نصب دوربین مدار بسته

0 30

نصب دوربین مداربسته در تهران

همانطور که میدانید  کلانشهر تهران به واسطه وجود اقشار مختلف که در آن زندگی میکنند، یکی از شهرهایی است که در آن جرم و جنایت بسیار رخ می دهد به واسطه وجود پلیس‌های و فداکار در سطح شهر تهران که تمام تلاش خود را برای کاهش جرم و جنایت انجام می‌دهد. شهروندان تهرانی نیز موظف هستند که علاوه بر حفظ دارایی های خود، به پلیس در این زمینه نیز کمک نموده تا بتوانند با استفاده از تجهیزات حفاظتی و نظارتی هم سطح جرم و جنایت را در سطح شهر تهران کاهش دهند هم اینکه بتوانند در صورت رخداد یک واقعه تصویر یک مجرم را در اختیار پلیس قرار داده تا نسبت به شناسایی آنها اقدام شود.

بنا به گزارشات ارسالی  بسیاری از دزدی ها در مناطق شهرک غرب ، سعادت آباد ، الهیه ، فرشته ، تجریش ، بازار بزرگ تهران ، پاسداران می باشد. بنابراین در صورتیکه شما ساکن یکی از این مناطق در تهران هستید توصیه می کنیم حتماً برای محل زندگی و یا کسب و کار خود اقدام به نصب دوربین مداربسته نمایید .

اولین سوالی که پیش می آید این است که با نصب دوربین مدار بسته  آیا تمامی امنیت تضمین میشود؟جواب این سوال به صورت قاطعانه خیر می باشد . دوربین مدار بسته تنها وقایع را ثبت می‌کند و در صورت اینکه شما نیاز داشته باشید می توانید آن ها را به صورت آنلاین مشاهده نموده و یا این که بعدها به بازپخش تصاویر مراجعه نموده و وقایع را مجددا مرور نمایید ، بنابراین لازم است که علاوه بر دوربین مداربسته از تجهیزات حفاظتی دیگر مانند دزدگیر درب های ضد سرقت و سایر تجهیزات امنیتی استفاده نمایید .

نحوه انتخاب نصاب دوربین مداربسته

از آنجا که دوربین مدار بسته  مانند سایر تجهیزات الکترونیکی یک کار تخصصی می باشد بنابراین لازم است که شما برای نصب دوربین مدار بسته نصابهای متخصص در این حوزه استفاده نمایید.

دوربین خود انتخاب کنید یکی از سوال هایی است که بسیار  مهم است و شما باید بدانید که هر نصاب دوربین مدار بسته با قیمت های پایین برای کار شما نه تنها مفید می باشد بلکه در انتها به کار شما آسیب خواهد رساند.

یک نصاب دوربین مداربسته می بایست دارای تجربه و تخصص کافی  در حوزه الکترونیک ، برق ، شبکه کامپیوتری و از همه مهمتر سیستم های حفاظتی و نظارتی را داشته باشد اتحادیه سیستم های حفاظتی و نظارتی در سطح شهر تهران اقدام به صدور کارت های نصاب دوربین مدار بسته نموده اند تمامی مصاحبه ها را موظف گذراندن دوره های تخصصی و همچنین امتحانات ویژه که مشخص شود آنها دارای تجربه و تخصص کافی در این حوزه هستند نموده است .

بنابراین در صورتیکه شما قصد نصب دوربین مداربسته را دارید  لازم است حتماً از نصابهای دوربین مداربسته که دارای کارت دوربین مداربسته هستند استفاده نمایید تا علاوه بر اینکه از تخصص و تجربه آنها اطمینان حاصل می کنید مطمئن شوید که توسط یک مرجع ذیصلاح تایید شده اند و  تبعات جانبی برای حضور آنها در محل زندگی و یا کسب و کار شما را ندارد.

یکی از این شرکت ها که دارای تجربه بسیار زیاد در حوزه نصب دوربین مداربسته در تهران از شرکت چشمان بیدار آریا است،با توجه به گزارش هایی که در تهران تهیه شده است بسیاری از دوربین های مدار بسته در تهران توسط این شرکت نصب شده است که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه واردات تعمیر نصب دوربین مدار بسته می باشد .

که البته مورد تایید اتحادیه نیز بوده و همچنین دارای  تقدیرنامه ها و تشویق نامه های بسیاری از شرکتها و ارگانهای مختلف می باشد. اما این شرکت برای اینکه همشهریان ما در تهران خدمات تخصصی نصب دوربین مداربسته بهره‌مند شود اقدام به راه‌اندازی چندین تیم تخصصی برای نصب دوربین مداربسته برای پروژه های منازل مسکونی و مغازه ها نموده است که شما می توانید در صورت نیاز با این شرکت تماس برقرار نبوده و در اسرع وقت با بهترین کیفیت کمترین قیمت برای خود دوربین مداربسته تهیه نموده و اقدام به نصب آن نمایید .

نحوه انتخاب نصاب دوربین مداربسته

فراموشی رمز دوربین مداربسته

در صورتی که شما در منزل و یا محل کار خود دوربین مداربسته داشته باشید، و بخواهید تصاویر آن را به صورت بازپخش مشاهده نمایید نیاز است که حتما برای دستگاه خود رمز و یا پسورد مربوطه را که قراردادهای بدانید.

از آنجایی که شما به صورت روزانه با این دستگاه کار نمی کنید و مانند دستگاه موبایل می باشد احتمال خیلی زیاد است که شما دچار فراموشی رمز دوربین مدار بسته شده باشید.

در صورتی که شما دچار مشکل شده اید اصلا جای نگرانی ندارد و می توانید با برقراری تماس با متخصصین شرکت چشمان بیدار آریا به صورت کاملاً تلفنی و از راه دور رمز دستگاه شما را ریست کرده و شما میتوانید به راحتی از دستگاه دی وی آر خود بهره برداری نموده و رمز DVR را ریست نمایید.

ریست کردن رمز دوربین مداربسته یکی از تخصص هایی است که شرکت چشمان بیدار حال یا به صورت غیر حضوری برای شما انجام خواهد داد و شما تنها با تماس تلفنی با این شرکت می توانید رمز دوربین مداربسته خود را ریست نموده و دیگر نیازی به حضور در تعمیرگاههای دوربین مداربسته نداشته و مخصوصاً در این دوران کرونا شما می توانید از این خدمت غیر حضوری استفاده نمایید .

 

چرا شرکت چشمان بیدار آریا برای نصب دوربین مداربسته مناسب است؟

شرکت چشمان بیدار آریا که در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است دارای تجربه و تخصص کافی در حوزه نصب راه اندازی و فروش سیستم های حفاظتی و نظارتی می باشد و شما می توانید برای سیستم های حفاظتی و نظارتی خود ماننده دوربین مدار بسته ، دزدگیر منازل و محل کار خود از از این شرکت دانش بنیان که دارای تجربه بسیار زیاد و خدمات ارزنده ای در حوزه های تولید، نصب، نصب راه اندازی ، فروش و همچنین تعمیر دوربین مداربسته می توانید برای عقد قراردادهای تعمیرات و به روز رسانی سیستم های حفاظتی و نظارتی خود به صورت کاملاً تخصصی از این شرکت استفاده نموده و از تمامی خدمات و امکانات بسیار زیاد این شرکت که مورد تایید اکثر ارگانهای کشور عزیزمان ایران می باشد استفاده نموده و برای پروژه های کوچک و بزرگ خود در حوزه دوربین مداربسته حتما از این شرکت استفاده کنید.

یکی دیگر از دلایل انتخاب شرکت چشمان بیدار آریا برای پروژه‌های دوربین مدار بسته این است که این شرکت علاوه بر پشتوانه مالی و نیروی انسانی کافی در حوزه دوربین مداربسته تمامی تایید ها از موسسات انفورماتیک و استانداردهای ایران را دارا بوده و شما می توانید برای پروژه های صنعتی و دولتی خود از این شرکت برای دوربین مدار بسته و دزدگیر صنعتی استفاده نمایید .

این فروشگاه ضمن ارائه خدمات نصب و گارانتی دوربین های مداربسته برای بسیاری از برندهای مطرح در این زمینه مثل هایک ویژن، داهوا و Infinity یکی از باسابقه ترین شرکت های فعال در این حوزه در ایران است. متخصصان این مجموعه با دارا بودن دانش آکادمیکی و همچنین تجهیزات مدرن و ارتباط با تولیدکنندگان اصلی دوربین های امنیتی در سایر نقاط جهان شروع به کار کردند و توانایی نصب، تعمیر و به روزرسانی انواع دستگاه های سیستم های حفاظتی و نظارتی را دارند. در راستای تکمیل رسالت کاری ، این مجموعه نسبت به احداث کارخانه تولید دوربین مدار بسته در ایران نموده و با استفاده از دانش ایرانی و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید دوربین های مدار بسته با کیفیتی بالا و مطابق با استانداردهای IEC و GOST نموده و تمام خواسته های مشتری را پوشش می دهد و هر مشتری میتواند باتوجه به نیاز خود دوربین  مدار بسته مورد نظر را شخصی سازی کرده و از خدمات بی نظیر شرکت چشمان بیدار آریا استفاده کند و بهترین متخصصین نصاب دوربین مداربسته در تهران را داریم که شما بتوانید از آن استفاده کنید.

چرا شرکت چشمان بیدار آریا برای نصب دوربین مداربسته مناسب است؟

نصب دوربین مداربسته بر روی موبایل

وجود موبایل در زندگی روزمره ما یکی از از وسایل روزانه ما شده است که برای زندگی شخصی ما بسیار حائز اهمیت است نی که شما اقدام به نصب دوربین مداربسته می‌کنید می‌توانید تصاویر دوربین مداربسته را بر روی موبایل خود مشاهده نمایید.

اما این کار به سادگی نصب یک نرم‌افزار و یا یک بازی بر روی گوشی نمی باشد بلکه شما می باید برای انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل، از از شرکتهای متخصص در این حوزه مانند شرکت چشمان بیدار آریا استفاده نمایید تا با ارائه خدمات پشتیبانی فنی و همچنین تنظیمات تخصصی که بر روی دستگاه DVR  و مودم شما انجام خواهند داد و بتوانید به سادگی از از دوربین مداربسته خود بر روی  گوشی خود استفاده نمایید تمامی تصاویر مکانی که برای آن دوربین مداربسته نصب کرده اید را به صورت کامل و آنلاین مشاهده نموده و در صورت نیاز به توانید از تصاویر بازپخش آن نیز استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که در دستگاههای دی وی آر جدید شما دیگر نیاز به IP Static  ندارید و می توانید تنها با استفاده از تکنولوژی P2P  در واقع یک یک فضای مشترک بین دستگاه دی وی آر و گوشی شما میباشد استفاده نموده و تصاویر خود را به صورت کاملا آنلاین و به سرعت بسیار کافی بر روی گوشی موبایل خود مشاهده نمایید .

اما برای اینکه بتوانید از تکنولوژی P2P در دستگاه DVR  خود استفاده نمایید لازم است که برخی از تنظیمات آن را به صورت کامل و دقیق انجام دهید که برای این کار نیاز به حضور نصاب دوربین مدار بسته در محل نصب دوربین شما می باشد همچنین شما می توانید دزدگیر منزل خود را از این طریق نیز به صورت کاملاً آنلاین کنترل نمایید و در صورت وجود هرگونه ورود غیرمجاز به منزل خود علاوه بر آلارم های متداول و فیزیکی که در محل صدای آنها به گوش خواهد رسید می توانید از طریق اینترنت از ورود افراد غیر مجاز به محلی که برای آن دزدگیر منزل و یا دزدگیر اماکن دانست نموده‌اید کاملا مطلع شوید .

نصب دوربین مداربسته بر روی

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp