خرید سرهمی نوزادی

خرید اینترنتی سرهمی نوزادی دخترانه و پسرانه ارزان

0 7

خرید سرهمی نوزادی ؛ بهترین بخش مادر و پدر شدن علاوه بر در آغوش گرفتن نوزادی شیرین و نورسته، خرید انواع و اقسام لباس‌ بچگانه مناسب سنین مختلف آن از شیرخواری تا کودکی است.

نوزادان به‌محض ورودشان با خود دنیایی از احساسات ناب و محبوب را به کانون خانواده سرازیر می‌سازند و آن‌قدر اثرگذار و پرتاثیر هستند که هنوز قدم به جهان مادی نگذاشته‌اند، والدین درصددتأمین نیازهای وی می‌باشند.

خرید سرهمی نوزادی تلاشی است در پی ارضای خواسته مشروع و طبیعی نوزاد به پوشاک آن‌همه‌نحوی‌کهبه‌طور تمام و کمال آن را پاسخگویی می‌نماید.

اگر می‌خواهید جزء آن دسته از والدین بوده که درنهایت از خرید سرهمی نوزادی خود احساس رضایت داشته باشید، حتماً بررسی چند نمونه از مرغوب‌ترینسرهمی‌های نوزادی را که در اینجا ذکر نمودیم از دست ندهید.

چند نمونه از مرغوب‌ترین سرهمی‌های نوزادی

سرهمی‌های نوزادی به علت اینکه یک پوشش سرتاسری را برای نوزادان مهیا ساخته و آنها را از هر نوع گزند و دو دما شدن محفوظ می‌دارند، نسبت به دیگر تن‌پوش‌های دوران شیرخوارگی محبوبیت بیشتری کسب نموده‌اند.

به‌گونه‌ای که مادران به خرید سرهمی نوزادی اکتفا نکرده و چند نمونه با سایزهای بزرگ‌تر را برای دوران‌های بعدی کودک نیز تهیه می‌کنند.

مشخصات محصول

وزن خالص: ۳۰۰ گرم
وزن با بسته بندی: ۵۰۰ گرم
ابعاد: ۵۰*۳۰
مناسب برای: نوزادان دختر و پسر
سایر توضیحات: جنس نخ و پنبه
قابل شست و شو
جنس: نخ و پنبه
رنگ: تک رنگ
سایز: ۱- ۲
درباره محصول
سرهمی خرسی نوزادی👶
قابل شست و شو
طرح جذاب خرسی
رنگبندی: تک رنگ
سایز: ۱- ۲

سرهمی نوزادی خرسی

نوزادان پسر و دختر به یک نسبت می‌توانند از این سرهمی مستفیض شوند و از جنس نخ و پنبه آن‌که لطافت و ظرافتی مثال‌زدنی را به این سرهمی بخشیده است، لذت ببرند. نوزادان با سایز ۱ و ۲ در این لباس راحتی کاملی را احساس می‌کنند و درنهایت قابلیت شست‌وشو، این سرهمی را به نمونه‌ای ماندگار و بادوام تبدیل نموده است. سرهمی خرسی در رنگ‌بندیتک‌رنگ عرضه می‌شود، ولی طرح جذاب خرسی آن پاسخگوی سلیقه‌های مختلف است.

سرهمی نوزادی دلبرانه

مشخصات محصول

وزن خالص: ۴۰۰ گرم
وزن با بسته بندی: ۶۰۰ گرم
ابعاد: ۳۰*۱۰
مناسب برای: نوزادان پسر و دختر
سایر توضیحات: سرهمی اسپرت با طرح عالی و جنس مرغوب
خنک و مناسب فصل بهار و تابستان
بدون چروک
جنس: جنس نخی
رنگ: رنگبندی: سبز- ابی تیره- ابی کمرنگ- صورتی- قرمز- کرمی
سایز: صفر
درباره محصول
#کالکشن_عیدانه
سرهمی های نوزادی دلبر
طرح Goodmorning
رنگبندی: سبز- ابی تیره- ابی کمرنگ- صورتی- قرمز- کرمی
سایز: صفر

سرهمی نوزادی دلبرانه:

این سرهمی در سایز صفر تولید می‌شود و به علت رنگ‌بندی متنوعی که شامل سبز، آبی تیره، آبی کمرنگ، صورتی، قرمز و کرمی است، برای نوزادان پسر و دختر به یک نسبت مناسب می‌باشد. جنس نخی، خنکی عالی و مرغوبیت کم‌نظیری را به آن اعطا نموده و به‌گونه‌ای است که لباس به‌هیچ‌وجه چروک و نافرم نمی‌شود. اگر جویای خرید سرهمی نوزادی برای فصل تابستان و بهار هستید، این کالکشن عیدانه با طرحGood morning را در هیچ حالتی از دست ندهید.

مشخصات محصول

وزن خالص: ۲۰۰ گرم
وزن با بسته بندی: ۳۰۰ گرم
ابعاد: ۶۰*۲۰
مناسب برای: نوزاد های پسر و دختر
سایر توضیحات: جنس بسیار عالی وخنک
جنس: نخی
رنگ: سبز و قرمز
سایز: صفر
درباره محصول
#کالکشن_عیدانه
سرهمی زرافه
بسیار خنک
رنگبندی: سبز- قرمز
سایز: صفر

سرهمی نوزادی اسپرت زرافه:

سرهمی‌ها را اغلب به‌گونه‌ای طراحی می‌کنند که مادران بتوانند، برای نوزادان دختر و پسر بدون دغدغه طرح و رنگ آنها را خریداری نمایند. به همین دلیل اکثر این سرهمی‌ها برای هر دو گروه دختر و پسر مناسب هستند. سرهمی نوزادی اسپرت نیز از این قاعده مستثنا نبوده و نوزادان دختر و پسر در آن زیبا و دلرباتر می‌شوند. سبز و قرمز دورنگ محبوب در این لباس در کنار جنس نخ خنک و باکیفیت،به‌خوبی خودنمایی می‌کنند و آن را یکتن‌پوش نوزادی بادوام و مرغوب و خوش‌رنگ معرفی می‌نمایند.

سرهمی نوزادی ستاره ای

مشخصات محصول

وزن خالص: ۲۰۰ گرم
وزن با بسته بندی: ۴۰۰ گرم
ابعاد: ۴۰*۳۰
مناسب برای: نوزادان دختر و پسر
سایر توضیحات: سرهمی بسیار خنک مناسب فصل
جنس اعلا
قابل شست و شو
جنس: نخی
رنگ: رنگبندی: سبز- ابی تیره- صورتی- ابی کمرنگ
سایز: صفر
درباره محصول
سرهمی نوزادی ستاره ای
رنگبندی: سبز- ابی تیره- صورتی- ابی کمرنگ
سایز: صفر

سرهمی نوزادی ستاره‌ای:

مادران دارای نوزادان پسر و دختر با سایز صفر هم‌زمان قادر هستند، به خرید سرهمی نوزادی ستاره‌ای بپردازند و از قابلیت شست و شوی آن در جهت حفظ بهداشت فرزند خود بهره‌مند شوند. این سرهمی نیز مانند اکثر تن‌پوش‌های نوزادی و کودکی به جنس نخ اختصاص‌یافته تا هرگونه عارضه پوستی را از کودکان دور سازد. رنگ‌های سبز، آبی تیره، صورتی و آبی کمرنگ به کمک شما آمده‌اند تا رنگ را برحسب سلیقه خود گزینش نمایید و آزادی عمل بیشتری در این زمینه داشته باشید.

راهنمای خرید سرهمی نوزادی

دیدن لباس کودکانه خصوصاًمدل‌های نوزادی هر فردی را برسر ذوق می‌آورد، چه برسد به مادر و پدرهایی که در انتظار آمدن عضو کوچک و دوست‌داشتنی‌شانلحظه‌شماریمی‌کنند. ولی باید دقت داشت این شورو شوق سبب نشود که ما از در نظر گرفتن نکات مهم و اصولی حین خرید این لباس‌ها غافل شویم.

راهنمای خرید سرهمی نوزادی که در ادامه به شما عرضه می‌نماییم راه صحیح انتخاب را پیش پای شما می‌گذارد و به سؤالاتتان در این حوزه پاسخ می‌دهد.

  • جنس سرهمی نوزادی:

اصالت جنس و انتخاب الیافی به‌دوراز منسوجات پلاستیکی و پرهیز از انواع اجناس حساسیت‌زا، از فاکتورهای مهمی است که در لباس‌های نوزادی باید به جد موردتوجه قرار گیرد.جنس‌های تقلبی نه‌تنها باعث آزار رساندن به پوست حساس کودکتان می‌شوند، بلکه شست‌وشو، اتوکشی و ماندگاری لباس را نیز تحت تأثیر ناخوشایندی قرار می‌دهند.

  • سایز لباس کودک برای خرید اینترنتی

حتماً سرهمی را با قواره‌ای برای نوزاد خود انتخاب نمایید که نه شل و افتاده و نه جذب و تنگ باشد تا آزادی بیش‌ازحد آن باعث ایجاد مشکلات تنفسی در وی نگردد و کوچکی‌اش سبب عرق‌سوز شدن و ایجاد جراحت در پوست لطیف کودک نگردد.

  • کیفیت دکمه‌ها و زیپ‌ها:

در خرید سرهمی نوزادی به کیفیت دکمه و زیپ‌هایبه‌کاررفته در آن دقت نمایید، زیرا این دکمه‌ها و زیپ‌ها بیشتر از حد معمول قرار است، به‌منظور تعویض پوشک یا لباس زیرین نوزاد باز و بسته شوند و اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشند،به‌سرعت فرسوده شده و کارایی خود را از دست می‌دهند.

  • اندازه یقه سرهمی

سرهمی‌هایی که بر سرشانه دارای دکمه جهت باز و بسته نمودن هستند یا از یقه‌های بازتر و گشادتری بهره‌مندمی‌باشند، در اولویت انتخاب قرار دارند، زیرا به‌راحتیمی‌توان سر کودک را از این یقه‌ها عبور داد و سختی پوشیدن لباس را از نوزاد مرتفع نمود.

  • سرهمی‌هایی عاری از تزئینات:

هرچه سرهمی که انتخاب می‌کنید از تزئینات و قطعات جانبی و طرح‌های برجسته به دور باشد، امنیت نوزاد شیرخوار شما تضمین‌شده‌تر خواهد بود، زیرا احتمال آسیب رساندن نوزاد به خود به‌وسیله اینتکه‌های اضافی لباس از وی دور می‌شود.

  • رنگ سرهمی نوزادی:

لباس‌های نوزادی به‌منظور نشان دادن هرگونه آلودگی حتی کوچک و جزئی بهتر است، به سفید یا صورتی روشن اختصاص یابد. تنالیته رنگ‌هایتیره‌تر را بهتر است، به سال‌های بعدی زندگی کودک واگذار نمایید و در سال‌های ابتدایی از سفید و در صورت لزوم به‌غیراز آن،از رنگ‌های سبز، لیمویی، زرد، آبی و … آن‌هم در سطوح بسیار روشن استفاده نمایید.

سؤالات متداول در مورد سرهمی نوزادی

  1. در خریدهای اینترنتی چگونه سایز درست سرهمی نوزادی را تشخیص دهیم؟

اغلب برای کودکان تازه متولدشده از سایز صفر استفاده می‌کنند و سایز یک را به کودکان سه تا شش ماه اختصاص داده و هرچه کودک رشد بیشتری می‌کند، به نسبت سایز پوشاک آن را نیز ارتقا می‌دهند.

البته دقت داشته باشید به‌منظور راحتی هرچه بیشتر نوزادتان بهتر است، پوشاک آن را یک سایز بزرگ‌تر گزینش نمایید. ازاین‌جهت اگر در بدو تولد نوزاد شما درشت‌تر از حد معمول است، لزومی به استفاده از سایز صفر نداشته و می‌توانیدسرهمی‌های سایز یک آن را مورداستفاده قرار دهید.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp