اتصالات جوشی با کیفیت بالا : صنعت پایپ

0 15

خرید لوله و اتصالات جوشی

صنعت پایپینگ را می توان یکی از انعطاف پذیرترین صنایع در نقشه کشی و طراحی دانست، که به دلیل تولید و عرضه انواع لوله و اتصالات مشابه و هماهنگ با یکدیگر، شرایط نصب و همبندی را برای فعالان این صنعت بسیار آسان کرده است. انواع لوله و اتصالات جوشی که در ساخت آن ها از متریال فلزی و پلیمری استفاده می شود، به علت آب بندی دائمی دارای بالاترین ضریب امنیت و اطمینان می باشند، و  در تمامی سیستم های تأسیساتی صنعتی و خانگی می توان از آن ها استفاده کرد. هدف از طراحی سیستم پایپینگ انتقال سیالات به صورت مکانیزه و در خطوط لوله کشی به مکان های مختلف با حداقل ریسک ممکن می باشد، که معمولا در سیستم های تأسیساتی صنعتی طرفداران بسیار زیادی دارد. از مهمترین فاکتورهای خرید اتصالات جوشی می توان به تناسب سایز لوله و اتصالات، استانداردهای تولیدی و رده و کلاس کیفیتی آن ها با یکدیگر، نوع آلیاژهای مصرفی، میزان فشار و دمای سیالات، نوع پروژه و کاربرد آن و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد، که در انتخاب آنها باید تمامی شرایط پروژه را بررسی نمود، تا بتوان با یک هزینه مناسب و توجیه پذیر، یک سیستم کامل و بادوام را طراحی و پیاده سازی کرد. مجموعه معتبر و آنلاین لوله و اتصالات صنعت پایپ از خوشنام ترین مراکز خرید لوله و اتصالات جوشی در انواع مانیسمان، سیاه درزدار، گالوانیزه، پلیمری و غیره در رده های کیفیتی مختلف و برندهای معتبر داخلی و خارجی با مناسب ترین قیمت می باشد، که در طول سالها فعالیت خود مورد اعتماد مخاطبان این محصولات در سراسر کشور قرار گرفته است.

خرید لوله و اتصالات جوشی

 

کاربرد انواع لوله و اتصالات

سیستم های گرمایشی و سرمایشی، پکیج ها، چیلرها، گرمایش از کف، موتورخانه ها و غیره از جمله سیستم هایی هستند که بسته به ابعاد و ظرفیت ساختمان و همین طور بودجه تعیین شده توسط مشتری، باید نسبت به نوع لوله و اتصالات آن ها تصمیم گیری شود، تا بتوان با مناسب ترین هزینه یک سیستم باکیفیت و بادوام را طراحی و پیاده سازی نمود. انواع لوله و اتصالات پلیمری، فلزی، گالوانیزه و غیره را می توان در این مجموعه ها بدون کوچکترین نگرانی مورد استفاده قرار داد، و اگر دوام و ماندگاری سیستم ها و آب بندی دائمی آن ها از اهداف طراحی باشد، بهتر است از انواع لوله و اتصالات جوشی باکیفیت استفاده کرد، تا هزینه های تعمیر و نگهداری و بازدید از تأسیسات را کاهش داد. به عنوان مثال هدف از طراحی سیستم پایپینگ در صنایع بزرگ پتروشیمی، انتقال گاز، خطوط انتقال مواد غذایی، سیستم های مولد بخار، نیروگاه ها، تصفیه خانه ها، پالایشگاه ها و غیره  آبندی دائمی این سیستم ها و به حداقل رساندن نشتی لوله ها و ترکیدگی آن ها به دلیل افزایش فشار و دمای سیالات می باشد، بنابراین در این مجموعه ها استفاده از انواع لوله و اتصالات فلزی مانیسمان در رده های کیفیتی بسیار بالا بهترین گزینه برای سیستم پایپینگ  می باشد. لوله و اتصالات جوشی مانیسمان در مقایسه با انواع لوله و اتصالات سیاه درزدار و لوله و اتصالات گالوانیزه بالاترین کیفیت، دوام و البته قیمت را دارند، بنابراین در پروژه هایی که استفاده از این محصولات توجیه اقتصادی خوبی داشته باشد، مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد انواع لوله و اتصالات

 

انواع اتصالات جوشی

اتصالات از مهمترین نقاط قوت و توسعه نقشه کشی و طراحی در سیستم پایپینگ هستند، که نظم، سازماندهی و کاربرد این سیستم ها وابسته به آنها می باشد. از مهمترین وظایف انواع اتصالات جوشی می توان به تغییر مسیر سیالات، انشعاب گیری از لوله ها، مسدود کردن مسیر، کنترل فشار سیالات، پایداری سیستم، مهار لرزش ها و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد. فلنج جوشی، شیلنگ شیلان،  لرزه گیر ، شیرآلات صنعتی، زانویی در زاویه های ۴۵ و ۹۰ درجه، سه راهی مساوی، تبدیل، بوشن و غیره از انواع اتصالات جوشی هستد که البته نمونه های رزوه ای آن ها نیز طبق استانداردهای جهانی تولید و عرضه می شوند، و در صنعت پایپینگ کاربردهای بسیار زیادی دارند، برای مثال می توان به انواع فلنج دنده ای اشاره کرد، که ارتباط لوله ها و دیگر قطعات را به صورت رزوه ای مهیا می کند، که از مهمترین مزایای اتصالات دنده ای می توان به هزینه های پایین نصب و امکان بازدید از قطعات و سهولت تعمیر آن ها اشاره کرد. فشار بالای سیالات و ارتعاشات سیستم پایپینگ از مهمترین عوامل  خرابی این سیستم ها می باشد، که به منظور حفظ پایداری سیستم های تأسیساتی و دفع این لرزش ها معمولا در مسیرهای توربین ها، پمپ های هیدرولیک و مولدهای بخار از انواع لرزه گیر آکاردئونی یا لرزه گیر لاستیکی در ظرفیت های مناسب استفاده می شود، تا از آسیب های احتمالی وارده به انواع لوله و اتصالات جوشی در سیستم های تأسیساتی جلوگیری نمایند. در میان تمامی اتصالات نامبرده استفاده از انواع شیلنگ شیلان در صنایع تأسیسات خانگی و صنعتی، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، خشکشویی، ماشین ظرفشویی و غیره جایگاه بالایی دارد، این شیلنگ ها از نظر رده بندی کیفیتی و  تولید انواع مختلفی دارند و برند شیلنگ شیلان در برخی بازارهای جهانی نیز به دلیل کیفیت بالای تولید، دوام و قیمت مناسب طرفداران بسیار زیادی دارد. در ساخت و تولید تمامی لوله و اتصالات جوشی و دنده ای از الگوهای استاندارد مشخصی که نوع و خلوص آلیاژهای مصرفی، ضخامت، سایز و ابعاد لوله و اتصالات را مشخص می کند نظیر انواع استاندارد های ASME, ASTM, API, SGP و غیره در کلاس ها و رده بندی های مختلف استفاده می شود، و تمامی صنایع سازنده این محصولات موظف به رعایت آن ها می باشند.

مطالب مرتبط

انواع اتصالات جوشی

قیمت انواع لوله و اتصالات

قیمت انواع لوله و اتصالات برحسب ضریب ایمنی، نوع آلیاژها و متریال مصرفی، استاندارد تولید و غیره تعیین می شود و  همین طور یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده نوع لوله و اتصالات انتخابی در سیستم های تأسیساتی با توجه به ظرفیت سیستم و کاربرد آن نیز بودجه پروژه می باشد. لوله و اتصالت فلزی معمولا به دلیل استعفاده از انواع آلیاژهای فلزی، آهن، استیل، روی و غیره دارای قینمت بالاتری هستند و  البته فاکتور های  تحمل دما و فشار ااین نوع لوله و اتصالات جوشی بیشترین ضریب ایمنی را دارند و از باکیفیت ترین آنها می توان به اتصالات بدون درز مانیسمان اشاره کرد، که در کلاس های ضخامتی ۴۰، ۸۰،۳۰  و غیره در برندهای معتبر داخلی و خارجی مانندد بنکن طراحی و تولید می شود و به دلیل هزینه های بالای اجرا و پیاده سازی اغلب در پروژه های صنعتی فشارقوی و بسیار حساس مورد استفاده قرار می گیرد. در مقابل  قیمت انواع لوله و اتصالات پلیمری در تمامی انواع مدل های آن از یک لایه تا پنج لایه که از نظر کیفیت و دوام از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردارند، بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر از اتصلات فلزی است، و امروزه در صنعت تاسیسات و ساخت و ساز ساختمان بیشترین کاربرد را دارند، و استفاده از آنها بسیار متداول شده است.

قیمت انواع لوله و اتصالات

فروش انواع لوله و اتصالات جوشی

گروه تجاری لوله و اتصالات صنعت پایپ از بزرگترین و مطرح ترین مجموعه های واردات و فروش انواع لوله و اتصالات جوشی و دنده ای در  برندهای مطرح و معتبر داخلی و خارجی همراه با گارانتی تضمین کیفیت و اصالت کالا است و متقاضیان خرید انواع لوله و اتصالات فلزی و پلیمری با مراجعه به سایت فروشگاهی این مجموعه آنلاین و معتبر می توانند تمامی محصولات این مجموعه را به همراه لیست قیمت آن ها مشاهده کرده و در صورت تمایل نسبت به انتخاب و ثبت سفارش آن ها در تعداد دلخواه اقدام نمایند، ارسال فوری و مطمئن کالا به سراسر کشور از مهمترین تعهدات این مجموعه می باشد، که آن را از دیگر واحدهای فروش آنلاین لوله و اتصالات فلزی متمایز کرده است.

برای خرید و دریافت قیمت به وب سایت ما مراجعه نمایید: https://sanatpipe.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp