بیوگرافی آزاده نامداری و علت فوت ایشان ( ۱۶/ فروردین/ ۱۴۰۰)

2 3,386

آزاده نامداری

درگشت آزاده نامداری و تمام جزییات فوت آزاده نامداری. و همچنین واکنش فرزاد حسنی و  دیگر افراد  اهل رسانه و غیر رسانه را می توانید در  ادامه متن جویا شوید برای دانستن اطلاعات بیشتر از علت مرگ آزاده نامداری همراه مجله اینترنتی مگ روز باشید. متاسفانه لحظاتی پیش، باخبر شدیم آزاده نامداری، مجری خوش سابقه و پرطرفدار ایرانی دار فانی را وداع گفت و در نوروز ۱۴۰۰ به سوی خانه ابدی شتافت.

علت مرگ ازاده نامداری چیست؟

لحظاتی پیش، بسیاری از خبرگزاری های معتبر اعلام کرده اند که پیکر بی جان این مجری معروف در منطقه سعادت آباد پیدا شده است؛ هنوز از علت مرگ آزاده نامداری این مجری حرفی زده نشده است.

برخی از منابع از احتمال تصادف خبر داده اند اما تاکنون هیچ خبر رسمی مربوط به دلیل اصلی درگشت آزاده نامداری، مجری ایرانی منتشر نشده است.

ماجرای مرگ آزاده نامداری از زبان مادر او :

بر اساس خبرهای دریافتی از سایتهای خبری، شخصی به تیم اورژانس زنگ زذه و گفته دخترم فوت کرده است بر اساس شنیده ها این شخص مادر مرحومه آزاده نامداری بوده است. بر اساس خبرها دریافتی مادر مرحومه آزاده‌نامداری چند روز از ایشان خبری نداشت و بعد از تماس ها مکرر و عدم پاسخ به او به منزل ایشان مراجعه می کند و به زحمت درب منزل ایشان را باز می کند و وارد خانه می شود و بعد دیدن پیکر بی جان فرزندش با اورژانش تماس می گیرد.

آیا فوت آزاده‎‌نامداری حقیقت دارد؟

در رابطه با شایعه بودن این خبر ابهاماتی وجود دارد و برخی از منابع، گفته اند که درگشت آزاده نامداری شایعه است و حقیقت ندارد، اما هنوز هیچ اطلاعیه رسمی در این باره منتشر نشده است و نمی توان به صورت قطعی اعلام نمود که این خبر شایعه بوده است.

مجتبی خالدی ناطق تیم اورژانس بعد از مشاهده پیکر مرحومه نامداری در گذشت مجری سابق صدا و سیما را اطلاع رسانی کرد و بیان کرد: پرسنل تیمی اورژانس بعد از بررسی کامل اعلائم ایشان  درگذشت آزاده‎ ‌نامداری اعلام کردند.

او همچنین درباره درگشت آزاده نامداری این گونه پاسخ داد: حوالی ساعت ۱۸:۳۸ دقیقه مادر بزرگوار ایشان به اورژانس تهران اطلاع رسانی کرد، مادر مرحومه نامداری حدود ۲ روز از حال ایشان اطلاعی نداشت و پس از آن برای اطلاع از فرزندش به خانه اش در غرب تهران مراجعه کرده است.

مادر خانم نامداری پس از باز کردن درب خانه با جسد ایشان مواجه می شود؛ بر اساس بررسی انجام شده مدت زیادی از فوت ایشان گذشته است.

آیا آزاده‌نامداری خودکشی کرده است ؟

یکی از منابع آگاه اطلاع داد که حدود ۲۴ ساعت از درگذشت جسدی که کشف شده پس از بررسی فهمیدن مرحومه نامداری است، می‌گذرد. خانواده این مجری صداوسیما یعنی همسر و فرزندشان در چالوس بودند و چند روزی او تنها بوده است و پدر این خانم با اورژانس تماس می‌گیرد. در بررسی‌های بیشتر از پیکر معلوم هنوز اطلاعات کاملی مبنی بر خودکشی کرده است یا مورد به قتل رسیده است دریافت کرده اند و در حال آزمایشات هستند تا علت فوت ایشان را اطلاع رسانی کنند.

بیوگرافی آزاده نامداری

یکی سوالت مهم کاربران این بود آزاده نامداری متولد چه سالی است؟. آزاده نامداری متولد ۹ / آذر/ هزار سیصد شصت شهرستان خونگرم و دوست داشتنی کرمانشاه است و از سوابق تحصیلی ایشان می توانیم به مدرک کارشناسی مدیرت صنعتی از دانشگاه معروف شهید بهشتی تهران بوده استنام ببریم. مرحومه نامداری در ۶ / تیر ماه / ۱۳۹۲ با مجری مشهور فرزاد حسنی که توسط نوه امام ره به عقد هم در امدن اما چند سال ازدواج این دو مجری معروف نگذشته بود که تصمیم به طلاق گرفتند و در سال ۲۰/ مرداد/ ۱۳۹۳ از هم جدا شدند.

بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری

از بیوگرافی بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری به این موارد می توانید اشاره کنیم که او پسر رحیم عبادی که در دوران ریاست جمهوری خاتمی مشاور بوده. سجاد عبادی همسر آزاده نامداری هم یکبار ازدواج کرده و طلاق گرفته است. سجاد عبادی همسر آزاده نامداری متولد چهار/ اسفند/۱۳۶۰ است و دارای مدرک دکترای سیاست گذاری و همچنین سرپرست و مدیر دانشجویان و نماینده مبتکران و مختران فدراسیون جهانی نیز است.

وصیت نامه آزاده نامداری

یکی از سوالات مهم که ذهن بسیار از مخاطبان دیگر کرده است این بود که وصیت نامه آزاده نامداری چه بود و در وصیت نامه آزاده نامداری برای دخترش چه چیزی نوشته شده بود برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کمید ویدئو زیر را تماشا کنید.

فیلم تشییع جنازه آزاده نامداری

ایا فرزاد حسنی در خاکسپاری آزاده نامداری بود؟

آزاده نامداری در قطعه هنرمندان به خاک سپرده و در مراسم تشییع آزاده نامداری تعداد زیادی از هنرمندان چه در حوزه سینما و تلویزیون و حتی در حوزه موسیقی هم افرادی زیادی شرکت کردند. اما بر اساس اطلاعات که ما بدست آوردیم مشخص نبود که ایا فرزاد حسنی در خاکسپاری ازاده نامداری بود یا نه.

واکنش هنرمندان به مرگ آزاده نامداری

خبر مرگ این مجری محبوب، لحظاتی پیش در فضای مجازی منتشر شد و بسیاری از مجریان و هنرمندان در اینستاگرام اظهار ناراحتی کرده و تسلیت گفتند.

واکنش پرستو صالحی به درگشت آزاده نامداری

واکنش پرستو صالحی به درگشت آزاده نامداری

در تمام سال های کاری خودم با هیچ از همکاران و دوستان بحث و دعوایی نداشته ام حتی فضای مجازی هم با کسی درگیر نبودم. کاش مقداری صبوری می کردم.. حیف از جونیت و حیف از فرزندت گندم که بی مادر بزرگ میشه روحت شاد. شایید حکمت رفتند برای من یک درس بزرگباش که دیگر با هیچچ کس بحث نکنم تا دلخوری پیش بیایید.

واکنش نرگس محمدی نوشت به فوت خانم نامداری

مگه میشه تو ۲ روز پیش بهم پیام دادی چه جوری ۴۸ ساعت که ….مگه میشه ..با اون همه ذوق تولد منو تبریک گفتی…باورم نمیشه گندم چی؟؟…وای چه سالی برامون ساختی…خدا صبر بده به خانوادت به مادرت به دخترت🖤🖤

Hasan aghamiri | واکنش حسن آقامیری به فوت آزاده نامداری

حالم از دنیاتون به هم میخوره
کثافتایی که با آبروی آدم ها بازی میکنید
… بزنند به اون صدا و سیمای لجن
که شیره ی جون ادم هاش رو میگیره و وقتی اونها به حمایت نیاز دارند از پشت بهشون خنجر میزنه
من دهنم و باز میکنم بی شرف ها
این دختر بی پناه شده بود
شما به خاطر سیاست های کثیفتون ادم ها رو مجبور میکنید خودشون نباشند بعد هم متهمشون میکنید به نفاق
آقای صدا وسیما تو همین دنیا آه بچه هاش یقتون رو میگیره!
حالم از دنیاتون و سیاست هاتون به هم میخوره
بد دنیایی دارید
بد آخرتی دارید
بد عاقبتی دارید
کاش توبه کنید که اونم شما مردش نیستید
بچسبید به صندلیهاتون
صندلی هایی که دین و شرفتون رو به خاطرش دادید
منتظر بلای بزرگ باشید
سید حسن آقامیری
پ.ن: خانوم نامداری به حضرت زهرا س اشکام بند نمیاد…

واکنش روشنک عجمیان در اینستاگرام فوت خانم نامداری

واکنش روشنک عجمیان در اینستاگرام فوت خانم نامداری

به قضاوت هاتون ادامه بدید.
به تمسخر کردنتون ادامه بدید.
جُک درست کنید..
لعنت و لعنت به همه اونهایی که پر از کینه و قضاوت هستند،چه دوست چه همکار چه هرفرد دیگه ای..
وای برماااا..
خبر تلخ بود پر از بغض و ناباوری ام..خدا به مادر و فرزند آزاده عزیز صبرو آرامش بده
#آزاده_نامداری #قضاوت_فقط_مخصوص_خداست
#روشنک_عجمیان
؛پ ن؛بااحترام به خیلی از عزیزانم ،کامنتها و میبندم،چون لبریزم از غم برای این جماعت ظاهر پسند…

واکنش فرزاد حسنی به مرگ آزاده نامداری

واکنش فرزاد حسنی به مرگ آزاده نامداری

فرزاد حسنی یکی هنزپیشگان سینما و تلوزیون و از مجریان خوب تلوزیون بود و بر اساس دلایلی مثل بسیار از مجریان توامند از تلوزیون کنار گذاشته شد. فرزاد حسنی متولد ۱۲ سپتامبر ۱۹۷۷ (سن ۴۳ ) تهران است از جمله فعالیت های خوب او می توانیم به مجری، گوینده، بازیگر، ترانه‌سرا و همچنن مهندسی مکانیک خود را از دانشگاه معتبر صنعتی شریف گرفته است. خیلی از مردم منتظر واکنش فرزاد حسنی به مرگ آزاده نامداری بودند ولی این مجری خوب همیشه سعی کرده است در عین اینکه از تلوزیون کنار گذاشته شده در سکوت باشد و کسی را قضاوت یا وارد حاشیه نشود و فقط تسلیت فرزاد حسنی به مرگ آزاده نامداری تنها واکنش ایشان بود.

واکنش نعیمه نظام دوست به فوت ازاده نامداری

naeemehnezamdoost
آزاده نامداری در کمال ناباوری ساعاتی پیش فوت کرد ،
خبر تلخ و کوتاه بود ولی دردناک شوک بد و غمبار سال هزارو چهارصد که فقط خیره شدم به نقطه ای و دارم فکر میکنم که چقدر خشمگین بودیم زمانی و چه ظالمانه وقتی نقطه ضعفی از کسی میبینیم بهش حمله میکنیم و باعث میشیم انسانی در حاشیه جنجالی زندگی از دیده ها پنهان بشه و سالها کار نکنه و بعد هم از دنیا بره ،
روحت شاد عزیزمم
انالله و اناالیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر
در کمال ناباوری
آزاده نامداری مجری تلویزیون ایران دار فانی را وداع گفت.
شنیده می شود پیکر آزاده نامداری در منزلش در شهرک غرب تهران پیدا شده است.
این ضایعه دردناک را به جامعه هنر ایران و همسر محترم ایشان تسلیت عرض می کنم .

واکنش برزو ارجمند به مرگ آزاده نامداری

arjmandborzou
خانم نامداری را نمیشناختم ، یعنی آنقدر میشناختم که همه ی مردم
روحشان شاد باشه و یکبار برای همیشه تصمیم بگیریم که آدم‌ها را قضاوت نکنیم ، چه عادت بدیه اینگونه قضاوت کردن، برای خانواده ی داغدارشان صبر آرزو میکنم

جزئیات مراسم خاکسپاری و تشییع آزاده‎‌نامداری

مجری محبوب ایرانی احتمالا در قطعه بهشت زهرا تهران، به خاک سپرده می‌شود، جزئیات بیشتر از مراسم خاکسپاری و تصاویر خاکسپاری این مجری به زودی در این مطلب قرار داده می شود.

بیوگرافی آزاده نامداری مجری درگذشته در نوروز ۱۴۰۰

آزاده‎‌نامداری در تاریخ ۹ آذری سال ۶۳ متولد شد، او پس از گذراندن دوران تحصیلش در دانشگاه وارد دنیای تصویر شد و با درخشش در حوزه اجرا، توجه رسانه هارا به سوی خود جلب نمود.

آزاده با حضور در برنامه سیمای خانواده به شهرت رسید و در میان مردم معروف شد؛ نامداری در تیر ماه ۹۲ با فرزاد حسنی ازدواج کرد و در مرداد ۹۳ از این مجری جدا شد؛ همسر فعلی این مجری سجاد عبادی است.

برچسب های مرتبط
آزاده نامداری،علت ممنوع التصویری آزاده نامداری،مراسم تشییع آزاده نامداری آپارات، واکنش نعیمه نظام دوست به مرگ علی انصاریان، عکس جسد آزاده نامداری در منزلش، عکس خودکشی آزاده نامداری، آزاده نامداری درگذشت، آزاده نامداری و همسرش، آزاده نامداری کیست، آزاده نامداری کشته شد، آزاده نامداری در سوئیس، آزاده نامداری و فرزاد حسنی. آزاده نامداری درگذشت.وصیت نامه آزاده نامداری، آزاده نامداری درگذشت نی نی سایت، آزاده نامداری درگذشت عکس، آزاده نامداری درگذشت علت مرگ، آزاده نامداری درگذشت فارس،بیوگرافی آزاده نامداری نی نی سایت، آزاده نامداری درگذشت چرا، آزاده نامداری درگذشته، آزاده نامداری درگذشت آپارات،علت مرگ آزاده نامداری چیست نی نی سایت، آزاده نامداری درگذشت علت فوت، علت مرگ آزاده نامداری از زبان همسرش،ژیلا صادقی و آزاده نامداری نی نی سایت، واکنش فرزاد حسنی به مرگ آزاده نامداری نی نی سایت، منزل ازاده نامداری نی نی سایت، وصیت نامه آزاده نامداری نی نی سایت

منابع

tinyurl.com| bit.ly

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

2 نظرات
  1. اسعد می گوید

    متن پر است از اشتباه ادبی و املایی ، مایه شرم ساریه

    1. حمید دلستان می گوید

      ممنون از نظر سازندتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp