توانید در زیر دوش استفاده کنید. آب داغ به گسترش پوست کمک می کند و اجازه می دهد تا موها با سهولت بیشتری از بین بروند – احساس / درد ناشی از آن را کاهش می دهد.

این پنج نکته کلیدی است که می توانید هر زمان که قصد خریدبهترین اپیلاتور بانوان را داشتید با استفاده از این نکات اپیلاتور در نظر خود را تجزیه و تحلیل کنید. با این وجود ، چند ویژگی / افزودنی اضافی دیگر نیز وجود دارد که ممکن است در اپیلاتور به کار شما بیایند.

بهترین مارک اپیلیدی فیلیپس ۲۰۲۱

برند فلیپس از آن دسته برندهای محبوب است که محصولات بسیار متنوعی را در زمینه های مختلف تولید می کند. نمونه ای از محصولات عرضه شده به بوسیله برند فلیپس عبارتنداز: ماشین اصلاح صورت فیلیپس، سرخ کن فیلیپس، جاروبرقی فیلیپس، اتوبخار فیلیپس، سشوار فیلیپس، قهوه ساز فیلیپس، تلویزیون ال ای دی هوشمند فیلیپس، موزن گوش، بینی و ابرو فیلیپس، پلوپز فیلیپس و کلی محصول دیگر از لوازم شخصی، لوازم خانگی تا بهترن مدل های کالاهای دیجیتالی تولید کرده است. در ادمامه چند مدل از بهترین مارک های اپیلیدی فیلیپس را برای شما معرفی می‎کنیم با مشخصات و نقاط ضعف و قدرت تا بهترین بهترین مارک اپیلیدی فیلیپس را بخرید و از آن برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید.

اپیلاتور فیلیپس صلاح موی بدن بانوان

اپیلاتور فیلیپس مدل hp6420

مشخصات محصول

 1. تکنولوژی اصلاح اپیلاتور
 2. جنس موچین استیل ضد زنگ
 3. تعداد موچین ۲۰ عدد
 4. سر قابل شستشو دارد
 5. منبع تغذیه برق خانگی(با سیم)
 6. تعداد سری ۱ عدد
 7. – دیسک های دستگاه به گونه ای است که موها را بدون کشیدن پوست از ریشه جدا می کند
 8.  قابلیت تنظیم سرعت در دو وضعیت
 9.  قابلیت کندن کوتاه‌ترین موها تا حد ۰.۵ میلی‌متر
 10. طراحی ارگونومیک
نقاط قوت
 • دقت بالای دستگاه
 • طراحی ارگونومیک
 • قابلیت تنظیم سرعت
نقاط ضعف
 • تنها با برق کار می‌کند
 • مقاومت در برابر آب ندارد
 • قابلیت شستشو ندارد
 • استفاده به صورت خشک و مرطوب ندارد
 • ماساژور ندارد

راهنمای خرید اپیلاتور براون

در ادامه می خواهیم چند پیشنهاد فوق‌العاده برای خرید بهترین اپیلاتور براون به شما بدهیم.

اپیلاتور براون سری ۹-۵۷۹ مدل Silk Epil 9

خرید بهترین اپیلاتور براون سری 9-579 مدل Silk Epil 9
اپیلاتور براون سری ۹-۵۷۹ مدل Silk Epil 9

نقد و بررسی اجمالی اپیلاتور Braun Silk-épil 9-579

برای مدت طولانی، برند براون مدل Silk-épil SE5280 را به مشتریان معرفی کرد و سپس آنها سری Epil 9 را که در سطح کاملا جدیدی بود عرضه کردند! بررسی های اپیلاتور نشان می دهد این مدل در بالای قدرت عملکرد بسیار بالاتری نسبت به سری قبلی خود دارد.

یکی از دلایلی که سری اپیلاتور براون سری ۹-۵۷۹ مدل Silk Epil 9 توجه ما را به خود جلب کرد وجود سر گسترده آن است که می تواند در هر دور موی بیشتری نسبت به اکثر اپیلاتورهای دیگر بردارد، به این معنی که تعداد اپیلاسیون یا موزدای شما را تسریع می کند.

فناوری MicroGrip این اپیلاتور یک مزیت بزرگ دیگر است زیرا به شما اطمینان می دهد که موها از بین نمی روند بلکه در واقع از ریشه بیرون می آیند. با کشیدن ریشه موها ، اثرات طولانی مدت اپیلاسیون را افزایش می دهید.

مطالب مرتبط

یکی دیگر از مزیت های خوب اپیلاتور براون سری ۹-۵۷۹ مدل Silk Epil 9 به نوع عملکرد مرطوب و خشک بی سیم آن می توان اشاره کرد. نه تنها می توانید از هر کجا که دوست دارید از این دستگاه استفاده کنید (که توسط سیم به پریز دیواری متصل نیست) بلکه حتی می توانید از آن در وان حمام نیز استفاده کنید. چه راحت!

همچنین با حدود یک ساعت شارژ شما می توانید به مدت چهل دقیقه برای اپیلاسیون از آن استفاده کنید. این اپیلاتور براون دارای لوازم جانبی اضافی در بالای لوازم استاندارد یک برس تمیز کار میتوانید استفاده کنید. لوازم جانبی اضافی یک برس تمیز کننده صورت است که به شما کمک می کند صورت خود را از انواع ناخالصی ها پاک کنید.

سرانجام ، قسمت مورد علاقه ما درباره Epil 9 این است که دو تنظیم سرعت متفاوت دارد. یکی از آنها کمی کندتر است و در مناطق ظریف مانند صورت و خط بینی به خوبی کار می کند، در حالی که تنظیم دیگر سریعتر حرکت می کند و در برداشتن قسمتهای زیادی از مو مانند پاها کارآمدتر است.

اپیلاتور براون سری ۹-۹۶۱V مدل Silk Epil 9

اپیلاتور براون سری 9-961V مدل Silk Epil 9
اپیلاتور براون سری ۹-۹۶۱V مدل Silk Epil 9

بهترین سیستم اپیلاسیون و لایه برداری ۴ در ۱ و ماساژ عمیق.

نکات برجسته اپیلاتور براون سری ۹-۹۶۱V مدل Silk Epil 9

سر اپیلاتور
سر فوق العاده پهن Braun Silk-épil 9 SkinSpa دارای ۴۰٪ سر پهن تر است که موهای بیشتری را در یک ضربه برای اپیلاسیون سریعتر از بین می برد. استاندارد جدید اپیلاسیون بنابراین می توانید تا ۴ هفته از پوست صاف و ماندگار لذت ببرید.

فناوری میکرو گرفتن
برای نرمی و ماندگاری طولانی مدت موها را توسط ریشه از بین می برد.

سیستم ماساژ با فرکانس بالا
با ارتعاشات فعال ضربان دار – برای یک اپیلاسیون ملایم.

سر محوری
برای راحتی و کارایی برتر به آرامی با خطوط بدن سازگار می شود.

مرطوب و خشک
در حمام یا دوش برای اپیلاسیون راحت تر کار می کند.

ضمیمه برس
مویی با کارایی بالا
به دلیل شکل منحصر به فرد مثلثی ، موهای جدید با عملکرد بالا باعث لایه برداری حتی بهتر می شوند.

طرح جام
ترکیب بی نظیر طول های مختلف رشته و طرح جام به مواد آرایشی مورد علاقه شما (اسکراب ، ژل و …) کمک می کند تا در جای خود ثابت بمانند.

لایه برداری صوتی
با ۳۰۰۰ میکرو لرزش در دقیقه پوست را بصورت محسوسی تصفیه می کند.

برس تراکم بالا
با ۱۰۰۰۰ موی ریز سلول های مرده پوست را به آرامی از بین می برد و بازسازی پوست را تحریک می کند.

امکانات
چراغ هوشمند همه چیز را ببینید Smartlight حتی بهترین موها را نشان می دهد و از حذف کامل موهای زائد پشتیبانی می کند.

باتری با دوام طولانی
برای ۴۰ دقیقه استفاده فقط در ۱ ساعت شارژ می شود. در دوش یا حمام از سیم بی سیم استفاده کنید.

سازگاری با کانتور پوست
به آرامی با خطوط بدن شما سازگار می شود.

۲ تنظیم سرعت
سرعت ۱ برای اپیلاسیون بسیار ملایم ، سرعت ۲ برای اپیلاسیون بسیار کارآمد.

۱۰۰٪ ضد آب به راحتی زیر آب روان تمیز کنید، به راحتی در حمام یا دوش استفاده کنید.

زاویه ارگونومیک
استفاده راحت در تمام نواحی بدن را امکان پذیر می کند.

ویژگی های پوستی توصیه می شود
اپیلاتورهای Silk-épil به لطف ترکیب منحصر به فرد از ویژگی های تسکین دهنده پوست ، به عنوان راه حل آرام برای از بین بردن موهای زائد طولانی مدت توصیه می شود.

آداپتور ۱۲ ولت
منبع نیرو: قابل شارژ

رنگ: سفید / صدفی

سوالات متداول درباره خرید بهترین اپیلاتور

بهترین مارک اپیلیدی سال ۲۰۲۰ چیست؟

در این لیست پرفروش ترین بهترین بهترین اپیلاتور بانوان سال ۲۰۲۰ معرفی می کنیم.

 1. اپیلاتور اپتیما مدل Valvet Weapon

 2. بهترین اپیلاتور بانوان مدل ۵۶۱-۷به همراه پیرایشگر بانوان براون

 3. بهترین اپیلاتور بانوان فیلیپس مدل BRE225

 4. بهترین اپیلاتور بانوان فیلیپس مدل HP6423

 5. برس پاک کننده و اپیلاتور صورت براون مدل Face 831

 6. اپیلاتور چهار کاره روزیا مدل HB 6006

 7. اپیلاتور براون سری ۹-۹۶۱V مدل Silk Epil 9

 8. اپیلاتور لیمکس مدل MAX-603

آیا خانم ها می توانند از اصلاح برقی آقایان استفاده کنند؟

زنان پوست بسیار ظریفی دارند به طوری که خانم ها باید از آن متناسب با پوست خود استفاده کنند. برخی از مارک ها این محدوده را در جایی ارائه می دهند که ادعا می کنند در هر دو پوست به همان اندازه خوب است ، اما من واقعاً شک دارم. از این رو به سراغ یکی جدا بروید.

دوام یک دستگاه اپیلاتور زنانه چقدر است؟

اگر از نظر بررسی کنیم، یک دستگاه اپیلاتور خوب ۱-۲ ساعت به راحتی می تواند دوام بیاورد. به طور کلی، اگر یک تیغ به درستی استفاده شود ، می تواند ۵-۱۰ سال کار کند.

دستگاه اپیلاتور برقی مرطوب بهتر هستند یا خشک؟

اکثر مارک ها در هر دو شرایط به یک اندازه خوب هستند. اما در شرایط مرطوب ، معمولاً با نرم شدن موها در آب بهتر عمل می کنند.

اپیلاتور بانوان فیلیپس، اپیلاتور صورت بانوان، بهترین اپیلاتور صورت بانوان،اپیلیدی ناحیه تناسلی نی نی سایت، درد اپیلیدی نی نی سایت، عوارض اپیلیدی ناحیه تناسلی، بهترین مارک اپیلیدی نی نی سایت، شیو ناحیه تناسلی نی نی سایت، اپیلیدی برای ناحیه تناسلی، اصلاح تناسلی.نی نی سایت، از اپیلیدی راضی هستین نی نی سایت، استفاده از اپیلیدی در بارداری نی نی سایت دستگاه اپیلاتور صورت بانوان، بهترین اپیلاتور بانوان، اپیلاتور براون، اپیلاتور مردانه، اپیلاتور تک کاره، اپیلاتور صورت فیلیپس، اپیلاتور فیلیپس مدل philips epilator hp6420، اپیلیدی واژن، اپیلاتور براون مدل soft perfection 3170، اپیلاتور اپتیما مدل valvet weapon
منبع:

rebrand.ly bit.ly
tinyurl.com clck.ru
2 نظرات
 1. قیمت سیم کارت همراه اول می گوید

  برندهای خوبین همه‌شون تا جایی که من میدونم

 2. ابوالفضل می گوید

  عالییی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp