۲۰ پیشنهاد جذاب کادو برای روز ولنتاین دخترانه و پسرانه ۲۰۲۱

هدیه رومانتیک برای روز ولنتاین

0 186

شاید تا حال نام روز ولنتاین را بسیار شنیده و حتی به فکر خرید کادو برای روز ولنتاین نیز برای آنکه بتوانید، در این روز خاص عزیزانتان را خوشحال نمایید افتاده باشید، اما اطلاعات چندانی در مورد آن و یا علت نام‌گذاری آن ندارید. این روز در فرهنگ‌های مختلف بانام روز عشق نامیده می‌شود و سال‌ها است که جشن بزرگی به‌منظور یادآوری آن برگزار می‌گردد.
ابراز عشق در هر زمان که صورت گیرد مطلوب می‌باشد، اما در این روز خاص برحسب سنتی که از پیشینیان به ما رسیده دارای ارزش و بهایی دوچندان است. سابقه تاریخی روز ولنتاین نشان می‌دهد که این روز در نزد فرهنگ‌های مختلف دارای قداستی خاص بوده و فرستادن کارت ولنتاین و هدیه برای روز ولنتاین از دیرباز به‌عنوان سنتی پسندیده در میان افرادی که به عشق و محبت اهمیت می‌دهند، موردتوجه قرارگرفته است.

روز ولنتاین چه روزی هست؟

افسانه‌ها و داستان‌های بسیاری وجود دارد که به علت نام‌گذاری این روز اشاره دارند، اما آنچه از همه رایج‌تر و از زبان عموم می‌توان آن را شنید، داستان کشیشی مسیحی به نام ولنتاین است که جسارت و شجاعت ستودنی آن باعث شد، نامش بر سر زبان‌ها جاودانه گردد و به‌منظور یادبودی از حرکت بزرگ وی، یک روز خاص را بانام ولنتاین در تاریخ ثبت نمایند.

اگرچه حقیقت وجودی هیچ‌کدام از این داستان‌ها را نمی‌توان تأیید نمود، ولی آنچه همیشه مشهود می‌باشد، این است که عشق و محبت شعله‌ای می‌باشد که هیچ‌گاه از پس گذر زمان خاموش نمی‌شود. ولنتاین کشیشی مهربان بود که علیه جور حاکم زمان که سربازان را از ازدواج منع می‌نمود برخاست و به صورتی پنهانی وسیله رسیدن سربازان را به معشوقه‌های خود و در قالب ازدواجی مشروع فراهم می‌ساخت. این عمل وی نوعی سرباززدن از حکم فرمانروای حاکم تلقی شد و حکم به زندان رفتن و سپس اعدام این کشیش صادر گشت.

و این بهانه‌ای شد که در روزبه دار آویختن وی جشنی به نام ولنتاین برگزارشده و تمامی عاشقان در این روز با تقدیم هدیه رفتار ستودنی آن کشیش بزرگ را قدر می‌دانند تا حرکت شجاعانه او هیچ‌گاه از خاطره‌ها پاک نشود.

کادو ولنتاین مناسب برای دخترها

کادو ولنتاین مناسب برای دخترها
کادو ولنتاین مناسب برای دخترها

دخترخانم‌ها دارای روحیه لطیف‌تری هستند، ازاین‌رو انتخاب کادو برای روز ولنتاین برای آنها مسلماً دارای حساسیت‌های ویژه‌تری است. اگر در روابط گذشته خود با آنها زیرکی به خرج داده باشید، حتماً توانسته‌اید کمی باسلیقه‌شان آشنا شده و اکنون برای گزینش هدیه مناسب آن‌قدرها مشکل ندارید و در غیر این صورت با انتخاب‌های گسترده‌ای روبرو هستید. درهرصورت مشاهده چند ایده جالب و منحصربه‌فرد در این میان حتماً به کارتان می‌آید تا در مقابل این گزینه‌های متنوع کمتر سرگردان شوید.

• ساعت هوشمند:

اگر می‌خواهید در خرید هدیه برای روز ولنتاین منحصربه‌فرد عمل نمایید، ساعت هوشمند بهترین گزینه پیشروی شما است که می‌تواند شمارا به‌عنوان فردی خوش‌سلیقه و صدالبته به‌روز نشان دهد. پس‌خرید آن را برای خانم‌های حتی مشکل‌پسند فراموش نکنید.

• عطر و اودکلن:

خرید اودکلن برای خانم‌ها با آن حس بویایی قوی و حساسشان به‌راستی کار سختی است، اما برخی از اودکلن‌ها هستند که توانسته‌اند، رضایت طیف گسترده‌ای از خانم‌ها را کسب نمایند. بهتر است اگر قصد خرید اودکلن رادارید و شناختی در موردعلاقه دخترخانم موردنظرتان هنوز کسب نکرده‌اید، حتماً فقط به‌گزینش آنها روی‌آورید.

• انواع دستبند و پابند:

دستبندها و پابندهای هدیه‌های نابی هستند که به شما این امکان را می‌دهند، یک سرمایه‌گذاری عشقی عالی را رقم بزنید، زیرا بسیار شیک و لاکچری بوده و بدین ترتیب به صورتی مادام‌العمر در ذهن خانم‌ها تصویر آنها به یادگار می‌ماند.
اگر این دستبندها و پابندها را به‌منظور هدیه برای ولنتاین تهیه نمایید، به‌هیچ‌عنوان چنین احترام و توجهی از سوی شما تا ابد از ذهن خانم‌ها پاک نمی‌شود.

کادو ولنتاین مناسب برای پسرها ۲۰۲۱

کادو ولنتاین مناسب برای پسرها
کادو ولنتاین مناسب برای پسرها

باوجود تنوع کالاهایی که منحصراً برای آقایان است، یافتن یک نمونه که بتواند برای آنها جذابیت کافی را داشته و با فناوری‌های روز نیز همگام باشد، به‌راستی دیگر مانند گذشته سهل نیست. این دشواری زمانی که سخن از تهیه کادو برای روز ولنتاین به میان آید، مسلماً دوچندان می‌شود و تصمیم‌گیری صحیح را با مشکل روبرو می‌سازد. ما در اینجا چند پیشنهاد جالب‌توجه داریم که گمان می‌کنیم می‌توانید با آنها آقایان را راضی و خشنود سازید.

• ست کیف پول و کمربند

اولین گزینه که در هنگام تهیه هدیه برای روز ولنتاین آن‌هم برای آقایان به نظر می‌رسد، ست کیف پول و کمربند است، زیرا این دو کالا به‌شدت مورداستفاده بوده و کمتر آقایی هست که علاقه به داشتن چندین مدل از آن بارنگ‌ها و طرح‌های مختلف را نداشته باشد. طرح چرم این دو محصول و خصوصاً ست بودن آنها مزیتی است که کالایی کاملاً شیک و مناسبتی را در کنار هم فراهم ساخته به‌گونه‌ای که اغلب آقایان با دیدن آن شادمان می‌شوند.

• ماشین اصلاح سروصورت:

ریش‌تراش‌های باکیفیت که سال‌ها به‌عنوان وسیله‌ای شخصی بتوانند نیازهای بهداشتی آقایان را پاسخگویی نمایند، بهترین پیشنهاد هستند. این ماشین‌ها باقیمت‌هایی در رنج‌های مختلف و توان موتور متفاوت عرضه می‌شوند که شما بسته به بودجه خود می‌توانید یک نمونه از آن را تهیه نمایید و مطمئناً بهترین هدیه را تقدیم محبوب خود کنید.

• کیف کمری و کوله‌پشتی:

کوله‌پشتی به علت اینکه مصارف فراوانی داشته و در یک طبیعت‌گردی پرخاطره یا مسافرت و یا حتی برای رفتن به دانشگاه به کار می‌آید، گزینه ایدئالی برای هدیه دادن محسوب می‌شود. در این میان کیف کمری نیز به همان اندازه برای آقایان ماجراجو و عاشق کوه‌پیمایی و مسافرت جذاب و دوست‌داشتنی است.

هدیه ولنتاین برای همسر

هدیه ولنتاین برای همسر
هدیه ولنتاین برای همسر

شاید خرید بسیاری از هدایا برای مناسب‌های دیگر بسیار عالی به نظر برسد، اما تهیه هدیه ولنتاین برای همسر دارای آداب‌ورسوم خاصی است و نمی‌توان بی‌گدار به آب زد، زیرا ارتباط بین زوجین باید مبتنی بر احترام و علاقه باشد. ازاین‌رو خرید هدایایی که در شأن خانوادگی نیست نه‌تنها سودمند نبوده، بلکه ممکن است روابط بین زوجین را به سردی بکشاند. ازاین‌رو کادو برای روز ولنتاین آن‌هم برای همسر دلبندمان چالش‌برانگیزترین دغدغه زوجین با درک و منطق بالا است.

کارت‌پستال:

کارت‌پستال‌ها همیشه توانسته‌اند پای ثابت تمامی هدایا باشند، خصوصاً آن نمونه‌هایی که حاوی دست‌نوشته‌هایی دل‌نشین و گرم هستند. ازاین‌رو بیشتر همسران حتی اگر به تهیه یک هدیه گران‌قیمت نیز بپردازند، خرید یک کارت‌پستال پر از احساسات و زیبا را در کنار آن هرگز فراموش نمی‌کنند.

ست جواهرات:

فکر کردن به جواهرات نیز ایده جالبی کادو برای روز ولنتاین است خصوصاً آن‌هایی که به‌صورت ست زنانه و مردانه عرضه می‌شوند، زیرا برازندگی کاملی داشته و لحظات شیرین باهم بودن را همیشه خاطرنشان می‌کنند. در این میان انگشترها بیشتر از همه جلوه نموده و اغلب گزینه‌های محبوب‌تری برای انتخاب به شمار می‌روند.

ست ساعت مچی:

ست ساعت مچی بسیار کلاسیک است و می‌تواند شمارا در مجالس به‌عنوان یک زوج با تفاهم و خوشبخت نشان دهد و سلیقه مشترک شمارا در انتخاب‌ها به همگان ثابت نماید. این نوع ساعت‌ها در حال حاضر به پرفروش‌ترین در نوع خود تبدیل‌شده‌اند و به علت اینکه جذابیت بی‌نظیری دارند اغلب انتخاب اول تمامی زوج‌های مشترک را به خود اختصاص می‌دهند.

سؤالات متداول در مورد هدیه ولنتاین:

۱.کادو ولنتاین چی بخرم؟

شما در اینجا گزینه‌های زیادی در مقابل خوددارید مثل انواع اکسسوری، شکلات، لوازم بهداشتی آرایشی و … اما باید با دقت بررسی که کدام‌یک از آنها قادرند حس بهتری را به شما و طرف مقابلتان القا نمایند و البته با هزینه و بودجه شما نیز سازگارتر هستند.
بسیاری برای آنکه بهترین انتخاب را رقم بزنند و سلیقه عالی به‌کاربرده باشند، به سراغ پک ولنتاین می‌روند که پک دخترانه ولنتاین برای مثال شامل نیم ست یا یک خرس با دسته‌گل، یا حتی شکلات با یک کارت‌پستال می‌شود.
برای آقاپسرها هم می‌توان به یک دستبند با عطر یا فندک با عینک و … اشاره نمود و بدین گونه شادی طرف مقابل را تکمیل کرد.

۲.هدیه ولنتاین برای شوهرم چی بخرم؟

مواردی که جزء هدایای رمانتیک می‌شوند، همیشه خوب جواب می‌دهند، زیرا در عین سادگی و قیمت پایینی که دارند، به‌خوبی در خاطر افراد باقی می‌مانند. این هدیه‌ها شامل دسته‌گل، شکلات، وسایل شخصی و … است که نام فرد بر روی آن و در گوشه‌ای به صورتی جذاب و دوست‌داشتنی حک‌شده باشد. شما می‌توانید با تهیه چنین باکس‌ها و فرستادن آن به محل کار شوهرتان یک غافلگیری به‌یادماندنی را برای وی رقم بزنید.
البته پیراهن، شلوار، کیف، کفش و … که هرساله آقایان به تعداد زیادی از آنها نیاز پیدا می‌کنند، نیز جزء هدایای خوب و مناسب برای مردها محسوب می‌شود.

۳.هدیه مناسب و ارزان برای دوست‌پسر؟

قطعاً زمانی که درگیر خرید هدیه برای روز ولنتاین هستید، فرق می‌کند که آن را برای دخترخانم‌ها تهیه می‌کنید یا آقاپسرها، اگر می‌خواهید با هدیه خود دوست‌پسر خود را راضی نمایید و درعین‌حال هزینه گزافی نیز بابت آن پرداخت نمایید فقط کافی است کمی خلاقیت و ایده خرج نمایید.
تهیه شکلات یا کیک خانگی، طراحی کارت‌های هدیه با مضامینی از پیام‌های روزهای اولیه آشنایی‌تان، نوشتن نامه، تهیه جعبه خاطرات و … اگر باکمی سورپرایز و غافلگیری همراه باشند، همگی ایده‌های جالب‌توجه و ارزان‌قیمتی هستند.

۴.هدیه مناسب و ارزان برای دوست‌دختر؟

اگر طرفی که قرار است برای آن هدیه تهیه کنید یک دخترخانم است، حتماً لزومی ندارد که یک شیء فیزیکی را به وی کادو دهید، بلکه یک قرار ملاقات در یک رستوران دنج، طبیعت‌گردی و گذراندن ساعت‌های خوش در طبیعت، قاب نمودن یکی از عکس‌های خاطره‌انگیز، نوشتن شعرهایی ناب و خواندنی و … همگی می‌توانند روز ولنتاین متفاوتی را برای شما و آنکه از صمیم قلب دوستش دارید بسازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp