چرا فارا گشت را بهترین وب سایت گردشگری می دانند؟

2 91

فارا گشت :در این مقاله امروز قصد داریم یکی از بهترین سایت های که در زمینه گردشگری فعالیت می کند معرفی کنیم، در ادامه شما از تمام امکانات وبسایت فارا گشت و کلیه موارد دیگر درباره سایت فارا گشت لازم است بدانید آگاه می‌شوید پس با ما همراه باشید.

لازم نیست درباره مزایای سفر کردن چیزی بگم چون همه میدانیم که یکی از تفریحات خوب و لازم برای هر کسی گردش و مسافرت است.

مسله مهم که بصورت یک سوال خیلی جدی هر مسافری از خود میپرسد این است که: کدام مرجع بهترین وب سایت گردشگری است؟ همانطور که شما هم امتحان کردید اینترنت پر از سایتهایی است که خدمات مسافرتی ارائه میدهند. اعم از مجریان تور تا سایتهای تبلیغاتی که خدمات آژانسها را به مخاطبین نشان میدهند.

واقعا گیج کننده است که کدامشان بهترین است. البته مسله بعدی تعریف کلمه بهترین برای هر فرد معنای متفاوتی دارد.

یکی فقط مطمئن بودن براش ملاک بهترین است، یکی ارزان قیمت بودن، یکی داشتن مشتریان زیاد و دیگری برند بودن فلان مجموعه و کلی تعاریف و معانی دیگر.

به همین علت امروز میخواهیم در این مقاله یکی از بهترین وب سایت های گردشگری را خدمتتان معرفی کنیم تا شما هم با خیال راحت بتوانید برای مسافرت روی آنها حساب کنید و از خدماتشان استفاده کنید.

ملاکهایی که برای این وب سایت گردشگری در نظر گرفتیم:

 • مطمئن بودن
 • دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری
 • سابقه چند ساله در اجرای تورهای مسافرتی
 • قیمت مناسب نسبت به خدمات ارائه شده در سفر
 • پرسنل آموزش دیده و حرفه ای
 • دارا بودن روابط عمومی خوب و خوش اخلاقی
 • پشتیبانی دائمی در سفر
 • استفاده از لیدرهای حرفه ای
 • آشنا بودن با هتل ها و تجهیزات و امکانات آنها
 • معرفی تورها طبق سلیقه مسافر
 • در دسترس بودن
 • دارای وب سایت به روز

فکر میکنم دارا بودن همه نکات گفته شده میتونه خیال آدم رو از انتخاب و اعتماد کردن راحت کنه و این دغدغه سرچ کردن هر روز را از بین ببرد. چون واقعا خسته کننده میشه هر روز بخواهیم بگردیم تا جایی مطمئن پیدا کنیم.

فارا گشت بهترین وب سایت گردشگری در ایران

همانطور که ذکر شد می‌خواهیم سایت آژانس مسافرتی فارا گشت  را برای تورهای ایرانگردی و خارجی مورد بررسی قرار بدهیم تا ضمن آشنایی با خدمات و سرویسهایی که به مسافران میدهند به هدف مقاله نیز برسیم.

آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر چندین سال است که با یاری خداوند بینهایت مهربان فعال بوده و با بالاترین درصد رضایت مسافرین مشغول به سرویس دهی به تمامی مسافرانی است که با اعتماد از این آژانس تور ایرانگردی یعنی سفر به شهرهای مختلف داخلی و یا تورهای خارجی را خرید کرده اند. در کنار اجرای تورهای مسافرتی، رزرو هتل در سراسر ایران و جهان و همینطور رزرو بلیط های هواپیما داخلی و خارجی بصورت چارتر و یا سیستمی را برای مسافرین انجام میدهد.

فارا گشت دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است و هر ساله آنرا تمدید میکند تا خیال مسافران از بابت دارا بودن مجوز راحت باشد. تصویر مجوز هم در سایت، بخش مجوز میتوانید مشاهده کنید.

معرفی وب سایت

بریم سراغ آشنایی با وب سایت فارا گشت به آدرس:

https://faragasht.com/

با کلیک بر روی لینک و یا تایپ آدرس فوق در بروزر اینترنت وارد صفحه اصلی سایت میشویم:

در این صفحه نمای کلی از خدمات این آژانس نشان داده میشود. توضیحاتی درباره خدمات و سوابق در انتهای صفحه و لینک تورهای مختلف داخلی و خارجی در اول صفحه قابل مشاهده هستند. در بخش وسط صفحه نیز تورهایی که به مناسب ایام خاص اجرا میشوند بارگزاری شده اند تا زودتر به آن صفحات برسید. همچون تور نوروز فارا گشت که سفرهای نوروزی را میتوانید از آنجا انتخاب کنید.

تورهای ایرانگردی و یا داخلی

تورهای ایرانگردی در اصل به تورهایی گفته میشود که هدف آنها آشنایی و سفر به شهرهای داخلی ایران است. این تورها به دو بخش تقسیم میشوند:

"تورهای

۱- تورهای دور ایران: این تورها شامل بازدید از چند شهر میباشد  که  معجونی از ایران چهار فصل است. مثل تور ترکیبی تهران، مشهد، شیراز، یزد، اهواز، کردستان و تبریز. (البته شهرهای اسم برده به سلیقه مسافر قابل جایگزین شدن هستند.)

۲- تورهای تک شهری: این تورها برای سفر به یک شهر مدنظر مسافر رزرو میشوند. مثل تور چابهار یا تور قشم و یا سایر دیگر شهرها.

وقتی بر روی منوی تور داخلی کلیک کنید اسم هر شهر نشان داده میشود که بنا بر سلیقه تان روی هر کدام که مایل هستید کلیک کنید و از خدمات زیر استفاده کنید:

تور مشهد فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر زیبای مشهد، برنامه زیارت حرم امام رضا و جاهای دیدنی مشهد .

تور چابهار فارا گشت ( هوایی)؛ بازدید از بندر زیبای چابهار، گشتهای ویژه دو روزه چابهار گردی.

تور شیراز فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر شیراز و گشتهای سه روزه شیراز گردی.

تور یزد فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر یزد و گشتهای کامل دو روزه معروف آن.

تور قشم فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از جزیره قشم و دیدار از عجایب هفتگانه.

تور سرعین فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر خوش آب و هوای سرعین و دیدار از اردبیل و آبگرم های سرعین.

تور کیش فارا گشت (هوایی)؛ بازدید از جزیره زیبای کیش و تفریحات دریایی و جنگهای شاد شبانه.

تور اصفهان فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر معروف نصف جهان و خرید سوغاتی های منحصر بفرد.

تور تبریز فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر اولین ها و تجربه دو گشت لذت بخش ویژه تبریز گردی.

تور کرمان فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ بازدید از شهر کرمان و تجربه کرمان و ماهان گردی.

همه تورهای نامبرده با بهترین لیدرهای محلی تحصیلکرده همراه است تا علاوه بر لذت بردن دیدار از جاهای دیدنی تاریخی و فرهنگی ایران، تاریخچه پیدایش و علت ساخت و اتفاقات شیرین گذر زمان را هم بتوانی بشنوی و کلی اطلاعات جدید یاد بگیری.

تورهای نسبت به بودجه و سلیقه شما رزرو میشوند.یعنی:

هتل چند ستاره باشد؟

با هواپیما، اتوبوس و یا قطار میخواهید سفر کنید؟

چند شب میخواهید بمانید؟

چند روز گشت مدنظرتان است؟

چه زمانی راحت هستید سفر کنید؟

و چه بودجه ای را در نظر گرفته اید؟

نسبت به همه اینها که باب میل شما است باید برنامه سفر چیده شود و این یکی از تخصصی ترین کارهای آژانس فارا گشت کوروش کبیر است.

تورهای خارجی یا جهانگردی

منو بعدی که میتوانید مشاهده کنید منوی تور خارجی است. در این بخش همانطور که از اسمش مشخص است میتوانید کشورهایی که فارا گشت در آنها تور اجرا میکند مشاهده کنید و طبق سلیقتون انتخابشان کنید و اطلاعات هر کشور را مطالعه کنید.

تورهای خارجی یا جهانگردی در فارا گشت ، سایت گردشگری فارا گشت
تورهای خارجی یا جهانگردی در فارا گشت

تور ارمنستان فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ دیدار از شهر ایروان و استفاده از سه گشت شهری ویژه.

تور باکو فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ دیدار از شهر زیبا و مدرن باکو و گشت و گذار در شهری که قبلا جزوی از ایران بوده.

تور گرجستان فارا گشت (هوایی و زمینی)؛ دیدار از شهرهای تفلیس و باتومی با سرویس ویژه گشت از دیدنیهای متفاوت گرجستان.

تور هند فارا گشت (هوایی)؛ دیدار از شهر معروف دهلی، آگرا و جیپور بهمراه متفاوت ترین گشتها.

تور روسیه فارا گشت (هوایی)؛ دیدار از شهرهای مسکو و سنت پترز بورگ بهمراه یک گشت کامل در هر شهر.

تور سوچی فارا گشت، تور استانبول؛ آنتالیا، بلغارستان، دبی، مالزی، تایلند، چین، بالی، مالدیو و اروپا از دیگر تورهای خارجی فارا گشت میباشند که میتوانید از خدمات کامل آنها استفاده کنید.

وبلاگ های تخصصی

بخش بعدی در منوی سایت این آژانس، قسمت وبلاگها است. با کلیک کردن بر روی این قسمت، شما وارد بخشی میشوید که درباره جاهای دیدنی تمام شهرها و کشورها مطلب گذاشته شده است. یعنی میتوانید وبلاگ تخصصی فارا گشت مربوط به شهر یا کشور دلخواهتان را کلیک کرده و وارد آن شوید. در آنجا هر جاذبه دیدنی و تفریحی بهمراه عکس درج شده.

"وبلاگ

روی هر کدام که کنجکاوتان کرده است کلیک کنید و کاملترین اطلاعات بهمراه عکسهای جذاب آن اثر را مشاهده کنید. این بخش کمک میکنه مثل حرفه ای ها سفر کنید. چون از همه چی سر در میارید و متوجه میشوید چه جاذبه هایی منتظر شما هستند.

تماس با ما

بخش بعدی مربوط به صفحه معروف تماس با ما است که تمامی راههای ارتباطی با فارا گشت اعم از شماره های تماس (تلفن ثابت و موبایل)؛ آدرس آژانس و راههای رسیدن راحت به آن، ایمیل و فکس درج شده تا بدانید این آژانس پشتیبانی دائمی دارند و همیشه در دسترس هستند.

تورهای نوروزی

از تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات فارا گشت تورهای نوروزی است. نوروز یا عید یکی از فصول معروف سفر است. تعطیلات را به آب و هوای خوب بهاری اضافه کنیم دیگه بهانه ای برای سفر نرفتن نداریم.

"تورهای

تورهای نوروزی داخلی و خارجی در مسیرهای مطمئن و امن توسط فارا گشت اجرا میشود که میتوانید با مراجعه به قسمتی که ذکر شد از تمام جزییات بهمراه قیمت آنها اطلاع پیدا کنید.

مجوز رسمی

فارا گشت دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است و طی چندین سال فعالیت با لطف خداوند بینهایت مهربان با اکثریت رضایت مسافرین همراه بوده، برای اطمینان میتوانید استعلام این آژانس را از سازمان بگیرید تا خیالتان راحتتر شود.

در کنار آن هر ساله برنده جوایز متعدد رضایت مندی مشتریان، نوآوری، خلاقیت و برنده مجری برتر تورهای مختلف مسافرتی شده است.

قیمت مناسب

قیمت مناسب به مبلغی گفته میشود که نسبت به خدمات ارائه شده توجیه منطقی داشته باشد. یکی از تفاوت این آژانس با سایرین این است که دقیقا طبق سلیقه مسافر پکیج تور را ارائه میدهند. کارشناسان بهترین زمان سفر از نظر آب و هوا و قیمت را نیز پیشنهاد میدهند. پروازهای چارتر خوش قیمت و هتل های گارنتی هم دارند. همه اینها با هم قیمت مناسبی را برای شما به ارمغان می آورد تا هم خوش بگذرانید و هم بصرفه هزینه کنید.

نوبت سفر شماست

تا اینجا با امکانات، شرایط و خدمات آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر مجری اصلی تور ایرانگردی و جهانگردی آشنا شدید و وب سایتشان را بعنوان بهترین وب سایت گردشگری در ایران را با هم بررسی کردیم. شما با خیال راحت میتوانید از تورهای این آژانس استفاده کنید و سالها از خاطره خوش سفرهایتان برای اطرافیان بگویید.

منبع:

tripadvisor.com

faragasht.com

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۹۰۹۲۹۶

آدرس فارا گشت: تهران، میدان ولی عصر، ابتدای کریمخان، ساختمان کیمیا، واحد ۳۳

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

2 نظرات
 1. محمد حسین انبارداران می گوید

  چه مقاله خوبی بود واقعا جای تشکر داره. فکر نمی کردم یک سایت مثل سایت آژانس مسافرتی فارا گشت انقدر تکمیل باشه و هر چیزی که یک مسافر نیاز داشته باشه رو تدارک دیده باشند.
  مثلا در قسمت تور ایرانگردی دیدم تورهای چابهار، مشهد و قشم و کیش درج شده از فارا گشت و در قسمت تورهای خارجی تور ارمنستان و باکو برام جالب بود.
  این که یک آژانس دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی هم باشه که دیگه میشه نور علی نور. امیدوارم که بتوانم در تورهای ایرانگردی و تور نوروزی فارا گشت امسال شرکت کنم. خیلی حوس سفر کردم.
  باز هم از شما بابت این مقاله و راهنمایی تشکرم می کنم.

 2. حمید دلستان می گوید

  خواهش میکنم نظرات شما به ما کمک می کند تا مقالات بهتری بنویسیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp