راهنمای خرید همزن برقی بوش

0 25

خرید همزن برقی بوش

همزن برقی یکی از مهمترین لوازم مورد استفاده در آشپزخانه به شمار می رود به همین دلیل ما در این محتوا یکی از بهترین برند ها را به شما معرفی خواهیم کرد و ویژگی هایی که قبل از خرید همزن برقی باید به آن ها توجه کنید را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
بسیاری از افراد بر این باور هستند که همزن برقی جزوه لوازم ضروری موجود در آشپزخانه محسوب نمی شود اما در واقع این اصلا به این گونه نیست و همزن می تواند به علاوه اینکه در سرعت کار شما تاثیر بسیار مثبتی بگذارد از خستگی جلوگیری کرده و باعث یک دست شدن مواد بعد از از مخلوط شدن توسط دستگاه همزن شود اما به این نکته توجه داشته باشید که باید یک همزن خوب و با کیفیت خریداری کنید تا بتوانید سال ها از آن استفاده نمایید. به همین دلیل هم قصد داریم در این محتوا چند نمونه از بهترین همزن های بوش را به شما معرفی کنیم در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم که اگر قصد خرید همزن برقی بوش را دارید تا انتهای محتوا ما همراه باشید.

مشخصات محصول

  • عملکرد توربو:ندارد
  • تعداد پره‌های همزن:۲
  • تنظیمات سرعت:دارد
  • کاسه:بله
  • خمیرزن:دارد
نقاط قوت

کاسه خوبی داره

برند معتبر
حجم مناسب کاسه برای

کیک های خانگی

نقاط ضعف

نداشتن سری گوشت کوب برقی

فقط امکان چرخیدن به یکطرف

برای خمیر گرفتن ضعیف

آشنایی با انواع همزن بوش

همزن های برقی در دو نوع کاسه دار و معمولی تولید و بازار عرضه می‌شود البته مطمئنا نمونه های متعدد آن را در انواع آشپزخانه ها مشاهده کرده اید اما با مطالعه این محتوا می توانید با آن ها بیشتر آشنا شوید.

آشنایی همزن برقی معمولی

آشنایی همزن برقی معمولی
آشنایی همزن برقی معمولی

ساده ترین همزن های برقی موجود در بازار همزن های برقی معمولی هستند و تنها از دو بخش دسته و سر همزن تشکیل می شود که برای مخلوط کردن مواد باید آن را در دست بگیرید و عملیات مخلوط کردن را انجام دهید.

همزن های برقی کاسه دار

همزن های برقی کاسه دار
همزن های برقی کاسه دار

همزن های برقی کاسه دار پیشرفته ترین نوع همزن موجود در بازار هستند چون برخلاف همزن دستی که باید حتماً آن را در دست بگیرید و مواد مورد نظر خود را مخلوط کنید با استفاده از همزن های برقی کاسه دار می توانید مواد را در داخل کاسه بریزید در این صورت همزن به طور اتوماتیک عملیات مخلوط کردن مواد را انجام خواهد داد.

نکات مهم پیش از خرید همزن برقی بوش

همانطور که می دانید هر محصول دارای ویژگی هایی است که باعث می شود افراد را به خود جذب کند به همین دلیل ما قصد داریم چند نمونه از ویژگی هایی که باید قبل از خرید همزن برقی بوش به آنها توجه کنید را در اختیارتان قرار دهیم.

  • جنس تیغه
  • جنس کاسه
  • میزان توان موتور همزن

بررسی جنس تیغه

همانطور که می دانید تیغه همزن برقی به طور مستقیم با مواد غذایی برخورد خواهد کرد و برنده بودن جزو ویژگی های منحصر به فرد و خاص همزن محسوب می شود. در نتیجه باید همزن برقی را خریداری کنید که دارای تیغه بسیار قوی و برنده ای باشد. لازم به ذکر است بدانید که در تولید تیغه همزن های برقی از متریال پلاستیک، استیل و کروم استفاده می شود که طبیعتا خرید همزن برقی بوش با تیغه استیل و کروم می تواند یک خرید هوشمندانه باشد.

جنس کاسه

شایان ذکر است بدانید که کاسه همزن های برقی از جنس استیل و پلاستیک می باشند. توجه داشته باشید که در هنگام خرید همزن برقی بوش حتما نمونه ای را تهیه کنید که دارای کاسه استیل باشد، چون کاسه پلاستیک به علت نرم بودن و مقاومت پایان متریال از طول عمر کمتری برخوردار می باشد.

میزان توان موتور همزن

میزان توان موتور همزن

یکی از مهمترین نکاتی که قبل از خرید همزن برقی بوش باید به آن توجه کنید میزان توان دستگاه است، لازم به ذکر است بدانید که میزان توان هر دستگاه نشان گر قدرت آن دستگاه می باشد که بر روی مصرف برق آن تاثیر می گذارد. توجه داشته باشید که میزان توان تمام دستگاه های الکتریکی با واحد وات سنجیده می شوند در نتیجه هر میزان که توان دستگاه بالاتر باشد میزان برق و قدرت دستگاه بیشتر خواهد بود.

دکمه توربو در همزن برقی چه کاری را انجام میدهد

در همزن های برقی قابلیتی قرار دارد که شما می توانید سرعت چرخش تیغه ها را کنترل کنید اما به علاوه تنظیم سرعت تیغه ها  قابلیتی به نام توربو بر روی بعضی از همزن های برقی قرار داده شده است که با فعال کردن آن شما می توانید سرعت چرخش تیغه ها را ۲ الی ۳ برابر بیشتر کنید البته این میزان سرعت به نوع دستگاه بستگی دارد.

همزن های برقی قابلیت شستشو دارند

مطمئناً زمانی که توسط همزن برقی مواد مورد نظر خود را مخلوط می کنید همزن نیاز به شستشو خواهد داشت در نتیجه باید هنگام خرید توجه داشته باشید که همزن برقی قابلیت جدا شدن اجزا را داشته باشد تا بتوانید به راحتی آن را بشویید.

همزن برقی معمولی بهتر است یا کاسه دار

همانطور که میدانید این دو دستگاه با هم تفاوت های فاحشی دارند برای مثال قیمت آنها با هم متفاوت است و استفاده از دستگاه همزن برقی کاسه دار بسیار آسان تر می باشد، اما در هر شرایطی شما در هنگام خرید همزن برقی بوش می توانید به میزان وزن و قدرت دستگاه توجه کنید و بر اساس بودجه ای که در نظر گرفته اید یک همزن برقی خریداری نمایید.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp