کارواش را به منزل خود بیاورید

0 31

از افرادی هستید که در شهرهای شلوغ زندگی می کنید و به دلیل ترافیک مایل نیستید که ماشین خود را به کارواش ببرید. احتمالا کارواش در محل بهترین گزینه برای شما خواهد بود. برخی از افراد به این دلیل که تصور می کنند قیمت کارواش در محل بسیار بالاتر از کارواش های سطح شهر می باشد، هیچ گاه با آن ها تماس نگرفته اند. اما موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که این کارواش حتی با وجود مزایای بسیاری که نسبت به کارواش های فیزیکی دارند، هزینه ها آن ها کاملا مناسب تمام افراد است.

انواع کارواش های موجود در سطح شهر 

کارواش ها امروزه به شکل های مختلف در سطح شهر وجود دارند و این موضوع باعث می شود که افراد هر نوعی که مایل هستند را انتخاب کنند. در زیر انواع مختلف کارواش را نام می بریم.

کارواش سنتی با استفاده ار واتر جت: در این روش از آب پرفشار با فشار ۱۶۰ الی ۲۰۰ بار برای شستشوی  خودرو استفاده م ی شود.

 • کارواش دروازه ای: نوعی کارواش اتومات است که ماشین ثابت می ماند و دستگاه بر روی بدن ماشین حرکت می کند. در این نوع کارواش ها تمام سیستم های فوم پاش، برس ها، سیستم آبکشی و خشک کن ها و غیره همگی بر روی یک دستگاه نصب شده اند. این نوع کارواش ها نیز به دلیل اشغال کردن فضای کم و صرفه جویی در وقت و آب یکی از بهترین نمونه های کارواش است.
 • کارواش نانو: این نوع کارواش ها از مواد شوینده شیمیایی برای پولیش و شستشوی ماشین استفاده می کنند.
 • کارواش تونلی: در این نوع کارواش ها با استفاده از تسمه نقاله خودرو از میان تعداد دستگاه های شستشوی ثابت عبور می کند.
 • کارواش بخار:در این روش از بخارر خشک و مرطوب برای شستشوی ماشین استفاده می کنند. این روش روشی جدید و بسیار کم مصرف است.
 • کارواش نانو بخار: در این شستشو هم از بخار و هم از مواد شوینده شیمیایی استفاده می شود.
 • کارواش در محل: در این مدل کارواش اقدام به شستشوی ماشین شما در هر منطقه ای که خودتان بخواهید می کند. در کارواش سیار از روش های مختلفی برای شستشوی ماشین استفاده می کنند. اما رایج ترین روش در این نوع کارواش استفاده از واتر جت و نانو بخار است.
انواع کارواش های موجود در سطح شهر
انواع کارواش های موجود در سطح شهر

مزایای کارواش در محل

کارواش در محل به طور قطع مهمترین مزیتی که نسبت به دیگر روش ها دارد، صرفه جویی در وقت و نماندن در مسیرهای شلوغ و پرترافیک شهر است. اغلب مردمی که در شهرهای بزرگ از جمله تهران زندگی می کنند به سختی می توانند در روز های هفته ماشین خود را به کارواش ببرند و زمان کافی را برای این کار پیدا نمی کنند. از دیگر مزایای این روش برقراری ارتباط با شخص ارائه دهنده خدمات است که این امکان را برای شما فراهم می کند که هر نوع سوال و خواسته ای دارید می توانید به آن عمل کنید. همچنین شما در کارواش در محل می توانید بسیار راحت به این خدمات دسترسی داشته باشید و همزمان که در خانه یا محل کار هستید شستشوی ماشین خود را به آن ها بسپارید.

خدمات کارواش درمحل

کارواش در محل معمولا شامل شستشوی داخل ماشین و شستشوی خارج ماشین است. البته شستشوی داخل ماشین بستگی به شرکت خدماتی ارائه دهنده این خدمات دارد که از چه روش هایی برای تمیز کردن داخلی ماشین استفاده می کند. اما به طور کلل همه آن ها در یک موضوع مشترک هستند و آن هم تحویل یک ماشین شما به تمیزترین حالت ممکن است. برخی از خدمات کارواش در شستشوی داخل ماشین عبارتند از:

 • جارو زدن
 • تمیز کردن شیشه ها
 • فرچه زدن و بخار ش کردن صندلی ها و کفپوش ها
 • رسیدگی به قسمت ها چرم ماشین از جمله واکس زدن و استفاده از پاک کننده مخصوص چرم

همچنین در شستشوی خارج ماشین به شستشوی کامل ماشین خدمات زیر نیز ارائه می شود..

 • پاک کردن ماشین با دست
 • اسپری کردن برخی قسمت های ماشین از جمله شیشه ها، طوقه، ستون درب و سایر قسمت های بیرونی
 • پولیش زدن جهت براق کردن ماشین
 • آب بندی و واکس زدن برای درخشندگی ماشین

و همچنین در شستشوی خارج ماشین شستشوی دقیق لاستیک ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. برای شستشوی لاستیک خودرو ابتدا چرخ ها شسته می شود و سپس از پاک کننده مخصوص چرخ استفاده می شود و تمام کثیفی ها به صورت دستی تمیز می شود و سپس دوباره شسته و خشک می کنند. در مرحله آخر نیز می توانند با استفاده از یک دستمال چرخ ها را پولیش داده و با واکسن آن را آب بندی می کنند.

خدمات کارواش درمحل
خدمات کارواش درمحل

از کدام کارواش در محل ها خدمات بگیریم؟

برای اینکه بتوانید از خدمات کارواش در محل استفاده کنید، نیاز دارید که به کارواشی معتبر مراجعه کنید و ماشین خود را به افراد حرفه ای در این کار قابل اطمینان بسپارید. برای آشنایی با کارواش در محل های معتبر که  به صورت آنلاین یا تلفنی امکان  درخواست خدمات از آن ها دارید، می توانید به سایت نیازیتو به آدرس niazito.com مراجعه کنید. سایت نیازیتو به شما سایت های کارواش در محل های مطمئن که در کار خود بسیار حرفه ای هستند را معرفی می کند تا شما با خیالی راحت اقدام به ثبت درخواست خدمات کنید.

niazito

جمع بندی

 • کارواش در محل دارای مزایای بسیاری است و خدمات مختلفی از جمله شستشوی داخل ماشین و خارج ماشین با استفاده از روش های مختلف می کنند.
 • برای آشنایی با بهترین کارواش در محل شهر خود می توانید به سایت نیازیتو مراجعه کنید.

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp