سورپلاس،ایده های جذاب سورپرایز مادر با تزیین کیک تولد

0 4

مامان ها مهربان ترین، دوست داشتنی ترین و کم توقع تری عضو خانواده هستند. اگر کمی از دوران شیطنت جوانی فاصله گرفته باشیم، بیشتر از هر وقت دیگری درک می کنیم که در این دنیا، هیچ کس به اندازه مادر عاشق ما نیست، و تمام نگرانی ها و تذکراتش، فقط و فقط از سر دوست داشتن خالصانه و بی توقع اوست.

مامان ها برای هیچ کدام از محبت هایشان توقع جبران ندارند، اما این دلیل نمی شود که ما هم دست روی دست بگذاریم و هیچ کاری نکنیم! کوچکترین کاری که می توانید همین الان انجام دهید، بوسیدن روی ماه مامان آنهاست، اما اگر تصمیم دارید کمی بیشتر از خودتان مایه بگذارید و یک سورپرایز درست و حسابی تدارک ببینید، احتمالا تولد مادر یا روز مادر می تواند بهانه خوبی برای غافلگیر کردن مامان خانمی باشد، آن هم با تزیین یک کیک جذاب و دلفریب!البته می توانید این کار را بدون مناسبت هم انجام دهید، حتما لازم نیست دنبال یک مناسبت خاص باشید.الویت اول ما، انتخاب یک طرح خاص و فوق العاده زیبا، برای کیک تولدتولد مادر خانمی است.

ادامه این مطلب را دنبال کنید تا به شما بیاموزیم چطور اینکار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

تزیین کیک تولد با گل های طبیعی

تزیین کیک تولد با گل های طبیعی

مادرها عاشق گل های تازه هستند، پس احتمالا دیدن یک کیک تولد تزیین شده با گل های تازه، می تواند حسابی آن ها را هیجان زده کند. شما به دو روش می توانید این کار را انجام دهید؛ یا نگاهی به مدل های متنوع تزیین کیک تولد که در سورپلاس گردآوری شده بیندازید، یک مدل را انتخاب کنید و به قنادی سفارش دهید، یا از طرح ها الهام بگیرید و طرحی که مطابق سلیقه مادرتان هست انتخاب کنید، و خودتان آستین ها را برای آماده کردن کیک بالا بزنید. پیشنهاد ما راه دوم است! چون با عشق و ذوق بیشتری آماده می شود.

تزیین کیک تولد با گل های طبیعی

اگر تصمیم گرفتید کیک را خودتان تزیین کنید،در انتخاب گل هاو چیدمان آن ها بایدبه چند مورد دقت کنید. اول اینکه طول عمر گل ها کوتاه نباشد، چون ممکن است لازم باشد کیک را روز قبل از تولد آماده کنید، در این صورت اگر کیک مدتی در یخچال نگهداری شود، گل ها پژمرده نمی شوند. رنگ گل ها شاد و ملیح باشد.

البته اگر مادر به رنگ های جیغ و گرم علاقه دارد، گل های سرخابی، ارغوانی و بنفش، می توانند انتخاب خوبی باشند. با توجه به سایز کیک گل آرایی کنید. اگر اندازه کیک شما کوچک است، لازم نیست حتما سطح کل کیک را گل بزنید، یا از گل های خیلی درشت استفاده کنید!

برای شروع تزیین کیک با گل ها، ابتدا سطح گلبرگ و برگ ها را از هرگونه غبار، لکه و حشرات ریز پاک کنید، جوری که برق بزنند. سپس ساقه گل ها را به اندازه ۵ الی ۶ سانتیمتر کوتاه کنید.

یک تکه کیک اسفنجی را به کمک خامه هم زده یا شهد، روی سطح کیک (یا هر قسمتی که برای گل آرایی انتخاب کردید) بچسبانید، سپس با توجه به مدل تزیین کیکی که انتخاب کرده اید، شروع به چیدن گل ها روی تکه کیک اسفنجی کنید. این کار را با دقت زیاد انجام دهید، که به دیزاین خامه یا شکلات سایر قسمت های کیک صدمه نزنید.

خلاقیت در تزیین کیک و هدیه تولد مادر

خلاقیت در تزیین کیک و هدیه تولد مادر

اگر قید تزیین کیک با گل طبیعی را زده اید، می توانید از سایر روش ها استفاده کنید، مانند تزیین با خمیر فوندانت، گاناش، ژله یا حتی خامه‌های رنگی اکلیلی.

خلاقیت به خرج دهید. چیزی که زیاد است، انواع و اقسام کیک های آماده در پشت ویترین قنادی ها! این ذوق، سلیقه و عشق مادر و فرزندی شماست که باید در دیزاین کیک به چشم بیایید، پس تا می توانید خلاقانه عمل کنید.

کارتان که با کیک تمام شد، نوبت به هدیه مادر می رسد. در انتخاب هدیه و بسته بندی کردن آن نیز، مانند تزیین کیک، دقت، سلیقه و خلاقیت به خرج دهید. اگر تصمیم دارید یک هدیه کاربردی مثل طلا، ساعت مچی، لباس مجلسی، کیف کفش و… تهیه کنید، سورپلاس ایده های متنوعی دارد، حتما از آن ها دیدن کنید. اما اگر کمی از هدیه های روتین فاصله بگیریم، گزینه های دیگری هم هستند که خودنمایی می کنند، مثل بلیط سفر به یک شهر تفریحی، خرید لوازم ورزش در منزل، لوازم آرایشی و بهداشتی و لباس های مناسب فصل! شما بهتر از هر کسی می دانید، چه چیزی مادرتان را بیشتر خوشحال میکند، از همان ایده بگیرید. حتی می توانید هدیه تولد را با همراهی و هم فکری سایر اعضا خانواده تهیه کنید.

لباس مجلسی

در این مقاله هر آنچه برای خوشحال کردن مادرهابا تزیین کیک تولدشان لازم داشتید، به شما گفتیم. کافی است ابتدا مدل تزیین کیک تولدرا انتخاب کنید، سپس با صرف کمی زمان و سلیقه دخترانه، و رعایت دستورالعمل هایی که برایتان شرح دادیم، وارد مرحله اجرای پروژه خوشحال سازی مادر شوید. امیدواریم با اجرای این راهکارها موفق شوید مادرتان را حسابی شگفت زده و خوشحال کنید.

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp