خرید بهترین برس پاک‌سازی صورت + ۱۰ مدل پاک‌کننده‌قوی

0 53

امروزه با پیشرفت باعث شده است که جدیدترین مدل های لوازم آرایشی، بهداشتی و سلامت توسط برندهای معتبر تولید شود که دیگر داشتن یک‌پوست شفاف و زیبا رؤیایی دست‌نیافتنی نیست و تمام افراد حتی در منزل شخصی خود می‌توانند، به چنین موهبت ارزنده‌ای دست یابند. برس پاک‌سازی صورت یکی از ابزارهای جدیدی است که به‌منظور پاک‌سازی عمقی پوست مورداستفاده قرار می‌گیرد و حتی برخی نمونه‌های آن به‌عنوان یک لایه‌بردار نیز می‌تواند، به‌خوبی نقش ایفا نماید. به همین دلیل خرید بهترین برس پاک‌سازی صورت برای تمام کسانی که داشتن پوستی لطیف و زیبا آرزوی آنها است پیشنهاد ارزنده‌ای می‌باشد.

شاید بتوان آلودگی‌های سطحی را بدون نیاز به وسایل خاصی از روی پوست پاک نمود، اما آلودگی‌های عمقی و جرم‌هایی که به سطوح زیرین پوست نفوذ نموده باشند را بدون استفاده از ابزار خاص نمی‌توان از پوست زدود.

ازاین‌رو بهترین برس پاک‌سازی صورت نه‌تنها برای پاک نمودن کامل جرم‌ها به کار می‌آید، بلکه برای برطرف ساختن انواع دود، گردوغبار، مرتفع نمودن جای جوش، آکنه، منافذ باز پوستی و … نیز گزینه ایدئالی است، به‌شرط آنکه از سازگاری کامل این وسیله باپوستتان اطمینان کافی حاصل نمایید.

انواع برس پاک‌سازی پوست صورت

انواع برس پاک‌سازی پوست صورت
انواع برس پاک‌سازی پوست صورت

برس‌های پاک‌سازی پوست امروزه در انواع مختلف دستی و برقی عرضه می‌شوند تا بتوانند به‌راحتی نیاز افراد را به مقوله زیبایی پاسخگویی نمایند. شما نیز اگر تمایل به داشتن پوستی شفاف و درخشنده دارید، خرید یک نمونه مرغوب از آنها را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید. در ادامه به توضیح هر یک از این فیس براش های دستی و برقی بیشتر پرداخته و شما عزیزان را با آنها آشنا می‌نماییم.

برس دستی پاک‌سازی پوست

اگر تمایل دارید برای خرید برس پاک‌سازی صورت هزینه چندان زیادی پرداخته نکرده و یا اینکه بدون نیاز به برق و باطری از این ابزار در هر مکان و زمانی استفاده نمایید یا حجم کم وسیله ملاک مهمی برای شما محسوب می‌شود، برس‌های دستی بهترین گزینه هستند. این برس ها نیز به‌اندازه نمونه‌های برقی کارایی داشته و به‌خوبی قادرند با انواع شوینده‌ها و ژل‌ها به اسکراپ و پاک نمودن آلودگی‌های سطحی و عمقی پوست بپردازند و به‌مرورزمان پوستی جذاب و جوان را به افراد تقدیم نمایند.

برس برقی پاک‌سازی پوست

اگرچه انتخاب نمونه‌ای برتر همیشه برحسب سلیقه و بودجه افراد گزینش می‌شود، اما نمی‌توان از این موضوع چشم‌پوشی نمود که نوع برقی این ابزارها محبوب‌تر و کارآمدتر بوده، بر همین مبنا جزء بهترین برس پاک‌سازی صورت قرار می‌گیرند، به‌گونه‌ای که حتی بر نمونه‌های باتری خور نیز ارجحیت دارند. ازاین‌رو صنعت گران با تخصص کامل به این عرصه واردشده و به عرضه سه نمونه پرقدرت از این محصول پرداخته‌اند.

برس‌های لرزشی، برس‌های چرخشی و درنهایت برس‌های چندکاره لرزشی _چرخشی نمونه‌های بارزی از نوع برقی این وسیله‌های پرکاربرد هستند.

برس چرخشی پاک سازی صورت

متخصصان امر زیبایی همیشه اعتقاددارند در هنگام استفاده از انواع کرم‌ها و پاک‌کننده‌های پوست به‌صورت دورانی و چرخشی آنها را بر روی پوست اعمال نمایید. این برس صورت با الهام گرفتن از این موضوع و منطبق بادانش پزشکی به‌صورت حرکتی چرخشی طراحی‌شده است تا پاک‌سازی پوست را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند.

در حین استفاده از این ابزار انتخاب برس مناسب باپوستتان، آرام حرکت دادن برس بر روی پوست صورت و درنهایت پرهیز از اعمال فشار حین حرکت بر روی پوست از نکات مهم حین استفاده است تا به‌جای بهبودی صدمه به پوست وارد نشود.

برس لرزشی

بسیاری که پوست حساس‌تری دارند و چرخش برس باعث تحریک بیشتر پوستشان می‌شود به خرید برس پاک‌سازی صورت از نوع لرزشی آن روی آورده تا بهترین نتیجه را کسب نمایند. ویبره های ایجادشده با این دستگاه چنان قدرتمند است که در انتها پاک‌سازی بهتر و اثرگذارتری حتی از نمونه‌های چرخشی را شاهد هستیم.

به همین دلیل بیشتر افراد که پوستی حساس دارند به انتخاب آن روی می‌آورند و از نوسانات آن برای ایجاد حالتی ایدئال در پوست خود استفاده می‌کنند.

برس لرزشی_ چرخشی

این نوع ابزار نیز تمامی مزایای برس‌های چرخشی و برس‌های لرزشی را در خود گنجانده و از هر دو نوع حرکت برخوردار است و انتخاب‌های گسترده‌تری را در اعمال حرکت، برای افراد در مقابل رویشان قرار می‌دهد.

نکات مهم قبل از خرید بهترین برس پاک‌سازی صورت

نکات مهم قبل از خرید بهترین برس پاک‌سازی صورت
نکات مهم قبل از خرید بهترین برس پاک‌سازی صورت

برای آنکه بتوانید بهترین برس پاک‌سازی صورت را انتخاب کنید، علاوه بر توجه به نوع پوست باید بر گزینه‌های و ویژگی‌های دستگاه انتخابی‌تان نیز تمرکز نمایید. نوع حرکت، مؤلفه‌های فنی، تعداد سری‌ها و … همگی در نحوه عملکرد دستگاه تأثیر گذاشته و اگر به‌صورت دقیق و حرفه‌ای انتخاب شوند، رضایت کامل شمارا بعد از خرید به دنبال دارد.

قابلیت تنظیم سرعت دستگاه:

مجهز بودن دستگاه به تنظیم سرعت باعث می‌شود، طیف وسیع‌تری از پوست‌ها را بتوان با آن پاک‌سازی نمود. پوست‌های حساس‌تر به دورهای کندتر و پوست‌های ضخیم‌ و چرب به دورهای تندتری برای پاک‌سازی نیازمند هستند.

انواع مختلف سری‌ها:

اگر تمایل دارید علاوه بر پوست صورت، برای پوست نواحی دیگر بدن نیز از این ابزارها استفاده نمایید، حتماً به دستگاهی با چند سری مجزا با تنوع و طرح مختلف نیازمند می‌شوید، پس این نکته را نیز حین خرید مدنظر آورید.

خاصیت ضدآبی:

مطالب مرتبط

دستگاه‌هایی که در برابر کوچک‌ترین رطوبت حساس بوده و کارایی ابتدایی و خوب خود را از دست می‌دهند، مسلماً در بین بهترین برس پاک‌سازی صورت جای نمی‌گیرند. اگر می‌خواهید تا سال‌ها از دستگاه خود استفاده کرده بدون آنکه نگران آسیب به تجهیزات داخلی آن نباشید، انتخاب نمونه‌ای ضد آب به‌صرفه و عاقلانه‌تر به نظر می‌رسد.

قیمت دستگاه:

خوشبختانه فناوری توانمند به این عرصه واردشده و اکنون تنوع فراوان از برس ها را شاهد هستیم که همین امر رنج قیمتی متفاوتی را به وجود آورده و تمامی افراد را قادر ساخته از این محصول متناسب با بودجه و نیازشان یک نمونه را انتخاب نمایند.

گارانتی دستگاه:

گارانتی یک‌ساله و امکان تعویض قطعات مزیت قابل‌توجهی است که حتماً باید در حین خرید بهترین برس پاک‌سازی برقی مورد توجه اکید قرار گیرد تا محصول طول عمر کافی و دوام و ماندگاری بالایی را عرضه نماید.

معرفی بهترین برس های پاکسازی صورت دستی و برقی

معرفی بهترین برس های پاکسازی صورت دستی و برقی
معرفی بهترین برس های پاکسازی صورت دستی و برقی

در ادامه به‌منظور ارتقا سطح آگاهی‌تان به معرفی چند نمونه از برس‌های دستی پاک‌سازی صورت و برس‌های برقی پاک‌سازی صورت می‌پردازیم و شما را با این محصولات مراقبتی پوست آشناتر می‌سازیم.

برس پاکسازی پوست مدل beauty skin

برس پاکسازی پوست مدل Beauty Skin
برس پاکسازی پوست مدل Beauty Skin

آب و صابون به‌تنهایی نمی‌توانند ذرات گردوغبار، آلودگی، تعریق و … را از پوست پاک نمایند و ماندگاری بلندمدت این مواد مضر بر روی پوست، زمینه مشکلات فراوان پوستی را برای افراد به وجود می‌آورد. حال‌آنکه شما با خرید یک برس دستی در محل کار، مسافرت و … به‌راحتی می‌توانید به پاک‌سازی پوست خود به‌صورت مرتب پرداخته و دائماً از داشتن پوستی جوان و مطلوب نهایت لذت را ببرید.

نقد و بررسی برس پاکسازی پوست مدل beauty skin

برس پاکسازی پوست مدل Beauty Skin یکی از پرفروش ترین برسهای پاکسازی است که دارای قابلیت ضد آّبی و شستشو است. یکی از خصوصیات خوب این برس پاکسازی پوست دستی وجود سر ابریشمی آن ست که می توانید مواد آلوده را از منافذ پایین پوست خود را پاکسازی کنید.

برس پاک ‌سازی کیوت اسکین مدل F801-pretty2

برس پاک ‌سازی کیوت اسکین مدل F801-pretty2
برس پاک ‌سازی کیوت اسکین مدل F801-pretty2

اگر شما جزء افرادی هستید که به آرایش علاقه زیادی دارید یا به علت حضور مداوم در مکان‌های آلوده احتمال اینکه در معرض مواد آلاینده قرار گیرید، فراوان است، حتماً به خرید برس پاک‌سازی صورت باقدرتی بیشتر و با توان بالاتر برای محافظت از پوست خود نیازمند هستید. دستگاه کیوت اسکین با باتری کارکرده و از این بابت برای مصرف آن در مکان‌هایی که امکان دسترسی به برق شهری وجود ندارد، مشکلی نخواهید داشت. البته مزایای فراوان دیگری چون تایمر خودکار، سه براش مجزا، ضد آب بودن، مجهز بودن به میکاپ براش و … توانسته از این محصول یک نمونه عالی و پرکاربرد را فراهم سازد.

سؤالات متداول در مورد برس پاک‌سازی صورت:

بهترین فیس براش برای پوست‌های آکنه‌ای کدام مورد است؟

بسیاری شنیده‌اند که برس پاک‌سازی پوست به رفع آکنه‌ها کمک شایانی می‌کند، اگرچه این فرضیه درست و منطقی است، زیرا این ابزار به حذف چربی‌های اضافی پوست پرداخته و با برطرف نمودن آنها بخش مهمی از عوامل تشدید آکنه را مرتفع می‌نماید اما درنهایت این نحوه استفاده، انتخاب میزان سختی برس و تعداد دفعات استفاده است که کیفیت نهایی کار پاک‌سازی را مشخص می‌کند.

لایه‌برداری مناسب با فیس براش چگونه انجام می‌شود؟

لایه‌برداری از پوست را توسط فیس براش می‌توانید تا زمانی که در پوست خود احساس تحریک، سرخی و پوسته‌پوسته شدن ندارید، ادامه دهید. این امر بسیار به نوع پوست بستگی دارد، به‌گونه‌ای که پوست‌های حساس شاید فقط در هفته یک‌بار به لایه‌برداری نیاز داشته باشند، اما در مقابل برای پوست‌های چرب به لایه‌برداری روزانه نیاز مبرم احساس شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp