راهنمای خرید بهترین قایق های کنترل از راه دور سال ۲۰۱۹

1 1,312

راهنمای خرید قایق کنترلی از راه دور ارزان اگر به دنبال خرید بهترین قایق اسباب بازی هستید ما به شما پیشنهاد می‌کنید چند نکته مهم برای خرید قایق مسابقه ای اول بودجه مورد نظرتان را در نظر بگیرد که برای خرید قایق چه مقدار هزینه می کنید .

دوم برای خرید قایق اسباب بازی میزان سرعت، محدود برد کنترل از راه دوره، و میزان شارژ دهی باتری را با قایق های دیگر بررسی کنید سپس اقدام به خرید نمایید.لطفاً تا این مقاله راهنمای خرید قایق های کنترل از راه دور را کامل مطالعه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم برای خرید اسباب بازی را بگیرد.

نکات مهم قبل از خرید بهترین قایق های کنترلی

سرعت – شاید مهمترین ویژگی تنها هنگام بررسی که می توان یک قایق ریموت کنترل را خریداری کرد سرعت است. در انتهای پایین ، قایق های بودجه حداکثر ۱۵ مایل در ساعت حرکت می کنند ، اما مدل های متعصب حداکثر ۲۷ مایل در ساعت خواهند بود. 

محدوده – هر چه دامنه قایق شما دورتر باشد ، بیشتر یک زمین بازی آبی در اختیار شما قرار می گیرد. قایق های سطح بالا دارای ۴۰۰ تا ۵۰۰ پا هستند و برخی حتی در هنگام نزدیک شدن به لبه محدوده خود زنگ خطر را به صدا در می آورند. 

باتری – تا زمانی که باتری شما از بین نرود ، سرگرم کننده و بازی است ، قایق خود را در وسط یک دریاچه خاموش می کند. قایق متوسط ​​بسته به سرعت ، بین ۶ تا ۱۲ دقیقه زمان بازی برای شما رقم خواهد زد.

در حالی که این چندان زیاد نیست ، بسیاری از قایق‌ها با یک باتری دوم همراه هستند که می توانید برای ادامه کار خود تعویض کنید. همچنین بررسی کنید که مدت زمان شارژ باتری چقدر طول می کشد ، زیرا این می تواند یکی دیگر از عوامل مرتبط با سرگرمی شما باشد.

بهترین قایق کنترلی از راه دور مدل GordVE

بهترین  قایق کنترل از راه دور مدل GordVE
بهترین  قایق کنترل از راه دور مدل GordVE

قایق کنترل از راه دور مدل GordVE به سرعت های حداکثر ۱۸ مایل در ساعت می رسد و برد کنترل آن نزدیک به ۵۰۰ فوت است. همچنین به لطف ریموت کنترل بسیار زیبا که دارای صفحه LCD است که از جمله موارد دیگر ، سرعت و ظرفیت باتری را نشان می دهد ، کار با آن نیز آسان است.

ویژگی های باتری آن، شما در هر بار شارژ ۶ تا ۸ دقیقه زمان بازی خواهید داشت و مدت زمان شارژ آن نیز حدود ۴۵ دقیقه است. ساخت آن از مانع ضد آب و طراحی ماژولار ضد شیب برای جلوگیری از کپک زدن برخوردار است و بدنه پلاستیکی ABS باعث می شود تا در  برابر برخورد با صخره‌ها و اوج مقاومت داشته باشد.

بهترین قایق کنترلی از راه دور سریع برای سرعت: مدل H102

بهترین قایق کنترل از راه دور سریع برای سرعت: مدل H102
بهترین قایق کنترل از راه دور سریع برای سرعت: مدل H102

اگر شما تشنه سرعت هستید ما به شما قایق کنترلی ریموت دار پر سرعت مدل H102 Velocity پیشنهاد می کنیم.که نسبت با قایق های دیگر با سرعت ۲۰ مایل در ساعت تردد می کنند و برد کنترل از راه دور آن تقریباً با ۴۰۰ فوت فاصله دارند.

طراحی دریچه دوتایی آن برای جهت جلوگیری از نفوذ آب ساخته شده است و از راه دور آن دارای حالت بازیابی است که در صورت کپسول بودن ، قایق را به حق خود می کند.

همچنین کنترل از راه دور این قایق را که دارای صفحه LCD است ، که در نمایشگر آن سیگنال و قدرت ، تنظیم تریم و حالت های سوئیچ دریچه چپ / راست را نشان می دهد. همچنین دارای ویژگی توقف اضطراری است که به حفظ بهتر آن در مقایسه با سایر قایق های کنترل از راه دور کمک می کند. این جعبه شامل دو باتری ۷.۴v 1000mAh Li-Po است که هر کدام حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه از زمان بازی شما را دوام می آورد.

بهترین قایق های کنترل از راه دور متناسب با بودجه‌تان

اگر به دنبال سرگرمی RC با بودجه هستید ، قایق مسابقه Cheerwing دقیقاً همان چیزی است که پس از آن به سر می برید، اجازه ندهید که قیمت شما را فریب دهد – این قایق پر از ویژگی های مختلف است.

این قایق به یک کنترلر ماشه ۲.۴ گیگاهرتزی متصل می شود و می تواند به مسافت حدود ۳۰۰ فوت برسد. اگر قایق خیلی خیلی دور باشد ، زنگ هشدار سیگنال ضربتی به شما هشدار می دهد که آن را بچرخانید.

تا زمانی که در محدوده مناسب باشید ، Cheering به شما کمک می کند تا با خیال راحت هدایت شوید. عملکرد اتوماتیک تصفیه اتومبیل تضمین می کند که شما در جهت صحیح حرکت کنید، در صورت حرکت به آبهای ناایمن ، بازیابی کپسپس به صورت مستقیم حق بدنه را برای شما فراهم می کند تا بتوانید قایق را به عقب برگردانید.

با حداکثر سرعت در حدود ۱۵ مایل در ساعت ، قایق نه خیلی سریع و نه خیلی کند است. هنگام رانندگی با حداکثر سرعت ، قایق می تواند تا ۸ دقیقه قایقرانی کند.

پس از خالی شدن باتری ، ۸۰ دقیقه قبل از بازگشت دوباره آب ، شارژ کامل طول می کشد. با کم کار بودن باتری ، زنگ باتری کم در ریموت فعال می شود و نشان می دهد مدت زمان محدودی باقی مانده است. 

بهترین خرید قایق های کنترلی از راه دور برای مسابقات گروهی:

وقتی صحبت از مسابقه می شود ، شایستگی بیشتر! UDI001 Venom دارای یک کنترلر فرکانس چهار کانال ۲.۴ گیگاهرتزی است که به شما امکان می دهد تا همزمان با چهار قایق مسابقه دهید بدون اینکه نگرانی از عبور سیگنال های شما داشته باشید.

با سرعت حدوداً ۱۵ مایل در ساعت به پایان می رسد و طراحی کوچه ای آن مانور را آسان می کند. بدنه ضد شیب ABS ناهموار آن نیز تعادل کاملی بین سبک و سرعت به وجود می آورد.

این قایق با دو باتری ۳.۷v 600mAh Li-Ion همراه است و دارای ویژگی هشدار کم باتری است به این معنی که در صورت باقی ماندن یک دقیقه قدرت از راه دور ، بوق می خورد. در داخل قایق ، شما همچنین موتور خنک و تک موتور را با آب خنک می کنید تا از حداکثر توان استفاده کرده و از گرمای بیش از حد جلوگیری کنید.

بهترین خرید قایق کنترلی از راه دور  از نظر طراحی: قایق مدل Contixo T2 RC Speedboat

خرید قایق کنترلی از راه دور از نظر طراحی: قایق مدل Contixo T2 RC Speedboat+بهترین قایق های کنترل از راه دور ارزان +از کجا بهترین قایق های کنترل از راه دوره را بخرم + قیمت قایق کنترلی+ خرید قایق کنترلی سایما + کشتی کنترلی
خرید قایق کنترلی

Contixo T2 به نوبه خود سر است – یعنی اگر می توانید نگاهی اجمالی به آن بیندازید. طراحی براق و آبی پویا قایق از طریق امواج با سهولت کاهش می یابد و می تواند به سرعت های بیش از ۲۰ مایل در ساعت برسد.

همچنین از یک سکوی فرمان High-Rev برخوردار است که کنترل دقیق جهت را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد مانورهای چشمگیری را روی یک سکه ایجاد کنید.

از دست دادن کشتیرانی خود در برابر امواج می ترسید؟ هیچگاه نترس؛ Contixo T2 مجهز به گاوصندوق است که پس از کپس زدن به سرعت بهبود می یابد. از راه دور باتری مجهز به اتصال بی سیم ۲.۴ گیگاهرتز و اطمینان از انتقال سریع و پر سرعت از ۱۲۰ متر (۳۹۳ فوت) با سرعت بالا است.

Contixo T2 برای علاقه مندان و مبتدیان مسابقه کاملاً مناسب است. کنترل های کاربر پسند و ویژگی بازیابی کپسول به مبتدیان اجازه می دهد تا خود را در این ورزش سهولت بگیرند. از طرف دیگر ، کارشناسان از هنر و صنعت با کیفیت T2 قدردانی می کنند ، و آن را سریع تر و با دوام تر از بسیاری از رقبای خود می دانند.

بهترین استفاده: SZJJX RC Boat 2.4GHz 4 کانال کنترل از راه دور قایق مسابقه

خرید قایق کنترلی از راه دور با قدرت چرخش زیاد : SZJJX RC Boat 2.4GHz +بهترین قایق های کنترل از راه دور ارزان +از کجا بهترین قایق های کنترل از راه دوره را بخرم + قیمت قایق کنترلی+ خرید قایق کنترلی سایما + کشتی کنترلی

برای یک کودک بزرگتر که از انجام کارهای تلنگر و چرخش لذت می برد ، این قایق انتخابی مناسب است. این می تواند چرخش های تیز ایجاد کند و حتی در هنگام کپس زدن ، میله های ۱۸۰ درجه ای را انجام دهد.

این ریموت دارای یک عملکرد سوئیچ دریچه چپ و راست است که به شما امکان می دهد حالت دریچه گاز را بین حالت ۱ و ۲ به صورت آزاد تغییر دهید – مخصوصاً برای افراد چپ. (کنترلر چهار باتری AA را می گیرد ، که شامل آن نمی شوند.) از فاصله کنترل نزدیک به ۵۰۰ فوت به سرعت ۱۵ مایل در ساعت برخورد می کند.

متأسفانه باتری لیتیوم یون ۷.۴V 600mAh آن تنها ۷ تا ۸ دقیقه زمان پخش را تحویل می دهد ، پس از آن باید باتری ۴۰ تا ۵۰ دقیقه شارژ شود. با این وجود ، این چیزی نیست که یک باتری اضافی آن را حل کند.

خرید قایق کنترلی از راه دور سریع نیرو برای نیروها: مدل Force1 H105

مسابقات قایقرانی با سرعت انجام می شود تا مهارت لازم را کسب کند ، اما قایق های خاصی نسبت به بقیه کاربر پسند هستند. اگر تازه کار را شروع کرده اید یا می خواهید قایق خریداری کنید که فرزند شما میتواند یاد بگیرد از آن استفاده کند ، سرعت Force 1 H105 گزینه خوبی است.

این قایق اکثر کارها را برای شما انجام می دهد: سوزن تصحیح خودکار شما را از مسابقات دور می کند و ویژگی بازیابی کپسوله باعث می شود تا قایق سریعاً در آب های چروک دوباره مرتب شود.

Force1 H105 همچنین یکی از سریعترین قایق های کنترل از راه دور در بازار است که دارای سرعت بالای ۲۵ مایل در ساعت است.

فقط بخاطر داشته باشید که اگرچه H105 برای قایقرانی در آب شیرین تایید شده است (ایده آل برای سفرهای کمپینگ و ماهیگیری) توصیه نمی کنیم آن را به ساحل ببرید، زیرا آب نمک می تواند موتور را خراب کند.

Force1 H105 با دو باتری قابل شارژ ، یک پیشران اضافی ، محافظ بینی و یک پایه مخزن خشک برای ذخیره سازی آسان همراه است.

خرید قایق کنترلی از راه دور سریع نیرو برای نیروها: Force1 H105 + بهترین قایق های کنترل از راه دور ارزان +از کجا بهترین قایق های کنترل از راه دوره را بخرم + قیمت قایق کنترلی+ خرید قایق کنترلی سایما + کشتی کنترلی

خرید قایق کنترلی از راه دور چابک : مدل Feilun RC Racing Boat

با پشتیبانی یک موتور و موتور قدرتمند ، قایق مسابقه ای Feilun RC برای تاثیرگذاری ساخته شد و قیمت آن هم مطابقت دارد. مجهز به یک کنترلر سرعت دو طرفه ۲۵A و موتور بدون برس ، Feilun با عملکرد جامد خود تحت تأثیر قرار می گیرد.

قدرت موتور این قایق را قادر می سازد به حداکثر سرعت حدود ۲۷ مایل در ساعت برسد. با این سرعت ، قایق می تواند با کنترل از راه دور حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ پا حرکت کند. با کار با یک کانال رادیویی ۲.۴ گیگاهرتز ، هنگامی که قایق دورتر می رود ، این سیگنال محو می شود. 

نیرو دادن به قایق یک باتری لیتیوم ۱۱.۱ ولت است در حالی که ریموت شامل شش باتری AA است. با مدت زمان شارژ در کل حدود دو ساعت ، Feilun می تواند در کل شش دقیقه اجرا کند.

زمان ممکن است بسته به عملکرد متفاوت باشد زیرا سرعت کندتر ممکن است زمان اجرا را به هفت دقیقه نزدیک تر کند. چه راننده با تجربه و چه مبتدی ، Feilun در برابر اشتباهات محافظت می کند. ویژگی های ایمنی داخلی اگر قایق در هنگام رانندگی کپسوله شود به طور خودکار با قایق به صورت قائم به قایق کمک می کند.

خرید قایق کنترلی از راه دور چابک : Feilun RC Racing Boat+ بهترین قایق های کنترل از راه دور ارزان +از کجا بهترین قایق های کنترل از راه دوره را بخرم + قیمت قایق کنترلی+ خرید قایق کنترلی سایما + کشتی کنترلی

اسباب بازی قایق سوختی تندرو مدل Speed Boats

قایق اسباب بازی تندرو از جنس فلزی بهمراه یک عدد دیگ بخار است که وقتی شما آن را روشن می کنید این قایق سوختی با صدای پت پت در داخل آب شروع به حرکت می‌کند.

نحوی استفاده از قایق سوختی بدین شکل است که شما باید ابتدا با قطره چکانی در جعبه قایق است مقداری آب از داخل یکی از لوله‌های منتهی به دیگ بخار پمپاژ می‌کنیم و سپس طبق روشی که در زیر جعبه این قایق نوشته شده است قایق را به کار می‌اندازیم قایق بعد‌ از ۵ تا ۱۰ ثانیه شروع به پت پت کردن می‌کند و در روی آب به حرکت در می‌آید.

قایق مدل نفتی شمعی تندرو

قایق مدل نفتی شمعی تندرو
قایق مدل نفتی شمعی تندرو

قایق مدل نفتی شمعی تندرو یکی از قایق های جذاب برای سرگرمی کودکان در این روزهای کرونایی که نمی‌خواهید فرزندتان را به بیرون ببرید است. از خصوصیات قایق مدل نفتی شمعی تندرو داشتن وزن ۲۰۰ گرمی و میزان سوخت ۱:۱۸ آن می توانیم ام ببریم.

1 نظر
  1. fleck water softener installation می گوید

    Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it’s truly informative.
    I’m going to watch out for brussels. I’ll appreciate if
    you continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing.
    Cheers!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp