Take a fresh look at your lifestyle.

بیوگرافی بهاره سرگل زایی دوبلور عصر جدید

1 320

اجرای بیوگرافی کامل و جامع بهاره سرگلزایی دوبلور عصر جدید به همراه معرفی پیچ اینستاگرام بهاره سرگلزایی شرکت کننده دختر بمی دوبلور عصر جدید و فیلم اجرای خانم دوبلور عصر جدید.

ما در این مقاله تصمیم داریم بیوگرافی یکی دیگر از شرکت کنندگان عصر جدید را بطور کامل و جامع معرفی کنیم همانطور که در قبل با بیوگرافی شیوا رضوی پور یکی دیگر از شرکت کنندگان دوبلور در عصر جدید آشنا شدید و پایان ایشان توانستند وارد تیم دوبلاژ که معروف ترین ها حضور دارند بشوند.

بیوگرافی بهاره سرگلزایی

بهاره سرگلزایی پس از آنکه فیلم خود را برای عصر جدید فرستاد با بررسی تیم عصر جدید به ایشان اطلاع دادند برای راستی آزمایی به محل اجرای دوبله در عصر جدید حاضر بشوند.

البته به گفته بهاره سرگلزایی قبلاً برای عصر جدید از اجرای دوبله خود فیلم فرستاده بودند اما متاسفانه فیلم ایشان یا مورد قبول واقع نشده یا به دست آنها نرسیده بود.

نوشته‌های مرتبط

بهاره سرگلزایی متولد ۱۳۷۵ و ساکن شهر خرما یعنی بم هستند قبل از این اجراء ایشان در هیچ گونه فعالیت هنری در زمینه دوبله نداشته اند، و برای بعد از آنکه با اجرای فوق العاده زیبای خود که یک انیمیشن را دوبله کردند توانستند شهرت خوبی بگیرند تا جای که از طرف تیم دوبلاژ برای تست بیشتر از خانم بهاره سرگلزایی دعوت کردند.

تحصیلات بهاره سرگلزایی

بهاره سر گل زایی مقطع دبیرستان در رشته تجربی گذرانده است. بعد از بررسی های سایت ما انجام داد متوجه شدیم تحصیلات بهاره سرگلزایی هم اکنون ایشان دانشجو هستند ولی اطلاعات کافی از رشته تحصیلات بهاره سرگلزایی بدست نیاوردیم ان شالله پس از پیدا کردن ادرس دقیق پیچ اینستاگرام بهاره سرگل زایی میزان تحصیلات بهاره سرگلزایی ایشان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

علت علاقه بهاره سرگل زایی به دوبله

وقتی که شانزده سال داشت در عین تماشای انیمه تارزان به طور ناگهانی شروع به حرف زدن به جای کارکترهای فیلم تارزان کردند در این هنگام خواهر بزرگوارشان با شنید کیفیت صدا و استعداد خوب ایشان در دوبله او را تشویق به انجام کار دوبله کردند حتی در زمان دانشجویی هم استادش از او خواست بیشتر به کار دوبله بپردازد که در آخر تصمیم گرفت فیلمی برای بررسی استعداد در عرصه دوبله تهیه کند و برای عصر جدید بفرستد.

[irp posts=”2040″ name=”بیوگرافی کامل و جامع شیوا رضوی پور”]

اجرای بهاره سرگلزایی در عصر جدید
متن اجرای :

درباره احسان علیخانی بگم، اره

از ولش بگم یا از وسطاش میتونی اخرش بگی بیخیال بچه

میشه از قسمتی که اولین ضبط فیلمش بگی

احسان وقتی ۶ سالش بود رفته بود ارگ جدید بم بری جشن خرما از همه استان ها اومده بودند بم، ماهان، کرمان، رفسجان، زابل، تهران اون موقعه که که اولین ایده خواست که میشه خدا منم یه روز این همه ادمو با یه وعده غذا بشونم رو صندلی ها از همون بچگی مخش کار می کرد،

بزرگ تر که شد اینور نگاه کرد حالا بیخال غیچی رو در آورد و روبان افتتاح رو چیند و به این فکر که یک برنامه استعدادیابی گریه دار بسازد که دید ای دل قافل با کدوم پول تصمیم گرفت با یک بچه مایه دار که تو کار عسل بود قرار بگذاره تا مخشو بزنه

با بچه مایه دار قرار گذاشتم کجا داخل رستوران، ببین بچه مایه دار من تمام ویژگی ها یک مجری خوب رو دارم مثل تو که مایه داری باور کن بر کن احسان صبر کن قربون اون چشای گردالیت برم من یک چیزی رو متوجه نمیشم به نظر تو ویژگی یک مجری خوب چیه

سر بزرگ و چشم های روشن بیننده‌ها دیگه از سر های کوچیک و چشم ها تیره خسته شدند خودت از شون بپرس واقعاً اره اصلاً می خواهید بهت ثابت کنم بیا از این بپرسیم…… و ادامه در فیلم.

نظرات داوران در مورد اجرای خانم بهاره سرگل زایی

پس از اجرای خودشون تمام داوران از جمله آقای دکتر بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد و سرکار خانم نو نهاهی از اجرای خانم سر گل زایی راضی بودند و گفتند هم متن زیبای را برای اجرا آماده کرده بودند و هم در هنگام اجرای دارای تنوع صدا داشتن که یکی از مهمترین ترین اساس دوبلوری اجرای چند شخصیت است که خانم سرگل زایی به خوبی با صدای زیبای خود اجرا کردند.

برنامه عصر جدید

برنامه عصر جدید با تهیه کننده خوب آقای احسان علیخانی یکی از بهترین برنامه های است که برای اولین بار توانست جای برای افرادی باشد که بتوانند استعداد خود را به معرض نمایش بگذارند و خیلی از جوانانی هستند استعداد های واقعاَ فوق العاده ای دارند ولی هرگز استعداد آنها کشف نشد چه بسا تصمیم به مهاجرت هم گرفتند.

در برنامه عصر جدید انواع استعدادهای را می توانید تماشا کنید از تیراندازی، دوبله، خوانندگی، بازیگری و انواع استعداد های جذاب که ادم را وادار می کند پا تلویزیون بنشیند تا آخر برنامه عصر جدید تماشا کند.

بیوگرافی احسان علیخانی

احسان علیخانی متولد ۱۳۶۱ و بزرگ شده شهر تهران هستند ایشان در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده‌اند و پس چند دستیاری صحنه و تهیه کنندگی توانست وارد تلویزیون شود شاید همه ما اوج معروفیت احسان علیخانی ماه عسل بدانیم و واقعا همینطور است. از بهترین کاری احسان علیخانی می‌توانیم به ماه عسل که یک برنامه ای بود تا مشکلات و اتفاقات عجیب مردم را  که امکان دارد برای همه ما اتفاق بیافتند به نمایش گذاشت.

بیوگرافی احسان علیخانی | بهاره سرگلزایی

احسان علیخانی همچنان مجرد و به گفته خودشون فعلا تمایلی به ازدواج ندارند چون می گویید درگیر کارهای خودم هستم از علاقه آقای علیخانی می توانیم به طرفداری دو آتشیه پرسپولیس تیم با اصالت و ریشه دار کشورمان نام ببریم که این چند سال توانسته با هم همدلی جایگاه خوبی در لیگ ایران کسب کند.

پیج اینستاگرام بهاره سرگلزایی

مجله مگ روز پیج اینستاگرام بهاره سرگل زایی را پیدا کرده است اما برای بررسی بیشتر از صحت اسالت این پیچ منتظر پاسخ از جانب مدیر پیج که نام ایشان در اینستاگرام راه اندازی شده است تا جوابی دریافت کنیم حتماً ادرس پیج ایشون را در این صفحه منتشر خواهیم کرد تا از این هنرمند حمایتی کرده باشیم.