معرفی بهترین هتل های شیراز

0 5

بهترین هتل های شیراز

شیراز  شهری که به  دروازه قرآن نیز شهرت دارد، و شهر ادب و هنر ایران شناخته شده است. که به دلیل وجود اماکن تاریخی و آرامگاه شعرای بزرگ مانند حافظ و سعدی به عنوان قطب اول گردشگری قابل شناسایی است. و به دلیل وجود مسافران و گردشگران ایرانی و خارجی که در تمام فصول سال در حال رفت و آمد به این شهر هستند، هتل‌های بسیاری از ۵ ستاره تا هتل آپارتمان همه ساله در آن افتتاح و یا مورد بازسازی قرار می‌گیرد. با ما همراه شوید تا در چگونگی رزرو هتل از ارزان تا گران‌ترین هتل‌ شیراز و خدمات و امکانات ارائه شده با شما صحبتی داشته باشیم.

بهترین و لوکس‌ترین هتل‌های شیراز عبارتند از:

برای برخی از افراد اقامت در هتل لوکس بسیار اهمیت دارد. تا ضمن تفریح  در این شهر  از خدمات و امکانات هتل نیز لذت کافی ببرند. به همین خاطر در شیراز هتل‌های لوکس ۴ و ۵ ستاره فراوانی وجود دارد. که در موقعیت مکانی بسیار عالی قرار گرفته‌اند. و با ارائه خدمات و امکانات بی‌نظیری از مهمانان خود پذیرایی می‌کنند.

  • هتل چمران شیراز : هتل ۵ ستاره‌ای که در قسمت مرتفع شهر قرار گرفته است. و با ارائه خدمات بی‌نظیری مانند: ورزش‌های آبی، رستوران‌های متنوع، کافی شاپ و غیره از مسافران خود پذیرایی می‌کند.
  • هتل بزرگ شیراز : هتل ۵ ستاره‌ای که به‌دلیل قرار گرفتن نزدیک دروازه قرآن به این نام نیز شهرت پیدا کرده است. و در موقعیت مکانی بسیار نزدیکی به حافظیه، سعدی و آرامگاه شاهچراغ قرار دارد.
  • هتل زندیه شیراز : هتل ۵ ستار‌ه‌ای که از نظر بسیاری از توریست‌ها و گردشگران بهترین هتل شیراز شناخته شده است. به‌دلیل آن‌که در موقعیت مکانی بسیار نزدیکی به بازار، حمام وکیل، مسجد نصیر الملک قرار دارد. و با خدمات ویژه‌ای نظیر صندوق امانات، ترانسفر، فروشگاه و بسیاری دیگر از مسافران خود پذیرایی می‌کند. هتل زندیه به شکل معماری بسیار زیبای سنتی طراحی شده است. و در ارگ قدیم زند قرار دارد.

از اسامی دیگر هتل‌های ۴ ستاره به پارک سعدی، آریو برزن، هتل هما شیراز ، الیزه، کریم خان و بسیاری دیگر می‌توان نام برد. که علاوه بر موقعیت مکانی عالی با خدمات و امکانات ویژه‌ای از مسافران خود پذیرای می‌کند.

بهترین و لوکس‌ترین هتل‌های شیراز عبارتند از:

ارزان‌ترین هتل‌های شیراز عبارتند از:

مطالب مرتبط

در شهر شیراز علاوه بر هتل‌های لوکس، هتل‌های ۳ و ۲ ستاره، هتل آپارتمان و یا بوم‌گردی‌های بسیاری وجود دارد. برای مسافرانی که به بودجه خود اهمیت بسیاری می‌دهند. اقامت در این هتل‌ها پیشنهاد می‌شود. این هتل‌ها علاوه بر امکانات و خدمات ارائه شده، از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند. برخی از اسامی این هتل‌ها عبارتند از:

  • هتل ارگ شیراز : هتل ۳ ستاره‌ای که بسیار قدیمی و مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل مورد نظر برای افرادی که، قصد استفاده خودرو برای دیدن برخی از مراکز تاریخی ندارند، پیشنهاد می‌شود. به‌دلیل آن‌که در موقعیت مکانی بسیار نزدیک به بازار وکیل، شاهچراغ قرار دارد. به‌طوری‌که با پیاده روی از این مراکز می‌توانند دیدن نمایند.
  • هتل پارسیان: هتل ۳ ستاره دیگری که، مجدداً مورد بازسازی قرار گرفته است. و به آسانی دسترسی به مراکز خرید و مراکز گردشگری دارد. به‌همین خاطر مورد پسند مسافران بوده است.
  • هتل آپارتمان شمس: هتل ۲ ستاره‌ای که در منطقه دروازه قرآن قرار دارد. این هتل در سال ۱۳۹۶ مورد بازسازی قرار گرفته است. و در موقعیت مکانی بسیار نزدیکی به حافظیه، بازار وکیل و زرگرها قرار دارد.
  • هتل سنتی نیایش: این هتل از نظر مسافران بسیار زیبا و ایده‌آل محسوب می‌شود. به‌دلیل آن‌که، مسافرانی که از خودرو برای مکان‌های دیدنی استفاده نمی‌کنند. در موقعیت مکانی نزدیک به موزه، کلیسا، آتشکده‌های قدیمی، مساجد و خانقاه قرار دارد. هتل سنتی نیایش، سبک معماری بسیار قدیمی و سنتی در طراحی آن به کار رفته است. و در گذشته به‌ عنوان چاپخانه از این مکان استفاده شده است. و با امکاناتی نظیر رستوران سنتی از مهمانان پذیرایی می‌کند. علاوه بر آن این هتل دارای پارکینگ نیز می‌باشد.

از اسامی دیگر هتل‌های ارزان قیمت می‌توان به هتل نصیرالملک، کوثر، آریانا، آناهیتا و بسیاری دیگر نام برد.

ارزان ترین هتل های شیراز

رزرو هتل در رادار۳۶۱:

با تمام این تفاسیر که گفته شد، اولین دغدغه سفر برای یک مسافر رزرو  هتل شیراز است. به‌دلیل آن‌که رزرو آنلاین بسیار ساده‌ و آسان‌تر از رزرو حضوری می‌باشد. و با پیشرفت صنعت تکنولوژی این کار با سرچ در دنیای اینترنت امکان پذیر شده است. شاید با خود فکر کنید، که رزرو اینترنتی علاوه بر گرفتن وقت شما ممکن است، اطلاعات دقیق و یا کاملی در اختیار  نگذارد. به‌همین خاطر ما به شما سایت رادار ۳۶۱ را معرفی خواهیم کرد. در این سایت مورد نظر فیلترهای بسیاری طراحی شده است. تا در کمتر از چند ثانیه هتل مورد نظر خود را بررسی و رزرو خود را نهایی کنید.

در رادار ۳۶۱ تمامی اسامی هتل‌ها با قیمت، امکانات و خدمات ارائه شده، موقعیت مکانی به مراکز دیدنی و خرید و بسیاری دیگر از موارد ذکر شده است. در این سایت آنلاین، اتاق‌های هتل، رستوران، ورودی و غیره همراه با عکس گذاشته شده است، علاوه بر آن‌که رادرا ۳۶۱ به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی و به‌روز رسانی می‌شود، برای برخی از افراد که قصد سفر به شیراز را دارند، نظرات کاربران از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین خاطر در این سایت فیلتری وجود دارد، که تمامی نظرات کاربران با امتیاز ذکر شده است.

با رزرو آنلاین در سایت رادار ۳۶۱ این اطمینان به مسافر داده می‌شود. که سایت پس از بررسی و تصمیم نهایی اطلاعات را وارد کرده است، ضمن آن‌که در برخی از اوقات بسیاری  هتل‌های ۵ و یا ۴ ستاره برای مسافرانی که رزرو خود را از طریق این سایت انجام می‌دهند، تخفیفات ویژه‌ای گذاشته می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp